neden dolly koyun web içerigi bir simgesi

Web üzerinde orijinal benzersiz içerik Dolly klonlanmis koyun ve onun kuzu Bonnie, farkli ama ayni gibidir. http://en.wikipedia.org/wiki/Dolly_the_sheep
Yani içeriginin niteligi daha yakindan göz atalim.

Bilgi genel olarak özne ve nesne olarak ayrilabilir. Bir kompozisyon, tema, deneme, makale, ya da hikaye öznel karakteri fikirler yazar okuyucuya bir bilgi akisi olarak görünür içerigin yaratici parçasidir. Akis öznel ve nesnel giris ve çikislari gerektirir.

Bir konu her zaman orijinal organik içerik olarak baslar. Öznel insan fikir kaynak kod yazma kagit veya içerigi bir bilgi ürün olarak kullanmak için derlenmis veya islenir bilgisayar donanimlari gibi bir depolama ortami için bir yazar bir veri aktarimi gibi.

Amaç kompozisyon form ve fonksiyon açisindan ölçülebilir. Form el yazmasi gibi unsurlar, üstbilgi, altbilgi, sayfa numaralari, bölüm basliklari, alt basliklar, resimler, çizimler, dipnotlar, notlar, atif çalisir içerebilir, içerigi, kursun sayfa, tipografi, kapak, tasarim ve düzeni indeksi, masa birkaç isim.

Fonksiyonu yazim dogrulugu, dilbilgisi, bir belge içinde iç baglantilari, ve diger kitaplar, e-kitaplar ve web “içerik” ile dis baglantilar içerir. Fonksiyonu da bir monitör ekraninda veya yazici gibi bagimsiz cihaz olan çikis seçenekleri bir dizi içerebilir.

“Orijinal” ve “essiz” sözleriyle bilgilerin hem subjektif ve objektif yönlerini için geçerli oldugundan, baska bir ayrim farki anlatmak için yapilmalidir. Örnegin, kelime organik içerik ve benzer arama faaliyetleri için kullanilan bir robot ya da yazilim için bir arama motoru kullanarak bir insan arasinda bir fark ayirt etmek için kullanilabilir. Organik, yasam, dogal arama öznel ve nesnel okuma ile test ama robot arama sadece içerik olarak objektif, sentetik, organik olmayan karakterler yönlerini, kelimeler ve ifadeler taniyabilir hem de içerir. Ayrim sonra da sentetik orijinal içerik aksine organik orijinal olarak ifade edilebilir.

Sentetik organik olmayan içerik milyar sayfalik kaynagi nispeten az orijinal organik içerik yazarlarin kaynagi ile pazar payi için rekabet. Her iki dogal arama çekmek için ayni anahtar kelimeler kullanin ama yapay yöntemlerle açikça kullanilabilir içerik miktari hakim ve un-dogal olarak dogal arama kullanir.

Tüm buzlanma olmadan kek profesyonel paketi ve benzersiz yapay içerik pazarlama önemli ölçüde marjinal kullanim degeri içerigi kar için semantik yararlanarak kalitesini etkiler. Neyse ki, sentetik içerigi fazla da gerçek McCoy orijinal organik içerik için alisilmadik bir talep gösterir.

Ilginçtir ki teknoloji ve kültür arayüz bu yönünü insan ve makine verimlilik arasindaki bariz açigi olarak gelistirilmistir. Bilgisayar yazilim bir dügmeye tiklamasiyla daha az para için daha fazla içerik üretebilir ragmen Diger bir deyisle, insan yazarlarin kaynak kodu sadece, orijinal organik içerik üretmek asla.

Orijinal organik içerik azligi milyarlarca veya tüm içerik .0001 yüzde on binlerce sirada bulunuyor. Içerik sentetik tür bir tatmin veya bos duygu ile bazi okuyucular birakabilir neden bu açiklayabilir da orijinal organik içerik kitligi henüz tavana yazarlarin gelir tahrik degil, neden açiklamiyor. Bu daha fazla kâr için daha sonra kaldiraç organik içerige mantikli degil mi?

Madde dizinleri web içine orijinal organik içerigin ana huni biri ama takdir ya da bu kit kaynagin degerini artirmak veya sentetik tip ayirt etmek için pek yok. Sadece bazi dizinleri söz tanima ve içerik karsiliginda bir sözde kaynak kutusuna yazarlarin sitelerine baglantilar, bazi ücret yazar diger dizinlere dagitmak yok. Bana bes dolar ödeme ve ellerini altin almak ve bir by-line bunun için kredi verecegiz, demek gibi.

Peki bu mütevazi bir makale listesi, bir en belirgin yerde gizlenmis düz görünümünde, saklaniyor çünkü degismek üzere mi. Bazi en siradisi destek özellikleri ile internet samanlikta sanal bir igne var. Burada, ambalaj sanat ve bilim içeren kitap yayinciligi sirlarini bu sessiz yerde internet içine damlama basliyor.

Bazi infopreneurs e-kitaplar gibi ne bir fikir var, ya da islev nasil, ya da ne kadar onlardan para kazanmak için ise, form ve fonksiyon entegrasyonu kim olursa olsun daha fazla para kazanmak için nasil dahil etmek bu sitede genisletilir , ne var bilgi, ya da daha fazla bilgi edinmek ister misiniz içeri oynamak istediginiz nis?