Online makale dizinlere yazi göndererek neden gerçekten biliyor musunuz

Madde teslim belki internette kaldiraç ürün ve hizmetleri için en iyi yollarindan biridir …. dogru yapilirsa eger, ama Link Exchange gibi, ben kötü muamele oldugunu düsünüyorum.

Ben Madde Pazarlama ölmek üzere oldugunu düsünmüyorum dedi. Bu canli ve güçlü!

Ben yazar bir sürü yanlis nedenlerle yazi göndererek oldugunu fark etmis. Yazarlar bir ‘PageRank’ ve ‘BackLink’ çilginligi, çok sonuçsuz bulmak sey körükledigi ‘yari pismis’ makaleler gönderiyorsunuz. Link degisimi oldugu gibi, arama motorlari kadar wisened ve ‘spam’ ayiklayacaktir daha iyi aliyorsaniz.

Bu, ‘kalite’ yazi göndermek zorunludur. Bir kötü yazilmis makale ‘backlink’ bu kadar arzu, ama bir makale pazarlama dizine yazi göndererek gerçek amaci isteyerek kendi web siteleri, bloglar ve haber bültenleri ile ilgili makaleler yayinlayacak yayincilar kazanmak için oldugunu size olusturabilir; nerede var gerçek trafik geliyor. Yayinci dolayisiyla, iyi yazma önemini makale yayinlamak için ‘istiyorum’ gerekir.

Çok kisa (az 500 kelime), kötü ve gelisigüzel yazilmis makaleler göndererek hiç iyi yapacagiz. Ayrica birkaç degisiklik ile ayni maddenin tekrar tekrar göndererek kabul degil, yinelenen içerik var ve bir dizinin amaci yendi. Bir yazar, arkaniza yaslanin iyi bir konu seçin ve etkili bir pazarlama araci olan bir makale, okuyucu büyüler ve onu yapar ya da onu kendi arkadaslariniza iletmek veya yazdirma ve /, yayinlamak ister bir makale ile gelmeleri gerekmektedir.

Az sey aslinda zaman kaybidir!

Eger geri binlerce ama hayir ‘PageRank’ veya daha da kötüsü hiç SERPs (Arama Motoru Sonuç Sayfalari) degil özelligi ile bir web sitesi kaç kez gördük. Çok fazla, ben söylemeliyim. Çok fazla makale dizinleri, ‘çöp’ ton içerir … ‘numaralari’ oyun ise, makaleler on binlerce bu dizinlerin bazi hiç çok düsük PageRank ya da çok sayida örnegi hiçbiri var o zaman neden?

Kalite kurallari!

Bir yazar olarak, bir makale yazmak bir numarali öncelik ‘kalite ve teklik “dir. Sen güçlü ve amaç ile yazmalisiniz. Yazinizi çekici ve ikna edici olmalidir, aksi takdirde sorun degmez.

Benim önerim: birkaç ‘çok iyi bir makale’ yazin ve özenle seçilmis makale dizinleri onlari gönderin. Bir iyi yazilmis ve yararli makale …. sey site sahipleri kendi blog, web sitesi veya ezine yayinlamak isteyeceksiniz emin olun.

Ben dizinlere kendi yazi göndermek göndermek gibi, ben her zaman kendimi makale rafine bulabilirsiniz. Bu olabilir ya da dogrudan bir yarari olmayabilir ama güçlü kalite kontrol sürecinin bir parçasi ve parsel inaniyorum.

Sahsen ben PageRank veya geri baglantilari hakkinda endiselenmeyin, ben de benim dizin beslemek zorlamayin ve dizine sunulur her makaleyi okuyun.

Iyi yazi yazmak ve dogal olarak size gelsin …. blogcular ve yöneticileri kendi sitelerinde, yazinizi uyarici ve alakali olup olmadigini sadece yapacak bir sey üzerinde yazi göndermek gibi arama motorlari sizi ödüllendirecektir.

Yazinizin ‘Ürününüzü’ olarak veya ‘Servis’ bak. Dogru ‘koreografisini’ olmayan bir hizmet veya ürün hemen hemen her zaman reddedilecektir. Sorun yazma yasiyorsaniz, zaman yapmak ve en usta yazarlar ne yaptigini çalisma. Internet mükemmel yazarlar ile ‘hamile’ dir.

Bir makaleyi Directory bir sahibi olarak, onlar kaliteli makaleler yazmaya ciddi bir girisimde benim yazarlardan talep ediyoruz. Örnegin, simdi … Evet tartisilabilir, ama kisa makaleler genellikle kötü yazilir uzunlugu 500 kelime daha az bir sey kabul etmiyoruz.

Özetle, burada dikkat edilmesi gereken birkaç belirgin nokta vardir:

1. Plan, açik olmak, özgün yapilandirilmis, bagimsiz ve ilginç.

2. Yazinizi dilbilgisi ve sözdizimsel dogru olmalidir. Imla hatalari bir olan hayir-hayir! Proof makaleleri okumak.

3. Yazinizin (ler) en az 500 kelime uzunlugunda olmalidir.

4. Tüm internet üzerinden örnekleri ve kilavuzlari yazma bol vardir. Onlara bakmak ve bunlari kullanmak. Makale dizinleri ziyaret edin ve içindeki makaleleri okuyun. Kimse ‘yazili tekerlek’ yeniden icat etmek isteyen, ancak en üst yazarlarin ne yaptigini takip olmasi büyük önem tasimaktadir.

5. Dostlariniz ve is arkadaslarinizla geri bildirim almak. Iki veya daha fazla kafa her zaman bir daha iyi olmustur.

6. Tutku irklari mükemmellik – sizin için bir sey demek konularda yazin.

7. Yazi sizin için çok zahmetli Son olarak, bir Ghost Writer kiralama ve / onu sizin için düsüncelerini ifade ona izin.

Madde pazarlama dizini sahipleri ve yazarlar için bir kazan-kazan durumu olmalidir, bu nedenle sorumlu dizin sahipleri yazarlari yönlendirmelidir ve onlara yazma artirmaya yardimci, bu tür onlar için bilgi kadar kazma ve bir haftalik bülten seklinde onlara e-posta olarak, bir blog veya bir forum.

Ayrica, dizin sahipleri kesme bogaz Internet Pazarlama Oyun, ciddiye alinmasi gereken bir bilim parçasi olarak, makale ve genel pazarlama anlamli tartismalara yazarlari mesgul olmalidir.