maksimum kâr için seri ilanlar insa

ilanlar-

Hemen hemen herkes gazete ve radyo, televizyon, özellikle kablolu televizyon çok yaygin siniflandirma reklam ile tanidik.

Simdi seri ilan ePazarlama göre, Internet yolunda buldu

Online satin almak için bir ürün ararken deneyimli online alisveris Dernegi yüzde 54 olan ilanlari güveniyor.

Simdi gazete geleneksel ilanlari bagli olarak daha fazla ve yeni bir çözüm aramaya basladi isletmeler ve kuruluslardan seri ilanlar almak için mücadele veriyor.

E-ilanlar –

Online Gizli Reklam E-ilanlar olarak da bilinir. E-seri ilanlar reklamlar yerlestirme olanlar ulasmak genisletmekte ve hevesle size satislarini artirmak hangi satmak zorunda ne ariyor insanlarla baglar. Çevrimiçi ilanlar yerel ve dünya çapinda marka genisletmek için nihai yoldur.

Yani çünkü bu online avantajlari çevrimiçi topluluklar, sehir rehberleri, kariyer listeleri, otomatik satici, gayrimenkul, Kolejler, Üniversite, e-gazete bile haber kanali vb gibi önde gelen Is Web Sitesi artik web e-ilanlari tabanli insa baslamistir.

E-ilanlar yazilimi faydalari

Daha fazla ziyaretçi, Faiz, trafik korumak ve web sitesine daha fazla etkilesim ekler
Yeni potansiyel gelir kaynaklari olusturur
Kullanicilar siteniz için içerik gelistirmek için izin vermek için otomatik bir yol saglar
Hizli zaman pazar saglar
Gelismis teknik özellikleri sunar
Uçtan uca otomatik web tabanli islemleri ile ilgili maliyet tasarrufu saglar
Komisyon veya reklam gelir paylasimi ücreti gerektirmez
Seri ilanlar milyonlarca Ölçekler
Arastirma ve gelistirme yillik tecrübesi ile ürünleri aninda erisim saglar.
Seri ilanlar reklam bugün en iyi degerlerden birini temsil eder. Bunlar genellikle oldukça ucuz konum ve sadece küçük bir yatirim ile reklam, ürün ve pazar, test edebilirsiniz. Belirli kitleler bir tanimlanabilir grup uyan bir yayin seçerek, her seferinde bir hedef olabilir. Neredeyse herkes sadece tek bir telefon ile etkin bir sekilde bu büyük reklam araci istihdam edebilirsiniz. Bu belirli bir pazara girmek için bilinen en hizli ve en güvenli yöntem.
Reklam dünyasinda daha iyi bir satin olsa da, bir yakalamasidir. Bu seri ilan ile basarisiz olmasina çok kolaydir. Belki de yüksek basarisizlik orani nedeni herkes oyun hangi ile göreli kolayligi. Çogu kisi “onlar ise yaramayan” ikna, erken sefil basarisiz ve tamamen gizli arenada birakin. Eger biz paylasmak için hakkinda ve gerçek kazanan kadar yeterince uzun süre devam ettigi sirlari uygulamak Ama eger büyük bir basari yasayabilirsiniz.

Bu size hemen karli bir sonuç elde etmek için gereken bilgileri her bit vermek için bu kitapçikta amacimiz var .., bir sonraki reklam yerinde baslayarak. Karmasik degil, ama sizin açinizdan biraz çalisma gerektirir. Ama bir kez anladim seyirci, mesaj ve orta o büyülü kombinasyonu var, çünkü iyi yatirim zamani, sadece bir süre için reklam çalisan meselesi. Kar rulo basladiginizda, diger yayinlara genisleterek disari rulo. Sonuç: kar istikrarli bir büyüme ve sizin için nakit sürekli bir akis.

