on fantastik nedenleri neden Ezines için yazi tesvik etmek gerektigini

1. Bu makaleler göndererek marka web sitesi, is ve kendinizi olacak. Adinizi, isletme adi, kimlik bilgilerinizi, web sitesi adresi ve kaynak kutusuna e-posta adresinizi içerebilir.

2. Sen hakkinda yazmak konularda bir uzman olarak bilinen olacak. Bu en büyük avantaji sizin ve is güvenilirligini böylece rakiplere üstünlük çok büyük bir destek alacaksiniz olmasidir. Diyerek kafanin içinde küçük bir ses varsa Simdi, “Ama bir sey konusunda uzman degilim,” Bana iki sey diyelim: 1) bir sey ve 2) bir sey biliyorsaniz unutmayin konusunda uzman olmak, her zaman vardir bu kadar bildiklerini bilmiyor orada birileri, onlarin gözünde, bir uzman!

3. Yazinizin da yayincinin ana sayfasinda yer olabilir. Bu ana sayfa herhangi bir web sitesinin en çok izlenen sayfa oldugu yazi daha okumak anlamina gelir. Buna ek olarak, web sitesi daha hizli endeksli olacaktir ve web sitesinin ana sayfasinda genellikle diger sayfalara göre daha yüksek page rank olacak daha sik çünkü.

4. Bir e-zine yayinci için yazi göndererek iseniz, ekstra pozlama alabilirsiniz eger yayinci arsivleri kendi sitesinde e-dergi. Birçok kisi ilk bunu kontrol etmek istiyorum bu yüzden karsiliginda alacaksiniz bilmeden kendi e-posta adresini verme konusunda dikkatli olmasidir. Ayrica, birçok kisi aldiginiz konularin içerigi çok iyi oldugu için de geçmis tüm sorunlari okumak isteyeceksiniz.

5. Bu ÜCRETSIZ reklam var! Size bir kurus maliyeti yok reklam var! Ücretsiz oldugu için, baska bir yerde reklam harcama için para verecek. Örnegin, size kar ve Google Adwords reklamlari% 50 almak ve hatta daha fazla trafik olusturmak olabilir. Sizin reklam seçenekleri daha ve daha çesitli büyüyecek.

6. Hatta diger makale, kitap, ya da seminerlerde görüsmek istediginizi söyleyin yazmak için kiralamak isteyen insanlardan ek gelir elde edebilirsiniz. Isinizi ve gelir katlanarak büyümeye göreceksiniz. Her sey kadar kendisini daha fazla besleme biter … kendi basina pratik büyük ve daha büyük oldu.

7. Yayincilar parasiz vermek, e-kitap içinde yazilarin çiktisini saglar. E-kitap bir maliyeti olmadigi için, insanlar almak ve makale okumak için haziriz. Bu e-kitap gibi eger arkadaslariniz, aileniz ve is ortaklari için iletecek. Bunlar makale gibi eger, onlar web sitesini ziyaret edecegiz. Bu yöntem hakkinda çok güzel bir sey, makale gibi yoksa, yine de baskalarina e-kitap ve bu insanlardan biri gerçekten makale gibi olabilir iletmek olabilir olmasidir. Bu yüzden yazi bir çok okumak alacak iyi bir olasiligi vardir! Ben bile ilk etapta e-kitap gönderdi asla arkadas benim makale var e-kitap bu almak kaç kez söyleyemem! 8. Eger internet üzerinden yayinlanan tüm almak için yazi istiyorsaniz, makale dizinleri veya onlara ücretsiz içerik dizinleri sahip web sitelerine gönderebilirsiniz. Onlarin okuyucularin makaleleri almak ve kendi web sitelerinde bu yeni web siteleri okuyucularina ayni yapmak için firsat vermek gibi sürece bunlari yayinlamak için izin verilecektir.

9. Sizin okuyucularin güvenir. Sizin okuyucularin makale gibi yazdi eger ürün veya hizmet satin almak için tereddüt olmayacaktir. Satis dönüsüm ve kar tavana gidecek!

10. Yazinizin bir e-dergi çalismasina garanti alabilir. Kendi e-zine makale yayinlamak için kabul ediyorsaniz e-dergi kendi makaleleri birini çalistirmayi kabul edin. Bir kazan hakkinda konusun / kazan durumu!