marka olusturma ve pazarlama agi yol – makalenin gücü

Pazarlama agi is için ücretsiz, yüksek kaliteli potansiyel üreten herhangi bir basarili is temel temellerini biridir. Güçlü bir kisisel marka – Bu cazibe pazarlama için önemli bir ilke anlamak yapmak zor degildir. Marka olusturmak için en iyi yollarindan biri organik makale pazarlama geçer. Pazarlama agi yol olusturmak için makale pazarlama üç farkli sekilde marka olusturma için güçlüdür.

Ilk olarak, belirli bir konu ile ilgili bir makale yazma ögrenmek ve konu bilmek yazar zorlar. O ögretmek için daha bir sey ögrenmek için iyi bir yol yoktur. Isinizle ilgili çesitli konular hakkinda bilgi gösteren bir marka, olusturmak için çalisan bir pazarlamaci çok önemli oldugu için. Kamu makaleler okur olarak bu takip edilmelidir alaninizda ve biri uzman oldugu açik olmalidir. Bu dogal olarak daha fazla makalenin sonunda imza dogrultusunda web sitenize link için thru tiklayin yol açacaktir.

Ikinci yol makaleler marka insa etmek ve imza dogrultusunda sitenize baglanti SEO degeri geçer pazarlama agi yol olusturmaniza yardimci. Eger daha yüksek sitesi ile ilgili anahtar kelime aramalarinda rütbe web sitenize ne kadar çok dis baglantilar. Herhangi bir Google AdSense kampanyalari, ayrica, anahtar kelime kalite puani Google ilgili harici linklerin görmek ve arama sorguyla son derece alakali olmasi sitenize belirleyecek gibi daha yüksek olmasi muhtemeldir. Bu daha fazla gösterim, daha fazla tiklama ve dogal olarak daha fazla yol yol açacaktir.

Makaleler pazarlama agi olusturmasina yol açiyor ve kisisel marka olusturmak için yardimci olan üçüncü yol içerik pazarlama diger formlari için haline hammadde geçer. Makaleler kolayca degistirilebilir ve blog yazilarini, video, ses en, forum mesajlari, sosyal medya mesajlari, vb dagitilabilir Hatta böyle bir e-kitap veya ögretim video olarak olusturabilir bir ön uç bilgi ürün için temel olarak kullanilabilir .

Makaleler akilli, iyi planlanmis pazarlama çabalarinin çok temelidir. Onlar olusturmak için çok uzun yapmayiz ve kisisel marka gelistirmek için bir çok yol kullanilabilir. Onlar kamu mali ikamet beri genellikle yildir kaliteli yol açiyor. Degil çalisma bir saatlik deger için kötü.

Asagidaki kaynak kutusu gidin ve talimatlari marka olusturma ve diger pazarlama teknikleri hakkinda daha fazla bilgi izleyin.