ne advertisng yöntem daha iyi ürün uygun

Bazi pazarlamacilar kampanyalarini nasil performans bilmek mücadele. Genellikle onun hedef kitleye onun pazarlama çabalarina cevap sekline pazarlamaci daha iyi anlasilmasi emanet edecek müsteri anketleri, çalistirmak için bir yakisik konu geçirmek bitmis bu kiralama sirketleri.

Geriye, Internet pazarlama, bizim pazarlama kampanyalari ile ilgili istatistik raporlari izlemek ve almak için ölümcül ücretsiz araçlar önerme. Örnek olarak Google Analytics alin. Bu ücretsiz hizmet yolu bir web sitesi trafigini saglar. Ziyaretçi yere göre raporlari görüntülemek Sen yükü, ziyaretçi, zaman stok miktari basina sörf ortalama sayfa sayisi, ziyaretçi belirli bir sayfa kaldi ve benzeri.

Google Analytics kullanirken ne yazik ki, tek tek tamamen sayfaya kodunu degistirmek ve istasyon, onun baslangici kodu erisebilir web sayfalarina oyuncak. Birçok bagli programlar Ancak ID izleme fonksiyonlari gelistirdik, boylam otomatik olarak programin kendisi tarafindan izlenen bir özel bir baglanti, monte.

Sizin müttefiki baglantilari takip ederken, Analytics veya asarak ortaklik programi izleme fonksiyonlarini kullanarak ne olursa olsun, elinizde bir belirgin güçlü var. Sonuçlari kullanarak, kisitlama reklam taslak tür reklamini ürünü dikkate önde gelen ise yaradigini görmek. Eger sirtüstü zamanda bir Madde Pazarlama ve Trafik Exchange yolculuk hem çalisan ama aniden baska seyler yapmak baslamak Say ve bir öz programa bulunmaktadir. Bazi bu iki kampanya ile satiyor saf olan üretim olabilir ama size bagli kimlikleri takip etmedi çünkü, sen yalniz daha yararli ve nerede kisa ve öz zaman kullanmak için bilmiyorum dikkate güç hiçbir fikrim yok.

Biz ücretsiz olarak bu takip cihazi oldugu için, bir durum olarak Zira kullanmamaya temsilcisi olur. Takip baglantilari da, basarisiz olanlar nokta sonucu bir onun kabullenecek hatalari ile putlari kirmak ve nihai zaman içinde daha iyi bir hale tekrar kazanç kaldirma ve yeniden gereken, karalama basarili kampanyalar için nakit edilir.