makaleler yeniden için ipuçlari

Kendi makaleler yazan bir web yöneticisi misiniz? Eger öyleyse, bu makaleleri ile ne yapacagiz? Eger web sitenizin içerigi olarak bunlari liste sansi vardir. Bu güzel, ama hiç da genisletmeyi bu makaleleri yeniden kabul var?

Yeniden makaleler sizin için neler yapabilecegini gelince, bu para için iyi bir deger almak ve zamaninizi daha iyi yararlanabilir. Kendi makaleler birden çok kez yeniden yazabilirsiniz varsa, inanilmaz bir anlasma olsun. Örnegin, size tam çaba içine koymak zorunda kaldi sadece biri, alti makale toplam yürümeye bir makale bes farkli zamanlarda yeniden yazabilirsiniz.

Makaleler yeniden zor gibi görünse de, bu kolay bir islemdir. Aslinda, bu kendiniz yapmak gerekir biridir.

Yeniden gereken ne kadar gelince, bu kullanim amaci baglidir. Eger okuyuculari ile yararli bilgiler paylasmak için web sitesi ister misiniz? Eger öyleyse, temelde ayni noktalari belirten bir makale yeniden web sitesi içerigi için tavsiye edilir. Okuyucularin web çok tekrarlanan oldugunu düsünebilirsiniz. Bunun yerine, bu pazarlama amaçli yeniden yazar kullanin.

Birçok yazar özgün makale, dayali olacak yeniden yazar tek bir zaman ve çaba en koymak için, bu makale web sitenizde ilan edilmelidir. Yeniden makaleler makale dizinleri sunulabilir. Eger makale gönderme için ödenmeyen ragmen, dolayli olarak karinizi artirmak için yardimci olur.
Blogging da popülaritesi artiyor ve pek çok web sitesi sahipleri artik nis web siteleri eslik bloglar var. Bu web sitesi ve tam tersi tesvik için blogunuzu kullanabilirsiniz. Yeniden makaleler de blogunuzda gönderilebilir. Bunu yaparken, makaleleri kisaltilmasi veya birden fazla mesaj içine bölünmesi düsünün. Geleneksel web siteleri ile gibi Okuyucular, bloglar uzun makaleleri bakin beklemeyin.

Dis kaynakli makaleler yeniden temel amaci yinelenen içerik ortadan kaldirmaktir. Web sitenizde yinelenen içerik sahibi olmak için arama motorlari tarafindan cezalandirilmis olabilir. Web sitenizin arama motoru veya siralamasinda açilan kaybolabilir. Bu nedenle, web sitenizde attilar makale dizinleri ayni makaleleri dagitmak yok. Yeniden tavsiye edilir nedeni budur.

Iyi haber, yepyeni bir yazi yazmak zorunda kalmamasidir. Bu temelde yaptigini inanan içine arama motorlari kandirmak istiyorum. Bunu nasil gelince, bir kaç cümle yeniden düzenlemek her paragrafta bir kaç cümle baglaminda degistirmek, ve mümkün oldugunda paragraflar yeniden.

Örnek olarak:
“Eger bakkal tasarruf yollarini ariyorsaniz, sizin yarariniza çevrimiçi kupon web sitelerini kullanmayi deneyin.”
Bu “Sen bakkal tasarruf yardimci olmak için çevrimiçi kupon web sitelerini kullanabilirsiniz.” Olabilir
Cümlenin ifade yeniden düzenleyerek, yeni içerige sahip, ancak cümle orijinal anlamini korur. Tüm cümleler gibi baska sekilde ifade edilmesi gerekir. Amaciniz temelde arama motorlari kandirmak için olsa da, yazi okuyucularin anlamak için kolay oldugundan emin olun.

Kendi makaleleri yeniden yazmak daha kolay olsa da, istediginiz ya da bunu yapmak için zaman olmayabilir. Bu durumda ise, yeniden yazar dis kaynak. Bunu yaparken, bir makale yeniden yazma seçin. Bu bir makale yazar farklidir. Içerik yeniden uzmanlasmak ve genellikle düsük ücretler.