mesleki ve kisisel gelisim becerilerini el ele gider

Hiç bu is firsati otel toplantilari birine gitti ve bir kilise canlanma da sanki hissetti? Birbiri ardina bonservis dinlemek, bu ev is için varsayalim nasil merak? Ben rah rah toplantilari bu kabul. Ben bu sektörde mesleki ve kisisel gelisim becerilerini ekili ne kadar söyleyerek herkese dinlemek için zaman yok.

Benim felsefem “Bana temel egitimini ve ben oradan alabilir” oldu. Ben kendi isimi degil, kisisel gelisim çalistirmak için ögrenmek için gerekli, bu nedenle, ben toplantilara olacak çikin ve sonra da hep birlikte çikin.

Birkaç yil sonra, internet gelisimi, ben pazarlama agi geri çekildi. Süphesiz, ben web üzerinde bilgi bulabilirsiniz. Ben cazibe pazarlama ilginç bulundu – kaliteli içerik saglamak ve insanlar çalismak isteyeceksiniz. Ne büyük bir kavram! Bir kaç online pazarlama sistemleri katildi ve makale dizinleri, sosyal medya hesaplari açmak yazi yazmak ve göndermek için nasil temellerini ögrendim.

Seyler çevrimdisi pazarlama (otel rah rah toplantilara katilmak zorunda degil) farkli olmasina ragmen, bazilari hala ayniydi. Daha fazla bilgi almak ve etrafinda kosmak var benim sponsor temas olur ve evet, bunu tahmin, ben pazarlama sistemi çikin.

Ben cazibe pazarlama sadece temel uygulamak için nasil anlamaya gerekli cevabi, oldugunu biliyordu. Benim sebat ödedi ve ben daha bu ilkelere açiklandigi için zaman aldi ve ben irklara kapali bir akil hocasi bir araya geldi. Ben sosyal medya sitelerinde pazara nasil benim yeni bulunan bilgi uygulanan, birkaç yol olusturulur, ama herhangi bir para kazanmak degildi. Neyim oldu? Ne eksik? Neden kendi is çalisan kavrami kavramak degil mi? Bu yüzden (ya var) bu kez çikmak yoktu, ben akilli bir sey yaptim ve benim akil hocasi temasa geçti.

Ben herhangi bir IS excel nasil söyledim gibi o dinledi Simdiye kadar içinde ve disinda is dünyasinda vardi. Bana bir görev verin ve operasyon daha verimli bir yöntem bulabilirsiniz. Sesim benim kisisel duygulari hakkinda bir is adami konusuyor bir aptal gibi hissediyorum, titreyerek edildi. Baskalarinin ben yapmis gibi ayni hatalari engelleyecek, pazarlama agi olmak istedim ne kadar ifade. Ben bir sey bana degistirmek zorunda kaldi kabul ve yardim istedi söyledim.

O Kisisel Gelisim ben eksik ne oldugunu söyledi. Ben önlemek için çalisiyorlar is bir alan. Her sey basarisiz olmustu, çünkü, baska sansim yoktu ama onu dinlemek için. O Jim Rohn dinlemek ve düsünün ve Napoleon Hill Grow Rich baslikli kitap okumak önerdi. Benim akil hocasi güven, bu nedenle, bir kez bana üzerinde çalismaya basladi.

Düsük bir bütçe olmak, Jim Rohn CD’leri satin almak için göze alamazdi. Ben YouTube’a gittim ve MP3 dosyalarini onun video dönüstürülür ve benim MP3 çalar koyuyorlar. Ben bulasiklari ütü ya da çamasir iken ben, yolunda ve is onu dinlerdi. Ben çoklu görev basardi ve bu sekilde verimli çalisma için bilgisayarima defalik kurtardi.

1) ve 2) “Eger söz göremiyorum zaman bedelini ödemek zor” “Kendiniz basarili olamaz”: Jim Rohn dikkatimi çekti iki güçlü ifadeler vardi. Ne bir göz açici! O sizin gibi olmak istiyorum kisilerle iliskilendirerek baslarsaniz, size söz gösterebilir belirtti. Benim akil hocasi ile geri almak, onun beyni grup beni yerlestirilir ve sektörün bazi üst üreticileri konusmaya basladi. Son olarak, simdi söz ve fiyat ödemeye hazir görebilirsiniz.

Hill’in kitabi bir geçit vardir, düsünün ve Grow Rich, bir beyler bir altin madeni ve sonuçlarinin yetersizligi görmeye oldugu yerde, kazma durdu. Daha sonra, maden terk sonra, o ana altin damar ulasmasini sadece üç metre oldugu ortaya çikti. Basari kisa üç metre. Bir milyoner olma kisa üç metre. Sadece çikmak olmasaydi nerede simdi olacaktir.

Benim kisisel gelisim içine daldirarak, kendimi hakkinda çok sey kesfetti ve ben basarisiz devam neden – benim gol kisa çikmak olacaktir. Ben profesyonel ve kisisel gelisim becerilerini el ele gidiyor oldugunu fark etti.

Eger buna deger çünkü zaman ayirin ve hem de mesleki ve kisisel gelisim becerilerini yatirim. Sadece sizin için seyir olmustur bulmacanin bu son parça bulabilirsiniz. Ben biliyorum!