Mlm is cazibe pazarlama uygulamak için 2 adim

cazibe pazarlama nedir?
Simdi yillik bir avuç için MLM sektöründe sözü edildigi gibi bize çogu bir sürü muhtemelen dönem mekan Pazarlama farkindayiz. Hala rahatsiz Ancak ne çogu insan nasil bizim MLM is bu pazarlama stratejisi uygulamaya koymak oldugunu.
Nasil verimli yol, umudu ve bizim is acemi dikkatini yakalamak için bu yaklasimi kullanabilirsiniz?

Yeri Pazarlama temel almak için, insan psikolojisi ilkesine bakmak zorunda. Onun Manyetik Sponsorluk Kursu Mike Dillard, çok iyi tanimlanmis, Yere bir seçim degildir, bir çagin baslangici erkekler bu hayatta kalma içgüdüsü ile köklesmis olmustur. Insanlar güvenen gruplari ve bir lider tarafindan yönetilen aileler olusturur. Lider güçlü olmak ve komuta onun grubu ve karsiliginda grubu koruyacak, onu takip etti. Bu içgüdü hala büyük bugün mevcuttur. Insanlar hala Is Savvy, Sosyallik, Para anlamina gelir ve Egitim olarak ifade degerlidir liderleri takip.

neden cazibe pazarlama kullanilir?
Yeri Pazarlama yerine her ve herkes onlari kovalayan sizden satin almak ya da katilmak için müsterileri ve potansiyel çekmek nerede is kurma zaman ve çaba minmizing bir kaldiraç, verir. Bu marka saygin bir otorite olarak kendinize size yardimci olur ve müsteriler veya is ortaklari, potansiyel satislari dönüsüm oranini artirmak.

Adim 1
Yeri Pazarlama basarili bir sekilde uygulanmasi için ilk adim takipçileri ilgi alacagi degerleri saglayacak bir lider olmaktir.

Nasil o zaman bu sektörde degerler saglayabilir?
Bu soruyu soran eger size sunmak için ne onlari çekmek için, insanlara verebilir kim ve çantanizda ne düsünce olsun, çünkü ben, mutluyum. Ben size Network Marketing sirketlerinden satabilirsiniz hangi ürünleri hakkinda konusuyor, ama degilim bilgi ve pazarlama agi sektöründe da katilimi elde ettiginiz deneyim.
Bu sizin için çalisiyoruz oldugunu biliyorum nedir?
Eger tavsiye hakkinda verebilir baskasi degil olabilir bu, ve bu ne biliyor musunuz?
Isinizde size yardimci oldu son zamanlarda bir sey gördünüz mü?
Eger satis veya ise alim düzeldi bazi stratejiler bugün hayata geçirdik?
Eger kullandiginiz bazi araçlar var mi ve isinizde zaman ve paradan tasarruf etmenizi var?
Sadece insanlarin günlük olarak yol açiyor 20 basladi alabilirsiniz 7 gün egitim video olusturmak mi?

Orada bu sektörde getirebilir çok degerler vardir ve bu sektörde ya da ne kadar para Yaptiginiz ne kadar süredir önemli degildir. Hedef kitleniz için degerler, fikirler ve çözümler getirebilir, bir asagidaki olusturabilirsiniz.

Adim 2
PAZARLAMA: Yeri Pazarlama uygulamak için ikinci adim

Simdi biz insanlari çekmek için var, biz onlari Market nasil ögrenmek gerekir ne Atraksiyon faktörler firtinasi beynin Bu noktadan sonra var oldugunu.

pazarlama stratejileri
1. sosyal medya
o facebook
o youtube
o twitter
o linkedin
o blog
o myspace
2. içerik pazarlama
o Madde Pazarlama
o Video Pazarlama
o squidoo
3. ücretli pazarlama
tiklama basina o ödeme (google, yahoo, msn)
o Yalniz Reklamlar
o Reklam
o facebook sosyal reklamlar

Bunlar Atraksiyon faktörler pazarlama için temel stratgeies ve basit yolu bu belirli bir yöntemin yeterlilik hakim kadar bir strateji ile baslar ve onunla kalmaktir. Ben seni küçük bütçe ve ancak ag için biraz daha fazla zaman yatirim eger Sosyal Medya ile baslamak tavsiye ederim.

Eger daha know-how pazarlamaci iseniz, kesinlikle Içerik Pazarlama bakmak isterim. Isiniz için iyi bir büyüklükte bütçe varsa, sen Pazarlama Ücretli deneyin gerekir.