nasil kolay para çevrimiçi kül internet pazarlama uzmani, mat bacak ile bir görüsme yapabilirsiniz

Internet Pazarlama Uzmani, Matt Bacak bir kurulus olarak ilk milyon online kazandi. Diger Internet Pazarlama uzmani, Armand Morin, bir röportajda Matt Bacak meydan ve her seyini kaybetti eger o ne yapacagini sordum ve para çevrimiçi yapmak için her seye yeniden baslamak zorunda kaldi.

Yani burada online bir is kurma ve çok az baslangiç ??para ile bir bilgi-ürün satan olanlar için Matt Bacak üç adim eylem plani var.

Adim 1: web sitesi kurmak
Zorlayici bir satis mektubu ile web sitesi kurmak. Eger metin yazarligi nefret, o zaman birisi bu Elance, RentACoder veya Guru gibi sitelerden sizin için satis kopya yazmak için kiralayabilirsiniz. Alternatif olarak, aralarindan seçim yapabileceginiz bazi mükemmel satis mektubu yazilim programlari vardir. Buna ek olarak, ayni zamanda web sitesi yapanlar bulmak için bu siteleri kullanabilirsiniz.

Bir kez satis mektup yazdim da sahip düsünmelisiniz bir opt-in sayfa web sitenizin ziyaretçileri isimlerini yakalama baslayabilirsiniz böylece.

Adim 2: otomatikcevaplayici serisi kurmak
Burada ürün yararlari odaklanmak küçük parçalarin içine parçalayarak satis mektubu için yeniden amaçli kopyalama yapabilirsiniz.

Bu otomatikcevaplayici serisi kullanarak listenize in-tercih ama hemen ürün satin olmayanlar için dijital ürününüzü tanitmak için devam edebilirsiniz.

Eger Autoresponders kurmak için bu tür AWeber veya GetResponse gibi hizmetler seçebilirsiniz.

Adim 3: makale pazarlama ile trafik olusturmak
Matt Bacak olarak hizli bir sekilde yapabilirsiniz on yazi yazma ve önemli makale dizinleri onlari göndererek tavsiye. Eger opt-in sayfasina insanlari geri götürmek için kaynak kutusunu kullanabilirsiniz.

Açikçasi, daha tutarli size, bu trafik nesil yöntemi daha iyi sonuçlar yazin. Burada bir trafik nesil strateji olarak makaleleri kullanarak üç önemli avantajlari:

1. Bir hayalet yazar kullanmayi tercih sürece ücretsiz olarak yapilabilir
2. Kullanmayi tercih bile bir hayalet yazar maliyeti oldukça düsük olabilir
3. Makale yazma kez makaleler siber kalici ve onlarin ulasmak uzak ve genis olabilir yayinlanan, gibi, hemen kisa vadeli ve uzun vadeli yararlari olabilir.

Baslangiçta, sadece birkaç stratejik sitelere yazi göndererek ise baslamak ama binlerce için yazi dagitmak için düsük maliyetli, henüz etkin hizmet sunmak hangi tür ArticleMarketer gibi bir Makale Gönderme servisini kullanabilirsiniz daha genis bir dagitim elde etmek isteyebilirsiniz siteleri. Hatta 29 siteleri için ücretsiz bir hizmet sunuyoruz.

Baska bir üst otomatik yazi gönderme hizmeti SubmitYourArticle tarafindan saglanir ve size gelir getirici faaliyetlerine odaklanmak için izin vermek için zaman bosaltmak için makale gönderme otomatiklestirmek istiyorum.

Web sitesine ek olarak zaten hayalet yazar veya serbest yazar kaynaklari iFreelance ve GetAFreelancer içerir bahsetti.

Kendi yazi yazmak istiyorum ama yazi konusun yazma nefret. Bazi bireyler çok daha kolay bir mikrofona konusmak ve bu makaleleri olusturmak için nispeten hizli bir yolu olabilir bulmak. Sadece transkripsiyonu ve sonra, umarim, küçük düzenleme yazili bir makale var ses kaydi olsun.

Bu yöntemin bir avantaji yazili ve sözlü içerige sahip ve web sitenize veya blog her iki kullanarak materyale erisim artmasidir. Eger yazma gibi olmayabilir gibi, bazi insanlar okuma gibi ve isitme yöntemi kullanmayi tercih degil.

Bu yüzden siz online para yapmak için bir kolay uygulamak üç adim sistemi var.