Eger yöntemli onlari çalisirken ilanlar sizin için sihirli çalisabilir. Reklamlarinizi büyük bir tepki çekmek için, baskalari için basarili oldular adimlari izleyin. Size gizli bölümleri tasimak yayinlari gözden geçirerek seri ilan çalismaya baslar öneririz. Ulasmak ve kapmak olaganüstü reklamlar için arayin. Hangi Hakkimizda dikkatini çekmek? Göz yakaladi belirli bir reklam hakkinda Nedir? Eger piyasada olsaydi, o reklam yanit verecegini? Ayrica zayif reklamlar dikkat ve bunu artiracak yollar düsünmek.

seri ilanlar basarisiz neden on yaygin nedenleri
Sebep # 1: seri ilan kendi içinde satis kapatmak için çalisiliyor
Bu ilan reklamverenler yapmak ciddi hatalar en yaygindir. Sorun sadece bile en temel, ya da düsük maliyetle ürünün tüm avantajlarini iletmek için, bir gizli olarak, alan yok olmasidir. Hemen satis yakin çalisarak satis sürecinde kisayol denemek için, sadece yanit muhtesem orani daha az neden olabilir. Birkaç satabilir, ama bu strateji çok daha sik kar fazla kayiplara neden olacagini bahis istekli olurdu.

Birçok girisimci bu sekilde kendi ürün veya hizmet sadece satis eksikligi dehsete olmak için, tekerlegin icadindan beri en büyük sey olduguna ikna baslar. Bir ürün veya hizmet için bir fiyat listeleri herhangi bir reklam bu hata yapma suçludur. Yerine sadece bir kursun üreten bir araç olarak gizli reklam kullanmayi deneyin. Eger çok daha ayrintili olarak sunan tüm avantajlari ile nitelikli potansiyel saglayabilir takip malzeme ile satis yapmak. Bu hemen hemen her seyi satmak için çok daha iyi bir konumda koyar.

Sebep # 2: ürününüzün Pushing yerine olan veya ürünü kullanmadan bir sonucu olarak müsteri alir büyük faydalar.
Insanlar çünkü “olsun” ne yanit verir. Bu ürün, hizmet veya is satin almiyorum .., bunun yerine avantaj ya da yararli sonuçlar almak. Bu yanit tetikler reklam söz veriyorum faydalari var. Ürün veya hizmetin özellikleri hakkinda konusmak yok, o senin teklif yararlanir zaman müsteri olabilir tüm büyük faydalar iletisim. Onlari orada birakin. Onlar ilgileniyorsaniz, onlar cevap veririz. Büyük avantajlari cevap için okuyucu mecbur yoksa, bir özellik kesinlikle ya isi yapmayacagim. Her yanit ile size bir müsteri dönüstürülür oluncaya kadar çalisabilirsiniz nitelikli umudu olacak.

Sebep # 3: cevap nitelikli okuyucular tetiklemek için yeterli bilgi saglamak degil.
Eger ürün okuyucu için neler yapabileceginiz hakkinda yeterli söyleme yoksa, sonuç sizi tatmin olmayacaktir. Bu yanit olusturabilir, ama büyük olasilikla yüksek kalibreli, nitelikli tür olmayacaktir. Aslinda, almak olasidir tek tepki, özellikle herhangi bir reklam cevap bu insanlar, “özgür” bir sey teklif olanlar olacaktir. Birkaç dolar ugruna eksik etmeyin. Ne de çok söz almalisiniz. Bu ilgi uyandirmak ve tepki olusturmak için yeterli demek var, ya da siz de hiç reklam olmayabilir.

top geri
Sebep # 4: böylece aksi takdirde teklif ilginizi çekebilir umutlari kaybetme riski çalisan, baslik olarak büyük patlama kullanarak degil.
Sundugunuz büyük yarari nedir? Neden umudu sizden satin alma daha iyi, karsi rekabet? Veya, nitelikli potansiyel en büyük numaralari dikkatini komuta olacagini ne söyleyebiliriz? Lütfen bu sorularin cevaplarini kursun, ve baska bir sey odaklanin.

