newadvertising programi, 2009 august1 baslatti olacak

Sadece bu sicak yeni bir site bugün Listeme Kurbaga denilen katildi. Listeme Kurbaga bu sektörde simdiye kadar gördügüm bir sey tamamen farkli bir sicak yeni bir hizmettir!
Simdiye kadar gördügüm en inanilmaz özelliklerinden iki ile, hiç Listeme Kurbaga çok hizli, çok büyük olacak sasirtici degil!

Umutlari üzerinde siçrama için güçlü olmak ve onlari posta sadece MLF saklamak sizin için sahip oldugu sasirtici özelliklerinden biridir.

Bizim metin / banner reklamlar ise, dikkate siçrayan almak ve kendi tekliflerini tanitimi için Listeme Kurbaga Viral Metin Reklam Baglanti Cloaker Sistemi kullanan her bir üyesi tarafindan aninda sitelerinin BINLERCE boyunca görüntülenir yepyeni bir Viral Metin Reklam Sistemi ekleyin üye kendi baglanti trafik gönderdigi EVERYTIME ilan ediliyor!

Listeme Kurbaga tüm tavsiyeleri için ben baska bir yerde görmedim büyük bir yeni özellik, kendi programlarinin BES bir tavsiye için güçlü olmak, hem de altinizdaki olusturucu sisteminin bir çok farkli türü var!

Bu hizmet tamamen ücretsizdir ve su anda ücretsiz bir üyesi olarak tek seferde 400 RASTGELE üyelerine kadar ulasabilir! Sen, baska bir 400 den fazla üyesi siçrama onlari posta ve her taze yeni umutlari olsun!

Posta olanaklari sikligini artirirken yüksek seviyelerine yükseltme, size ulasabilir daha fazla potansiyel verir!

Ayrica otomatik $ 5 bonus isareti, 1 yalniz reklam 1000 posta krediler ve 2000 viral reklam kredisi almak!

Jaye bile bize en kisa sürede de giris olarak Listeme Kurbaga tüm üyelerine bizim tüm web sitesi tanitimi saglar Tam Sayfa Ilan adi verilen bu inanilmaz yeni sistem yaratti, ve kredi kazanma seçenegi var!

Tüm aninda posta sonra, umutlari üzerinde siçrama!
http://www.mylistfrog.com/leap/?go=180