mlm reklam-x-faktörü nasil kullanilacagi.

MLM reklam – birincil is pazarlama – bir patlama internet is gelistirmek için son derece önemli oldugunu, dogru mu? Bu dogru olmasaydi, daha neden sirketlerin reklam milyonlarca harcamak istiyorsunuz? Bu agizdan agiza (sevk pazarlama) tarafindan eger olursa olsun, seri ilanlar, radyo spotlari, veya infomercial bir 30 dakikalik tv, YALNIZ sekilde millet bu konuda biliyorsaniz yourgroup olan kayit olabilirler ve tek yolu bu konuda biliyorsunuz Eger ya da biri veya baska bir sey onlari hakkinda bilgi saglar eger.

Tamam, ben itiraf edecegiz oldukça açiktir seyler yani. Hatta “Yaa!” Düsünce olabilir Bu noktada zaman içinde de. Ama bir an için simdi benimle kal, ve biz biraz daha derine gidersiniz. Onlarin sirket bu sonraki seviyeye için bir itme basliyorsaniz veya yaptiginizda en çöpçatanlar kendilerine sormak ilk soru “Ben gelemez mlm reklam en degerli araç nedir?” Dir Aslinda, daha iyi bir soru olurdu zaman “NE için reklam veririm, ve ben DSÖ pazara musunuz?” Sadece bu sorularin cevaplari ile sürpriz olabilir.

Benimle baslayan, ek sorular ile bu sorulara yanit vererek baslayalim “neden Burada zaman içinde bu noktada bu okuyorsun?” ve “Bunu gereken nedir?” Aslinda bir tane daha mlm firsat bogazini asagi itti henüz ihtiyaciniz var mi? Ben dürüst bu son soruya verilen yanit bir zil HAYIR oldugunu söyleyebiliriz düsünüyorum! Oran, sen zaten kendi mlm is var, ve ne gerçekten gereken is genisletilmesi için bir anahtardir ve büyük bir sekilde mlm gelir artirarak bu sayede. Ettik Ama mlm reklam bu gerçeklestirerek anahtaridir? Peki, gerçekten evet cevabi, ve hiçbir gerekir. (Insanlar hata bunu yapmaz ne zaman?)

Tamam, simdi bu makalenin basliginda bulunan “X” faktörü dünyada nedir? Basitçe söylemek gerekirse, “X” faktörü sensin. Sadece bir an düsünün. Ben bu yazida bu kadar çok sorgular dahil degilim tam olarak neden Ve bu arada, bu … almak için içtenlikle nasil çalistigini düsünmek … neyin ise yaradigini, neden çalistigini, vb Her neyse, bu konuda düsünüyorsaniz, orada ag pazarlama sirketlerinin bir ton, millet pek çok yararlandigimiz “en iyi” ödeme plani, ürün ve hizmetler, mlm reklam stratejileri bol her biri, ve sistemleri bir sürü oldugunu fark edeceksiniz – bazi ilk sinif ve bazi çok iyi degil – millet içine takabilirsiniz. Gerçekten farkli ve is hakkinda özel olan tek sey sensin.

Burada anahtar pazar ögrenmek için, bu “X” faktörü nasil kullanilacagini kesfetmektir “sen” ve “siz” baskalarina deger oldugunu ne var. Ve inan bana, bunu tesvik etmek nasil o zaman zaten baskalarina deger bir var bol, ama size sunmak için deger bir sey sahip oldugu inanç olmasi gerekir, ve daha fazla nasil egitim olmasi için gereklidir ve . Bu gerçekten derinlemesine bir konu, ama tüm çok basit biri kavrayabilme. Ne yazik ki, burada oda ya da tamamen açiklamak için zaman yok. Ama umarim bu size daha fazla bilmek istediginiz yapmak ve kendi hakkinda biraz daha arastirma yapmaya istekli olacak kadar merakli yapti. Benim tüm is kisisel markalasma ve gerçekten burada söylüyorum ne cazibe pazarlama, dayali oldugu için tabii ki, her zaman, daha fazla ayrintilar için ClintMello nokta com benim blog ile durdurabilirsiniz. Eger sorusturma yapmak için zaman ve egim varsa Ama büyük kaynaklari yiginlari orada da vardir.

