Nigel Gifford sunumlar

Birinci sinif bir sunum is dünyasinda ögrenme ve Nigel sunumlari maceralarini ile büyüleyici, husu uyandiran ve unutulmaz ögrenme yapmak için en güçlü tekniklerden biri olarak kabul edilmektedir.

Yazma yani sira sefer ve macera planlama iki kitap, Nigel az iki yil içinde pazar lideri olarak Marka kurulmasi, Avrupa’ya Merrell Açik Ayakkabi getiren girisimci oldu. Ayrica BS 8848, saha çalismasi, kesif ve Ingiltere disinda macera için kalite güvencesi sartname motivasyon biriydi. Onun sunumlar is ve macera en iyi uygulama tam bir kavrayisa dayanmaktadir.

Hedefleri belirleme ve ulasma: görsellestirme: yaraticilik: güven dogru olmak: liderlik yalnizlik: belirlenir: bir kazanan olmak: risk alma hayali gerçege dönüstürmek Konu Nigel en sunumlarda “Carpe Diem ~ gün ele geçirmek” dahil: planlama ve yönetme: pozitif düsünce: kisisel güçlerini: karar verme: öncelik: ayar hedefleri: disiplin ve öz disiplin: kucaklayan degisiklik: takim çalismasi ve isbirligi: dilini kontrol: zafer ve sikintilari: üstesinden sikinti: amaciyla canli uç ile ilgili : hatasindan motivasyon: gelecek yaratma: basari ile basa çikma.