nasil ses akisi ile gelir olusturmak için

Çesitli analizler radyo ürün pazarlama kampanyalari için etkili bir yöntem oldugunu geçerliligi var. Insanlar En son popüler müzik veya sevdikleri radyo programini dinlemek için genellikle, eglence için radyo için ayarlamak. Program arasinda, hizmet ve ürünler reklam oynanan edilmektedir.

Uzunca bir süre, bu reklam egilim olmustur. Radyo orta neredeyse görsel-isitsel kanali, TV, hem de online dünya geride oldugu ancak, diger reklam stratejileri ses tarafindan tesvik önemli yararlari sürdürmek için istihdam edilecek gerektigini.

Bu müzik çevrimiçi istihdam önemli yararlari kesfedildi o zaman var. Önce, internet üzerinden müzik sadece mp3 olarak indirilebilir türlü sadece erisilebilir. Hatta kendi sunucularinda indirilebilir müzik hosting yoluyla, sirketler kendi sitelerinde çok fazla trafik almak basardik. Ve Internet pazarlama dahil hemen hemen herkes web sitesi trafigini ürün ve hizmet brüt satis maksimize büyük bir rol yapar gerçegi bilmektedir.

Ancak, sanatçilar, müzisyenler hem de rekor kurumlar potansiyel kazanç milyonlarca kaybetmis hangi yasadisi yeniden müzik indirme ile ilgili bir sorun olmustur.

Daha sonra, Internet müzik akisi kabul geldi. Gibi eski aksine, radyo akisi müzik dosyalarini indirme izin vermeyecektir. Daha sonra, sanatçi ve ayni zamanda plak sirketi sahiplerinin telif korunuyor.

Bu nedenle, nasil bu yapilabilir? Sitenizden ses akisi yaklasimlari çok sayida bulunmaktadir. Ilk olarak, sitenize veya web günlügü bir radyo programi akisi etmektir. Eger web sitesinden kendi radyo içerik akisi saglayacak ücretsiz bagli programlar bulabilirsiniz.

Bu sizin için ne anlam ifade edecek? Bu blogunuza yepyeni ses içerigi bu ugrak yeri her zaman olacagi anlamina gelir. Ne daha iyi içerik bile sizden çok çaba olmadan güncellenmekte oldugunu olarak kabul edilir.

Bu durumda, yapmaniz gereken ne bir Internet radyo istasyonu ile kayit ve web günlügü ya da web üzerinde gömülü url sahip olacaktir.

Baska bir araç akisi mp3s etmektir. Bunu yapmak için, sadece bir sunucu üzerinde MP3files upload ve sayfaya dosyalari ‘baglantilari eklemeniz gerekir. Linke tiklandiginda, web tarayicisi bir multimedya oynatici penceresi açilir ve dosyayi çalar. Dosyayi mp3 yapisinda oldugu Sonra tekrar, ayni zamanda indirilebilir olabilir. Telif hakki sahibinin izni olmadan müzik dosyalari indirme yasadisi olacaktir. Bu nedenle, akisi bu tür kullanarak olacak olmasi durumunda, bunu yapmak için dogru izni emin olun.

Eger ses dahil üçüncü bir çözüm sitesi blog veya web sitesi çalma listeleri düzenlenmesi ile müzik akisi olacaktir. Çalma listeleri genellikle indirilen eger, çevrimdisi eger müzik çalmak için gitmiyor m3u dosya türleri vardir. Öte yandan, bu islem kullanilarak, karmasik olabilir. Iste bunu yapmak için nasil bir basit açiklamalar var.

1. Sunucuda mp3 veya wma dosyasini kaydedin. Dosyayi baska bir sunucuda mevcut ve bu dosya için baglanti biliyorum biliyorsaniz bu adimi atlayacak. Baglanti oldugundan emin olun. mp3 veya. wma uzantisi.

2. Sizin metin editörü açin ve dosya yolunu yazin. Http:// ve dosya uzantisi ekleyin. Eger çalma listesi dahil edilecek istediginiz dosyalari için tüm baglantilari listeledik kadar bu adimi yineleyin.

3. Bir ile çalma listesi kaydetmek. m3u uzantisi.

4. Müzik dosyalari barindirilan dizin veya sunucu için m3u dosyasi yükleyin.

5. Html editörü açin ve m3u dosyasi baglantisini embed. Eger olay birisi autoplay için çalma listesi web siteleri ziyaretçi müzik kontrol etmek istiyorum eger gider yapmak istiyorsaniz araciligiyla bu, ayni zamanda ayarlayabilirsiniz. Ayrica ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

Kod html dosyasini üzerinde gömülü olan, ve web sitesi ugrak yeri her, çalma listesindeki parçalari tamponlu olacak sonra, akis ve birbiri ardina oynadi. Çalma listenizi pek çok müzik varsa, kullanici ileri atlamak veya medya oynatici kontrollerini kullanarak Listeden bir parça geri alabilirsiniz.

Bu kurulum yapmak çok sayida web sahipleri için çalisiyor. Bu nedenle aslinda sitenizde oynanan sarki her türlü degistirebilirsiniz. Ayrica daha fazla ürün veya hizmet bilincini gelistirmek için ürün veya hizmet ile ilgili kayitlari oynayabilirsiniz.

Bu yapilmasi gereken html bilgi sahibi olmaniz gerekmektedir. Ama web sitenize trafik en üst düzeye çikarmak için en basit yol olacaktir, neden programcilar yardim için sormayin. Sonuçta, bir sitede ses parçalari kullanarak ürün satislari artirmak için kanitlanmis bir yöntemdir.