Bu “ne pazar ne?” Cevap soru, bu nedenle ne “Ben kim pazar mi?” Eger kullanabilirsiniz mlm reklam kampanyalari birçok türü ve mlm is sahipleri yol açar listeleri satin alma ve (zaten yasadi, tekrar geçmek olmaz) telefon soguk arama Bu listeleri saatlerce dayali birçok ev vardir. Ama aslinda kim hedefliyorsunuz? Ve önemli bir soru, onlar istedikleri sonuçlari aliyorsaniz? Eger ikinci bir zaten cevap daha basarili NetWorker ve zaten mlm sektöründe sunabilecegi çok sey olan bir kisi olarak görülüyor birisi degilseniz hiçbir büyük olasilikla. Peki kim hedef DO, ve baska önemli soru, nasil ONLARI ME gelmek için tesvik mi? (Simdi gaz ile yemek konum.) Bir kez daha, en bir soru ile bu cevap vereyim. SIZ kimlerdir ve neden Buradasiniz? Bunu elde ediyor musunuz?

Eger gerçekten birlikte tüm parçalari koymak ve tam seffaf bir resim elde edebilmek istiyorsaniz ne bahsediyorum ve nasil zaten bu yöntemleri kullanarak olanlar bakmak var daha, bunu yapmak için büyük basari ile internet. Bu yöntem kullanir ve mümkün oldugu kadar çok otomasyon olarak onlari nasil kullanilacagi hakkinda size bildirir bir sisteme erisim almak gerekir. Kullandigim sistem tamamen bu ilkeler üzerine, birlikte finanse öneri kullanilarak insa edilmistir, ve ben tamamen son 10 yil içinde yasadiginiz daha birkaç ay daha basarili yasadim. Ben ben ayni seyi gerçeklestirmek isteyen baskalari ile bu sasirtici seyler paylasmak edebilmek için gerçekten çok mutluyum Peki neden görebilirsiniz … inanilmaz bir online mlm is büyümeye ve ücretsiz yasiyor.

Yani hayir, ben mlm reklam-pazarlama benim ana is odaklanmak degil – olursa olsun. Ve bunu da yapmak benim grubundaki herkesin tren yok, ve siz de olmamalidir. Degil gerçekten mlm is daha hizli yerine yavas gelistirmek istiyorsaniz. (Hatta sadece üzerinde tarafindan almak için yeterli gelir olusturmak için 2 ila 5 yillik bir plan oldum, ve berbat!) Ben her zaman gerçekten yardimci olacagini arzusu ile benim yazi sonunda ilave bir çerez disari atmak daha iyi birinin is degistirmek, iste öyle: “Manyetik Sponsorluk” Mike Dillard. Hiç duydun mu? Ben aslinda birkaç yil önce tanitildi, ama ne yazik ki, ben o zaman bakmadi. Ama simdi benim is benim takim üyesi olmak isteyen herkes için kesinlikle zorunlu okuma oldugunu simdi söyleyebilirim. Onlar almak ve okumaya hazir degilseniz, onlarla çalismaya istekli degilim. Aslinda, kullanmak ve bu sistem halkimin içine tüm bu kitapta bulunan ilkeleri etrafinda yapilandirilmistir takin, ve bu sistem kendisi için konusmak kullanan insanlarin basarisini izin verir.

Yani artik daha fazla bilgi ile donanmis oldugunuzu ne yapmaliyim? Elbette daha fazla bilgi edinin! Zaten “geldi”, ya da zaten biraz arastirma yapmak için zamani daha, yolda iyi bir sistem takili sürece, dogru sistemi kesfetmek ve daha sonra sizin ve insanlar takili olsun. Bunu yönetirken, inanilmaz sonuçlar fark edeceksiniz.

ileriye ve yukari dogru.

“Yasam için sorumluluk kabul. Sizin gitmek istediginiz yere kim baska hiç kimse, alacaginiz size oldugunu bilin.” Les Brown