miknatislar ile tekrar is ve müsteri tavsiyeleri artirmak için nasil

Birçok küçük isletme sahipleri is kalmak için geçmis müsteri geçmis müsteri tavsiyeleri ve tekrar is güveniyor. Geçmis müsteri tutma is için ne kadar önemli oldugunu göz önüne aldigimizda, bu kadar kolay mümkün onlari tekrar tekrar ulasmak için yapmak için önemli degil mi?

Biz her zaman müsterilerimize tekrar is artirmak için ucuz bir pazarlama taktigi olarak Özel Miknatislar kullanmaya tesvik etmistir. Tekrar is sizin pazarlama bütçesi düsünüldügünde bulabileceginiz mutlak en ucuz istemcisi. Geçmis müsteri zaten biliyorum, sizin gibi, zaten sizinle is yapmis ve ne olacagini bilmek. Gerekli inandirici yok! Bir sonraki pazarlama kampanyasi planlarken Sizin geçmis müsteri listenizin en üstünde olmalidir.

Bir “kartvizit miknatis” ile müsterilerine saglayarak size “etrafinda yapistirma” bilgilerinizin sansi artmaktadir. Küçük isletme sahipleri kartvizit miknatislar, takvim miknatislar veya “dayanma gücü” olan özel miknatis baska tür ile müsterilerine sunarak Yönlendirmeler ve tekrar is bir artis göreceksiniz. En sevdiginiz son siparis ile size verilen yaptirmanizi miknatis tutuyor musunuz? Tabii ki yok! Onlar yer almak favori iseniz, kolay siparis için onlarin bilgi kullanisli tutmak istiyorum.

Miknatislar, istemciye (buzdolabi “Sally” okul çizim / karne yukari tutarak) katma deger ve herkes kartvizit biraz daha pahali bildigi için daha yüksek bir algilanan deger çünkü atilmis olmasi daha az olasidir.

500 kartvizit miknatislar siparis ettiginizde, miknatis basina maliyeti sadece .31 sent! .31 Kurus küçük bir yatirim önemli ölçüde tekrar is ve tavsiyeleri artirabilir.

Mevcut farkli miknatis baski tüm seçenekleri görmek için Özel Miknatislar sayfasini ziyaret edin. PrinterBees 2010 Takvime Miknatislar, CPR miknatislar, Sarap Eslestirme miknatislar, aile için miknatislar vardir ve miknatislar basili olan söz konusu oldugunda özel aklinizdaki her seyi olusturabilirsiniz.