online is planinin bir makale pazarlama stratejisi parçasidir

Bir makale pazarlama stratejisi online is plani çok önemli bir parçasi olmalidir. Neden, içerik kraldir ve makale pazarlama ile daha hedef pazar önünde içerigi almak için hiç kolay ya da hizli bir sekilde olabilir çünkü. Online is stratejisi içinde bile daha küçük, daha ayrintili bir makale pazarlama stratejisi olabilir.

Ben makale pazarlama gibi online yapmak bir çok sey düsünüyorum. Makale pazarlama olarak bilinen özel bir online pazarlama taktigi var olsa da, ben çok daha büyük bir sey olarak görüyorum. Ben içerik olusturma tüm merkez üssü olarak görüyorum. Içerik internet pazarlama bir çok sürücü ve bu içerigi bir yerden gelmek var. Genellikle bir içerik parça yazmaya baslamak için gidiyor, diyelim ki sonunda bir yerde yayinlamak, bu bir makale diyoruz.

Ben söylüyorum ne görüyorsunuz? Bir 250 ile baslar – 400 kelime makale ve bu makalede bir blog yazisi, bir Ask sayfa, EzineArticles.com için bir gönderme, vb olur .. Bu, tüm madde ile baslar.

Bu benim trafik nesil engeller bir sürü mücadele için yardimci oldu. Hatta ben tüm trafigi (ödeme tiklama basi veya ücretli reklam hariç) içerik veya makale çesit ile baslar fikri ile benim internet is için kullaniyorum trafik sisteminin en formüle.

Simdi daha sonra çesitli amaçlar için alismak bir makale ya da çesitli makaleler ile her proje baslar. Ama sonunda, benim tüm içerigi tek bir sabit vardir ve bu tüm bir makale ile baslar oldugunu.

Eger o zaman içerik büyük miktarlarda üreten düsünmeye gereken gerçegine yenik zorunda olacak internet pazarlama çabalari ile büyük isler basarmak istiyorsaniz, bakin. Bir sekilde, bir sekilde, kendinizi dis kaynak ya da bunu yapmak olsun, mümkün oldugunca web üzerinde oldugu kadar kaliteli içerik çikiyorum odaklanmak gerekir.