nasil marka kendinizi online

Marka kendinizi çevrimiçi pazarlama agi sektöründe basarili olmak istiyorsaniz çok önemli bir faktördür. Her sirket onlari digerlerinden öne yardimci olmak için benzersiz bir marka ve özel bir sesi var. Bu pazarlama agi söz konusu oldugunda farkli degil, size orada diger ag pazarlamacilar siyrilan bir kisisel marka ve benzersiz bir satis teklifi olmasi gerekir. Bu insanlar gerçekten kim ve onlar için neler yapabilecegini ögrenmek için saglar. Bir lider olarak görmek ve sorunlarina çözüm aramak için size gelmeye baslar.

Gerçek su ki insanlar insanlar degil, is firsatlari katilmak olmasidir. Üst gelirliler ve ag pazarlamacilar% 97 arasindaki fark, insanlar için kim olduklarini ve çünkü sirket kendi is firsati katiliyor oldugunu bilirler. Mastering bu kavram hiç sizden herhangi bir çaba olmadan yeni müsteriler çekmek için izin verir ve onlari tekrar tekrar sizden üzerinden satin alma ve tutar. Bu kadar pazarlama gelen en iyisidir.

Mevcut is firsati lider düsünmek için biraz zaman ayirin. Bunu sirket daha sonra, ilk gelen bu isimleri oldugunu fark edeceksiniz. Bu, hepsi ayni seyi yapiyorsun ag pazarlamacilar, diger% 97 ile ayni degil, istediginiz kisinin türüdür. Bu 7 rakam gelirliler tekrar tekrar ayni insanlar para kazanmak nasil.

Çevrimiçi marka kendinize yardim ve digerlerinden öne için bazi ipuçlari;

1. Marka gelistirerek kendinizi gelistirin, sizinle baglanti bu insanlara deger vermek için çalisin.

2. Kisisel image = www. “SIZ”. Com

Sirket çogaltilmis siteleri orada ag pazarlamacilar tarafindan 97% oraninda kullanilmaktadir. Yani, farkli ve kendi benzersiz bir web sitesi veya blog kurmak.

Marka kendini online en iyi yolu kendi kendini barindirilan blog elde etmektir. Diger bir deyisle, bu tür blogger.com veya wordpress.com gibi ücretsiz blog platformlari kullanmayin. Bu o zaman umutlari tarafindan daha iyi bir sekilde görülen olacak önlemek yüzden eger, YOU.com degil You.Blogger.com istiyorum.

Burada KENDI blog ayarlayabilirsiniz nasil;

a. Kendi etki alani adi, http://www eger. “Adiniz” satin al. Com sag-away götürün sonra kullanilabilir. Bir sirket markayi Bir etki alani adi satin almayin.

b. Blogunuz için bir ev sahibi olsun. Ana ‘destekleyen WordPress plently vardir.

c. Blogunuza kurmak ve bunu oynamak ve büyük poz veren bir kick-ass blog yapmak nasil ögrenmek, bu SIZIN yapmayi ögrenmek.

3. Online marka kendinize Kaldiraç Sosyal Medya. Eger “SIZ Inc” insa etmek için Facebook, Twitter, Myspace ve YouTube gibi sitelere nasil kullanabileceginizi ögrenin.

Makalenin geri kalanini için asagidaki okumaya devam;