onlarin saglikli durumunu iyilestirmek için kadinlar için kendilerini bakimi çok önemlidir

Kadin için, dikkat edilmesi gereken bazi ipuçlari, onlar için yararli vardir.

Kadinlarin kalsiyum madde olusmaktadir gida absorbe için oldukça önemlidir.

Uzmanlar isaret, magdur ve mineraller kadinlar için beslenme diyet olusturmak vazgeçilmez bilesenleridir, beslenme zenginlestirmek diyet yapisi genellikle, kadinlarin günlük beslenme talebi karsilamak

Bununla birlikte, saglikli bir durum tutmak için, yine de özellikle kadinlar kalsiyum eklenmesi dikkat etmek gerekir. Aslinda, ne olursa olsun kemik yogunlugu maksimum ulasmak için izin adequatelly kalsiyum eklemek gerekir, gençlik döneminde, erkek ya da kadin. Kalsiyum elementlerin eksikligi, osteoporoz, hastalik bu tür aci tehlikeli derecede ortaya çikan önemli bir nedeni, olasi erkek daha fazladir.

Sürekli artan yas ile birlikte, kemik yavas yavas kayip gidiyor. Osteoporoz nedir? Bu zarar almak kolay, sünger gibi kemik dokusunda kemik anlamina gelir. Bu gerekiyordu, kemik tensit olgun gelisiminde yüksek ulasabilirsiniz, bu hastaliga yakalanma tehlikeli derecede azalmaya çok muhtemeldir. Bu nedenle, özellikle kadinlar için ergenlik döneminde, günlük diyette kalsiyum sayisi eklemek gerekir.

Bu dönemde 30 ila 35 yasin devam çünkü beslenme yetki isaret, bu, kemik büyümesi ve yeterli kalsiyum eklemek için olgun asamasinda çok önemlidir. Bu, kadin bu dönemde kalsiyum büyük miktarda depolama eger gelecekte kirik sikligini azaltabilir, söyleniyor.

Daha sonra, ayni zamanda, yeterli diyet kalsiyum edinme, isi ve yag büyük miktarda emme degil mi? Bu, hedef almak daha fazla süt veya az yagli süt yagsiz içmek çok kolay ve az yagli peynir veya yogurt farkli. Süt ürünleri yani sira, somon gibi kalsiyum için diger iyi bir kaynak vardir, fasulye gibi kalkerli ve benzeri güçlendirilmis tahil gida lor.

Ikinci olarak, demir öge eklemek.

Kadinlar ile birlikte, her gün vücudun normal islevi tutmak için 15mg demir madde ile absorbe, ama erkek için sadece 10 mg gerekir. Yetersiz demir elemani, eksikligi demir anemiye neden olacaksa, herhangi bir parlaklik, yorgunluk ve bas agrisi olmadan yüz belirti görünür.

Et, balik ve kümes hayvanlari, gibi hayvansal gidalar demir elementinin önemli kaynaklardir. Bu gida çogu demir oldugu kadar demir içerdiginden, insan vücudunun bagirsak iyi absorbe.

Bitki besin ayni zamanda fasulye, patates, yaprakli sebzeler ve diger bitkisel gidalar çesitli gibi, demir eleman zenginlestirmek. Ancak, bu sebzelerde demir elemani emici ve kullanma oranini demir daha düsük, demir disi oldugunu. Diyetin diger bilesenleri biraz sen demir madde eklerken, kurban C olabilir çünkü, kurban C eklemek daha iyi vardi, kurban C küçük bir artirmak için sadece, gibi, demir emici ve kullanarak hizi üzerinde etkisi demir ‘kullanimini tesvik.

Üçüncü olarak, isi ve kilo kaybi dikkat edin.

Kilo korumak istiyorsaniz, isi absorbe hacmi iyi 2200J olan 23 yasinda 50, kadin. Genellikle agirlik kadin vücut uygun olmadigini, ancak, isi kilo sorunu ile basa çikmak için tek bir yaklasim degildir azaltmak içinde isi bilmek istiyorsaniz en iyi yoldur. Ölçmek için Bu isi sayisi durumu 1500J de kontrol edilmistir altinda kalori kesmek gerekmez onaylar.

Eger kilolu eyaletinde olan fark ederseniz, yani sira kalori azaltmak gerekir, bu spor hacim eklemek gerekir. Isi nedeniyle agirlik sinirlandirilmasi rol oynar, fiziksel uygunluk yakma kalori fonksiyonu bekliyoruz ve agirlik oranini artirmak, ayni zamanda metabolizma tesvik edebilir. Bu nedenle, saglik ve kilo tutmak için mükemmel bir yöntemdir artan egzersiz ile birlikte isi karsi.