Sen sag ön en güçlü özelligi kullanmak için var, ya da sadece teklif için iyi bir umudu olabilir tarama okuyucu, kaybetme riski dogar. Umudu, Yalnizca ve reklam basarili yapabilirsiniz tek kisi dikkatini çekmek için ikinci bir kismini var geri tutmayin. En güçlü itiraz dikkat komuta ise yaramazsa – daha az yem kesinlikle ya çalismaz.

Sebep # 5:, çagri faks, yazma, e-posta, ya da aksi takdirde baglanmak için güçlü, zorlayici bir teklif sunan degil.
Dünyanin bir büyük, rekabetçi bir pazardir. Umutlari kadar ihtiyaciniz olarak gerekmez. Ne Sundugunuz tamamen benzersiz, one-of-a-tür ürün olsa bile Onlar, mevcut seçenekler çok sayida var. Müsterilerin olmak için potansiyel ihtiyaç ve müsteri haline potansiyel dönüstürmek için ilk adimi onlarin ilgisini çekmek oldugunu. , Onlari woo onlari çekmek, onlari hafifçe birlikte esya. Onlarin eylemde yeterince onlara ilgi var ve bu eylemi her zaman satis dogru sonunda yol açacaktir.

Görünüse göre, bazi gizli reklamverenlerin belirli bir reklam okuyan herkesin otomatik olarak cevap gidiyor varsayalim. En reklamlari okuyucu, eylem ilham için hiçbir ikna, hiçbir büyük söz için bir tesvik var. Anlamli bir ödül itiraz olmadan, umudu onun rahat bir sandalye çikmak ve baglanti için gerekli olan ne yapacak nasil olasidir? Hareketsizlik ihtimali her zaman daha kolaydir. Bu atalet faktörü denir ve bu is için ölümcül olabilir. Eylem umudu tasimak için, bir “havuç” sarkitmak ve hayati ürün veya hizmet ile bir sekilde daha iyi nasil tam olarak onu söylemek lazim.

Sebep # 6: umudu için en önemli ne ele degil.
Bu hata hedef kitlenizi bilerek kolayca önlenebilir. Yanlis itiraz sadece çalismaz. Bu bir seri ilan üzerinde sabit Kazanilan para harcamaya hazir herkese için apaçik ortada, ama ben her zaman görüyorum. Bazi reklamlar hiç belirgin itiraz var, onlar sadece hafife yanit alir. Cevap bir damlama bu sekilde alabilirsiniz, ama yanit yüksek düzeyde sadece akilli pazarlama stratejileri kullanarak elde edilebilir. Sadece davet ve hedef kitleye hitap, ilginç güçlü bir itiraz ile yapabilirsiniz. Anahtar pazar bilmek ve nasil ürün veya hizmet nihai çözümü temsil eder.

Sebep # 7: baska bir yerde hazir gibi görünüyor bir sey sunuyor.
Hiçbir sey pazarda ne teklif açisindan benzersiz gerçeklesebilir. Gizli reklam büyük bir tepki üreten hedef ise, o zaman hedef kitleye hazir degil bir sorun bir çözüm çesit sunmak gerekir. Ne sunmaniz gereken alternatif kaynaklari herhangi bir numara ile buldu ve bu hiçbir orijinal avantaji sunuyoruz ne olursa olsun daha hedef kitleniz için ortak bilgi vardir. Edilebilir ise Ürün veya hizmet muhtemelen iyi bilinen bir kaynak ile belki de daha az çaba ve masraf, ile, baska bir yerde elde edilebilir. Neden bir umudu bile reklam yanit ilgi olurdu?

Bir rekabet avantaji kesinlikle böyle bir pazarlik fiyat olarak, yardimci olacagini, ama bu kendi içinde sizinle iletisim kurmak için hedef kitlenizi tasimak için yeterli olmayabilir. Yeniden paketi, yeniden icat veya yeniden mühendisi bunu pazarda essiz bir sey olarak pozisyon böylece ürün veya hizmet. Farkli varlik olarak bir rekabet avantaji elde edersiniz ve sizin gizli reklam olarak tanitmak için benzersiz bir avantaj sagliyor.

