neden benim yazi reddedildi

Madde pazarlama Internet pazarlama alaninda büyük bir egilim bugün haline gelmistir. Birçok pazarlamacilari birincil olarak makaleleri kullanarak ve trafik nesil ve arama motoru optimizasyonu bile tek, formu vardir. Ancak bazi pazarlamacilarin agit makale pazarlama kendi makale gönderimleri genellikle reddedilir özellikle, onlar için çalismak görünmüyor.

Ben kendi ve üç makale dizinleri korumak. Bir genel bir dizin ve iki nis dizin. Her gün makale gönderimleri yüzlerce almak ve her gün onlarca reddetmek. Ben ilk dikkatle her reddedilmesi için özel bir nedeniniz içerir basladi ama simdi gönderimler çok yüksek oldugunda tüm Ben su üstünde basimi tutmak için ne olabilir. Açikçasi, ben simdi tüm hizi ile ilgili (ve hala hafta benim genel dizin ile arkasindayim) ben bu yüzden mümkün oldugunca zamaninda bir moda olarak etrafinda makaleler açmak için denemek için daha önemli oldugunu hissediyorum.

De ve muhtemelen diger makale dizinleri – Ancak onlarin makaleler benim dizinleri tarafindan reddedilen neden anlamiyorum makale pazarlamacilar için bir açik mektupta bu ipuçlarini paylasabilirsiniz.

Makaleler bana göre reddedilir temel nedenleri sunlardir:

Sebep 1: maddenin vücutta aktif baglantilar. Bir aktif link görmek istiyorum tek yer yazar kaynak kutusudur. Bu en makale dizinleri ile oldukça standarttir.

Sebep 2: makalede, bu dizinde ait degil. Genellikle bu benim nis dizin ret büyük bir yüzdesini de geçerlidir. Dizin Internet promosyon hakkinda ise meme büyütme hakkinda yazi göndermek yok!

Neden 3: makale dogru kategoriye teslim degildi. Ben güzel bir ruh hali içindeyim veya makalede ben gerçekten ilgileniyorum o zaman ben recategorize olabilir. Ben düzenli olarak kaliteli içerik sunan bir yazar farkina varirsaniz Ben recategorize olabilir. Dogru genis bir kategori ise ben daha belirgin bir alt kategori tasimak olabilir. Hiçbir belirgin düsünce ve çabayla teslim edildi ancak o zaman ben büyük olasilikla reddeder. Yazar dogru kategoriyi seçin için rahatsiz olamaz o zaman neden ben zaman gerekir?

Neden 4: Alti Ingilizce. Baslik veya özet yazim hatalari veya kötü dilbilgisi varsa o zaman etkilendim degilim ve büyük olasilikla teslim reddeder.

Neden 5: Konu spam. Ben ayni konuda ve benzeri basliklari ve özetleri ile ayni yazar tarafindan birçok makale alirsaniz o zaman makale spam süpheli olacaktir. Aksine makaleler kalite benzersiz içerik sunabilir hangi tür daha ben sadece hepsini reddediyoruz.

Neden 6: Obscure konular. New Jersey Bosanma Avukatlar hakkinda yazi gerçekten benim dizinine bir sey eklemek olacagini düsünüyorum yoksa o zaman sadece reddetmek için seçebilirsiniz. Ben makale basliktan ne oldugunu söyleyemem Benzer sekilde, özet, ya da ilk paragraf sonra baska okumak için gitmiyorum.

Neden 7: Bariz reklam. Bu makale dizinleri vardir bu yüzden basin bültenleri veya düz reklam istemiyorum. Makaleler tanitmak için çalisiyoruz ne olursa olsun is disinda bir sey hakkinda bilgi içermelidir.

Basit gerçek ben uygun içerik hakkinda kendi editoryal karari kullanmak bu yüzden bu benim dizinleri olmasidir. Benim web sitelerinde ve benim bloglar benim dizinlerden beslemeleri ve makaleler kullanin ve benim alt satirinda makaleyi hedef kitleye ilginç ve / veya çekici bilgi sunmak gerektigidir. Ben sitemde görmek istiyorum bir makale degilse o zaman reddetmek için seçin.