mlm çevrimiçi nesil yol açar – 3 yüksek trafik teknikleri

Hiç web sitenize trafik büyük miktarda çekmek ve is için nitelikli MLM yol biriken baslar, ama bunu yapmak için etkili bir yol anlamaya asla istedim, o zaman kursun üretim teknikleri bu ipuçlarini seveceksiniz . Daha fazla pazarlama agi veya MLM sizinle ne yapacagini bilmek daha yol istiyorsaniz, o zaman bu baslamak için dogru yerdir.

Siz de benim gibi iseniz, muhtemelen is ile bu noktaya ulastiniz – ve er ya da geç anlamina – Eger firsat hakkinda konusmak için insanlarin sadece düz tükendi gibi hissediyorum. Gibi tamamen sicak pazar tükettiginiz.

Ve sey, çogu muhtemelen bir sadece bir süre için dinleme lehine yaptigini saniyordum sadece arkadas ve aile vardi – gerçekten en nitelikli potansiyel, simdi bunlar? Hayir.

Gerçekten zaten aktif bir is firsati ariyorlar orada sizin gibi insanlar ve girisim gücü bir tür olmasi konusmak için ihtiyaci olan! Evet!

Ben burada verecegim birkaç basit teknikleri ile, bunlari uygulamak ve kendi MLM hizli bir sekilde nitelikli potansiyel bir listesi büyümeye yardimci olacak nesil, yol baslatmak mümkün olacak.

[Sonuçlari görmek Hafta] Üretimi Ipucu # 1 Talepleri
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) bir web sitesi veya blog arama motorlarinda üst sirada yer almak için en iyi online ag pazarlamacilar tarafindan kullanilan bir yüksek etkili bir tekniktir, vardir. Bu bazilarina göre oldukça karmasik bir konu olabilir, ama gerçekte SEO temelleri oldukça basit, ve güçlendirme dogru uzun bir yol. Bu strateji düsük-hiçbir ücret ve siralamasi kazanmada etkili olabilir.

Iste web sitesi olusturma veya blogunuza optimize ederken akilda tutulmasi gereken bir kaç sey vardir:
– Popüler anahtar kelimeler için nis / pazar Arastirma. Bir terim bulmak ve sonrasi / Sayfasi stratejik bunu kullanarak odaklanmak. Anahtar: / post sayfada yalnizca bir dönem odaklanin.
– Yazinizi / sayfa bir uygun adli baslik, alt yazi, açiklama ve anahtar kelimeler oldugundan emin olun.
– Ilgili olun: (baglamda) en az bir kez paragraf basina vadeli içerir ve çok popüler olan çesitli diger benzer terimleri ile ilgili olarak kullanabilirsiniz. Anahtar: Eger içerik olarak çalisabilir yakindan ilgili terimler bulmak için Google Kelime aracini kullanin.
– Baska bir yerde ziyaretçi yönlendiren ise bir köprü olarak Terimin kendisi, ya da baska bir siteden yazinizi / sayfasina baglanti veriyor kullanin. Anahtar: içerik daha iyi daha baglantilar.

Belirli bir anahtar kelime veya deyim ile ilgilidir olarak yazilan / sayfa alaka iyilestirilmesi iyi trafik çekerek için her seyden önemlidir. Sonuçta, içerik ile deger saglamak için bu yüzden sadece arama motorlari (spammer!) sirada olmanin ugruna eklemek degil mi. Ayrica unutmayin, anahtar kelime veya cümle ile baslamak için popüler olmak zorundadir; trafik çekmek olmayan bir vadede hedef faydasi yok.

[Sonuçlari görmek için Gün] Nesil Ipucu # 2 açar
Madde Pazarlama (ayni zamanda içerik pazarlama olarak da bilinir) tüm web üzerinden içerik ilgili parçalari koyarak ve web sitesi veya blog geri tüm nokta alarak trafik baslatmak için bir yoldur. Sadece bir web sitesine makale gönderme daha fazla. Aslinda web sitelerinin yüzlerce ve birkaç farkli bilesenleri içerir. Ama bu strateji son derece düsük maliyetli ve düzgün idam ise son derece etkili olabilir.

