nakit yazma makaleler dolandiriciligi uzak tutmak için dogru sekilde yapmak

On-line yazi yazma para kazanmak için isterseniz, müsteri ödeme arayisi içinde web dönecegiz iyi bir ihtimal. Ne yazik ki, bu arada yaninda pek çok dolandiricilik rastlamak olasidir. Para için yazi yazma mükemmel bir is-at-ev alternatif, ama, is-at-home firsatlari bazen Dolandiricilar için sik cephede bulunmaktadir. Peki, bu dolandiriciligi önlemek için gidiyorsun? Bunu ne kadar kolay sasiracaksiniz mümkündür.

Ilk olarak, dolandiricilik çesitleri orada ne oldugunu bilmek gerekir. Eger moda taki 15 makale yazmak isteyen önemli bir müsteri gibi görünen kesfedeceksiniz sansi vardir. Ancak, yazi göndererek sonra, sizin müsteri hiçbir yerde bulunan olmaktir. Onlar onlar için ödeme ile yazi aldi. Islerinde büyük memnuniyet alan bir yazar için, bu hiç süphesiz için dertli düsmeye dolandiriciligi en kötü tür biridir. Dolandiriciligi yer sirketler sadece para almak ve çalistirmak sonra bir ücret maliyet Eger makale yazma is vermek oldugunu iddia eden, ayrica vardir. Bazi dolandiricilarin da özel bilgi almak umuduyla taklit yazi yazi isleri yaratabilir.

Özel veri satin alma ve yasadisi kullanmaya gelince, saygin bir isletme sahibi kendi vergi bu bilgileri rapor gerektigi gibi, sosyal güvenlik miktar olabilir. Ne yazik ki, bu dolandiricilarin sayisi umutlu yazarlar disinda kisisel bilgileri elde ediyoruz. Sizden bunun olmasini önlemek için, ancak dört yazi yazmak isteyen bir kisi karsisinda düzgün kurulan web sitesi ve sirket arasindaki farki biliyorum. Herhangi bir kisisel bilgi saglayarak daha birkaç kez daha önce yeni bir müsteri ile çalismak. Ödediginiz konum ve sorunlar olmadan, sorguda bireysel ya da sirket aslinda kisisel bilgileri olabilir. Varsa

Biri yazi alarak ve disari ödeme ile, çalistirmak için, bu aldatmaca uzak tutmak için nasil bir seçim vardir. Son müsteri dikkatli olun. Ölçümünde büyük olabilir görevler için, ücreti pesin veya yarim noktasi üzerinde küçük bir miktar talep. Durumunda ödenmeyen, daha fazla makale yazmayin. Küçük girisimler için, yer gerçekten ödeme ayarliyoruz soran rahatsiz hissedebilirsiniz, en iyi degerlendirmelerinizi kullanin. Makaleler için ödeme olmamalidir durumda, bunlari satmak, yani onlara haklarini korumak.

Eger bir ücret ödeme talep “sirketler,” gelince, ayrica, senin en büyük yargi kullanmak isteyecektir. Kendi makale yazma programlarina katilmak için 5 $ veya 10 $ bir ay mal olabilir otantik sirketler çevrimiçi. Küçük bir fiyat sitesi otantik anlamina gelmez, ancak 20 $ veya daha fazlasi gibi, asiri olan ücretleri kaçmak. Ayrica, hiçbir sekilde size binlerce dolar bir gün yapabilir iddia bir organizasyon ödeme. Makale yazma saygin bir isi ancak bu yana, bir güzel-ödeme konser olabilir, bu nedenle makul beklentileri olmalidir.

Daha önce söyledigim gibi, senin en büyük yargi kullanmayi unutmayin. Bazi online dolandiriciligi için düsmek için basit olsa da, en tespit etmek kolaydir ve bir mil uzakta gelmektedir. Bu yazi yazma dolandiriciligi var ve ne aramak için biliyorum sürece, daha yüksek kendinizi savunmak olabilir. Yukarida belirtilen dolandiriciligi uzak direksiyon olarak, bir makale yazar olarak uzun süren ve karli meslek zevk almak mümkün olacak.