Sebep # 8: dikkatini ve ilgisini çekmek için bir girisim birinin adi (ev çesitli degil bir isim) kullanma.
Hedef kitlenizi varsayarsak hemen olabilir bu, belki ilk en büyük hata ve reklam dolar güle güle öpmek için en kolay yoludur bir isim tanimak ve ayni saygi ile bu ismi yapacak. Bu hata çok düzeyli veya ag pazarlama alaninda en yaygin olanidir.

Iste büyük bir uluslararasi dergide ortaya gerçek bir reklamdir:

“MLM – Bob Wieland Bilgileri ‘Özgürlük Adim Adim Join Me’, Amerika Zorluklar: (800) 000-0000”

Bu reklam nesi var? Peki, bol, ama burada eve istediginiz nokta sudur: seri ilanlar kartlari çizim gibi isimler kullanarak dogrudan bir fayda açiklama kadar etkili bir çalisma olamaz. Bu reklamveren kendi umudu Bob Wieland adini bilir sadece varsayar, ama sadece bu kisi ile birlikte katilmak için harekete geçmek isteyeceksiniz

Bu reklam yarari nerede? Sen yararina “Özgürlük Adim Adim” yatiyor diyebilirsiniz. Bu zayif bir genelleme olsa da, en azindan okuyucuya bazi söz sunuyor. Bu nedenle yalniz için, bu özel reklam yerine, bu parasi ile yol iyi sayilirdi olurdu “MLM – Bob Wieland Amerika meydan okuyor …”

Sebep # 9: bu gizli reklam, tüm potansiyel hedef kitleye erisilebilir olmayabilir zaman yanitin tek araci olarak bir 800 numarasi veya bazi diger sinirli seçenek, sahip.
Bu bir umudu çok sinir bozucu olabilir, ben kisisel deneyimlerinden biliyorum. Eser sayisi emin olun. Sik sik BIZ 800 hattina baglanti gelemedi çünkü bir reklamverenin kapatmak edilmistir. Birçok durumda ben endiseli oldu, ben gerçekten reklamverenin söz ne istedi. Zaten satildi! Ama ne yazik ki, ben de kalmis oldu. Çok bu konuda yapabilecegi yoktu.

Ne seçenekleri var mi? Ben genellikle sadece ayni kaydedilmis ses sayisi benim alan kodunu erisilebilir degildi söyle duymak, birden fazla arama yapmak için çalisti. Bir umudu olarak, bu çok sinir bozucu. Bir reklamveren olarak, bu kayip satis açisindan oldukça pahali var. Için ne ölçüde? Kim bilir.

Kolay bir çözüm hedef kitlenizi size irtibat alternatif demektir vermektir. Olasi umudu cevap için izin verecek bir sey, yapmaniz gereken tek sey bir posta adresi, faks numarasi, hatta bir e-posta adresi saglamaktir.

Siz dünyanin bir yanit gelebilir yerden asla bilemezsiniz. Biz sahsen çok uzak ülkeyi, birkaç ay cevap aldik – hatta yillar – reklam ulusal bir yayinda kostu sonra. Kütüphaneler her yerde uluslararasi gazete, ticaret dergi ve dergilerinden biri kaynagidir. Ve satis – – bu insanlar kolayca ulasabilirsiniz eger, dünyanin herhangi bir kösesinde gelebilir Bu tepkiler anlamina gelir. Bu on-line pazarlama özellikle dogrudur, ama ayni zamanda size satmak zorunda ne isteyebilirsiniz herkes için kullanilabilir olun in tanitimi için seçebilirsiniz herhangi bir büyük yayin için de geçerlidir.

Sebep # 10: çok genel veya çok gerçek disi bir iddia yapma.
Bir ya da nadiren bir reklamveren için çalisan bazi basit görevi yaparak bir gecede “alti rakamlar kazanmak” “bir servet yapmak” oldugunu ilan. Bunun yerine, bu iddialarin süphe, güvensizlik ve hareketsizlik tetikler. Herkes önce duydum ve çogu sadece derin bir noktada hayal kirikligina, cevap olarak, en az bir kez, aptal olmustur.