Burada makale pazarlama yaklasimi kullanan akilda tutulmasi gereken birkaç sey vardir:
– Sicak konular ve güncel trendler için nis / pazar Arastirma. Bir konu bulun ve üzerinde benzersiz bir bakis açisi sunuyor ve kendi yazi olusturun. Anahtar: bloglar ve kitaplar okuyun ve kendi fikirleri için düzenli ses ve video dinle.
– Her yerde 300-600 kelime uzunlugunda bir makale olusturun; ideal bu kisa ama ilginç olacak.
– Yine de ilgilendirebilecek: zaten konu ile asina iseniz gibi kitlenizi konusmak. Bu hedef kitlenizi kapsamini daraltmak ve onlari daha iyi iliski için yardimci olur. Onlar sizinle ayni sorun yasiyorsaniz, ama onlarin problem çözme iseniz … sen kahramansin. Anahtar: hedef kitleye dogrudan yazin ve yakisikli olmak.
– Yazinizin sonunda, yerine, eylem çagrisi ve okuyucu daha fazla bilgi alabilirsiniz bir baglanti içermelidir kendinize biyo bilgi var. Bu baglanti blogunuza, site veya satis sayfasina gitmek var.
– Kelime çikmak – mümkün oldugunca çok sayida madde depolari olarak yazi ver! Her sitenin Google Page Rank degerine dikkat edin. Yüksek rütbeli, bu siteden gelen baglanti elde daha iyi bir deger.
– Her zaman okuyucularin Twitter, Facebook, vb yoluyla ‘sözcügü yaymak’ için tesvik

Bu sadece makale pazarlama temellerini bazi dokunur, ve daha gelismis teknikler de var. Ama bir kilavuz olarak bu kullaniyorsaniz, en az çaba ile önemli trafik sonuçlar elde etmek mümkün olacak. Unutmayin, rekabetçi bir piyasada sirada yer makaleleri almak için zaman aliyor, ama bir kez sitenize geri dönüs yok tanima ulasir!

[Sonuçlari görmek için Saat] Nesil Ipucu # 3 yol açar
Ücretli Reklam belirli bir teklif dogrudan tepki trafik baslatmak için bir yoldur (Tiklama Basina, Banner Reklamlar, Yalniz Reklamlar, vb ödeme). Sizin etkili tanitimi için nasil bilginiz varsa maliyeti bir engel olmasina ragmen bu yöntem, son derece etkili olabilir.

Önceki yöntemler ile oldukça genis bir kitleye konusabilir ve satis yol açar dönüstürme geldiginde ortaya çikan trafik biraz pasif olabilir. Dogrudan reklam ile, aktif olarak size sunmak için ne ariyor çok dar bir kitleye odaklanmak ariyoruz.

Burada ücretli reklam kullanirken akilda tutulmasi gereken bir kaç sey vardir:
– Her zaman oldugu gibi, popüler egilimleri ve anahtar kelimeler için nis / pazar arastirmasi. Pazar karsilasilan ortak sorunlar sunmak için ne ile nasil çözülebilecegini karsilastirin. Eger bir sorununuz çözemezseniz, reklam yatirim kurtarmak için beklemeyin.
– Bir çekici bir teklif anahtar, siz herhangi bir siteye trafik çekmek için ödeme yapmadan önce, kontrol ve asagidaki çift kontrol edin:
– Baglantiniz çalisir ve düzgün takip emin olun.
– Sitenizin çekici ve profesyonel görünüyor emin olun.
– Içerik ve eylem çagrilarinin ziyaretçi daha fazla aramaya mecbur oldugundan emin olun
sizden bilgi.
– Lütfen basliklari ve kopyalama çesitlemeleri ve sonra bölünmüs-testi sayfalari kullanin. Daha iyi dönüstürür gördükten sonra, daha sonra bir üs olarak bu kullanimi ve reklam rafine devam ediyor.

Ücretli reklam muhtemelen dogru almak için en zor yaklasimlardan biridir ve test, test, test alir. Daha yüksek bir maliyetle bu genellikle sonuç ama bir kez size ücretli reklamlardan neredeyse hemen yanit alabilirsiniz süreci rafine.

özet
Ne burada ortaya koydu ettik mevcuttur pazarlama ve tanitim kapsamli türlerinden sadece birkaçidir. Eger derinlemesine gitmek ve sektöründe üst uzmanlardan dogrudan ögrenmek istiyorsaniz, çevrimiçi MLM Kursun üretim teknikleri bugün egitim baslayabilirsiniz.