Herkes genel bir iddia yapabilirsiniz, ama ayni zamanda daha gerçekçi oldugu görülmektedir gerçek sayilarla, özel olmanin tepki çok daha büyük bir oran keyfini çikarabilirsiniz. Hiçbir sekilde ben iddia ifadenizi umudu çok gerçek görünüyor böylece sayilari islemek gerektigini ima ediyorum. Söyledigim her türlü iddialari yapmak umudu gözünde dogru gibi görünen olmasidir. Gerçek, gerçek rakamlar bu hedefe ulasmak yardimci olabilir.

çalistiriliyordu reklamlar genellikle altinda gerçeklestirmek
Ben gördügünüz seri ilanlar çogu bir ana nedenle etkisizdir, onlar çok fazla gerçeklestirmek için çalisin. Iki veya üç satir bir reklam satis yapmak için yeterli degildir. Hatta en temel ürün veya hizmetin tüm erdemleri ve faydalari genisletmek için yeterli alan saglamaz. Bu yüzden zaman çalisiyor bosa harcamayin. Sizden ek bilgi isteyerek satis dogru bir sonraki adim alarak okuyucu “Satis”.

Aslinda bu sadece bir çekimde tam satis is yapabilecegini bir seri ilan çalistirmak için çok fazla para mal olacak, oldugunu. Sizin “gizli” reklamlari hizli bir sekilde tam sayfa ya da daha fazla olacak. Bu nedenle seri ilan ile basarili olmak istiyorsaniz bu hatirliyorum; gizli reklam olarak satis yakin çalismayin. Eger bir ilgi ifade basvurarak kendilerini tanimlamak için “sicak” umutlari almak yerine konsantre.

Hera satis kapatmak için çalisan bir seri ilan bir örnek:. Diyet Delight, 200 Fast Lane Ave, Woodland, NB 10000 * Bonus * Ücretsiz Kalori:. “Kolay Yag-Free Cakes & Pasta Tarifleri için 20,00 $ 8, SASE Gönder için Sayaç ‘

Bu reklam ile basari sansi nedir? Benim tahminim bu reklami bir bonus teklif ve iyi bir baslik gibi bazi güçlü noktalari olmasina ragmen, basarisiz olmasidir. Bu reklam öldüren sey hemen satilik gidiyordu. Eger nakit posta istiyorum yapmak için yukaridaki reklam yeterince var mi? Ben çok süpheliyim. Çok fazla dogrudan satis komuta bu reklam için söylenmemis vardir birakilir. Bunun için yeterli sebepler vermeden satisi için sorar. Bu yaklasim, seri ilan ile çalisir hemen hemen hiç.

basarisi için iki asamali bir yöntem,
Neyse ki, daha iyi bir yol yoktur. Eger gizli reklam olaganüstü sonuçlar elde etmek için yapmaniz gereken tek sey, okuyucularin daha fazla bilgi için sizinle iletisim kurmak için elde etmektir. Hepsi bu kadar. Sen, ayaga kalk da ücretsiz bir rapor, ücretsiz bilgi veya ücretsiz bilgi isteyerek ilgi varlik olarak kendilerini tanimlamak için nitelikli potansiyel istiyorum. Bu bir seri ilan, Iki Adim yaklasim adim birinin nihai fonksiyonudur. Sundugunuz faydalari en fazla ilgilenenleri gelen sorular olusturmak için. Ikinci adim satis isi tamamlar ve siparis üreten güçlü bir pazarlama paketi ile her soruya cevap etmektir.

Iki Adim her basarili siniflandirilmis reklam yapar nasil. Kendinize bu kanitlamak için tekrar reklam bakmak yeterli. Ay ay sonra çalistirmak reklamlar, her yil, bir nedeni ve sadece bir nedenle bunu: onlar karli sonuçlar. Ve, her zaman iki adim teknigi kullanin.

Kaliteli bir soguk listesine ayni pazarlama paketi postalama yol açar bulma Iki Adim yöntemi karsilastirin. Ben her zaman kazanan Iki Adim teknigi ile sonuçlarinda büyük bir fark bulacaksiniz bahis. Bu teknik ile, takip paketi alan kisi aslinda istenen ve bu nedenle almak için endiseli oldugunu sahiptir. O posta parça için uyanik oldugunu ve yutmaya için sabirsizlaniyorum!

Burada eylem Iki Adim yaklasimin bir örnek:
“Milyoner mail order uzman para verme sirlari ortaya çikarir! Ücretsiz heyecan verici kaset. Melvin güçler 12015 Sherman yol, kuzey Hollywood ca 91605e”

Bu reklam ustalikla çekim güçlerini en üst düzeye çikarmak için hazirlanmis oldugunu. Her kelimenin gücü var dikkat edin – hiçbir atik kesinlikle yoktur. Açikçasi çok çalisiyor. Bu tam ad, ya da hemen hemen ayni varyasyon, en azindan son dokuz yildir birden fazla yayinlarda sürekli olarak yürütüyor!

size bir servet degerinde olabilir az bilinen gizli
Ilanlar en büyük avantaji sudur; iyi yazilmis bir reklam hemen hemen her davali reklamda söz fayda elde samimi bir ilgi vardir. Bu iyi bir seri ilan nitelikli yanit benzersiz bir orani elde anlamina gelir. Iyi insa seri ilan, baska bir dikkat çekici basari elde, onun adini ve adresini vermis olan bireyin zihninde güçlü bir beklenti yaratir. “Sicak” umudu daha fazla bilgi almak için sabirsizlaniyorum. O endiseyle takip paketi aldiktan bekliyor. O duygusal reklamin verdigi sözlerle ilgili heyecanli ve genellikle zaten satin almak için kararini verdi. Tüm detaylari içeren Sizin takip paketi genellikle satin almak için kurulmus karar için mantiksal destek ve gerekçe olarak çalismaktadir.

Bir istekli umudu için yapabileceginiz en iyi sey bir kez arzusu memnun etmektir. En kisa sürede size istek olsun senin tam pazarlama paketi gönderin. Kalbinde büyük bir yarar tugs söz ve umudu zihninde kaplar ve daha fazla satis bu sekilde yakin olacak ise hemen harekete.

ilanlar kullanmak için en kar-belli bir sekilde
Tüm ek faydalar, avantajlar, gerçekler ve kanit saglayan karsi konulmaz bir satis paketi ile bu yol üzerinde takip sonra kati yol olusturmak için seri ilanlar kullanin ve.

Okuyucu katilin. Ona gerçekten istedigi rol oynamaya yardimci olun. Satin almak için büyük olasilikla bu zihninde duygusal heyecan uyandirmak. Olasilik tohum ekmek. Ona umut vermek. O da bir gerçege dönüstürmek ve yardimlardan yararlanmalari ve sonuçlarin ayni tür alabilirsiniz onu rahatlatin. , Duyarli eylemde çok sayida insanin almak için yeterince iyi bu görevi gerçeklestirmek için seri ilan kullanmak için en etkili yoldur. Bu karinizi maksimize edecek stratejidir.

Okuyucu dahil ederek, en iyi hedef kitle, özel olarak hitap ediyoruz bir ulasirsiniz. Ne bu yöntemi yapmak için saglar dogru insanlarla takip etmektir; satin alabilirsiniz ve en bunlari teklif ettik yarar saglamak ilgilenen olanlar. Ayrica, çogunlukla, gerçekten ilgi olmayanlar da disari ekranlar, bu nedenle az ya da hiç ilgi olanlar için zaman ve para pazarlama bosa harcamayin. Eger ürün veya hizmet sagladigi faydalari paylasmak istiyorum, ama sadece satin alma yetenegine sahip olanlar ile. Baska bir sey degerli kaynak israfidir.