makaleler ile daha fazla trafik aliyor – Benim büyük bir deneyim

Web sitemizde yapilan ziyaretler gerçekten karmasik bir sey, ve ayni anda çok önemlidir alin.
Çesitli biçimlerde bizim yetenek ve Internet bize sundugu kaynaklari kullanarak, gün sonra yeni bir ziyaret gün olsun için vardir.

Okuyor kisinin ilginç bulursa benim favorilerimden biçimlerinden biri ilginç içerik ve site ile ilgili olan makaleleri olusturmak için, bu sekilde, bizim malzeme okumaya devam etmek bizim Web sitesini ziyaret edin muhtemel oldugu

Iyi bir sey makaleyi gerçekten çok iyi zaman ve dogru bir içerige sahiptir ve sitemizi ziyaret etmek istediginiz okuyor kim

Geçenlerde makaleler yazmaya basladi. Sadece 5 makale yayinladiktan sonra, yaklasik 1 hafta sonra, benim trafik, yaklasik 5.000 yeni ziyaret bu hafta% 40 artis oldugunu fark.

Bu sayi benim için gerçekten çok iyi oldugunu ve sadece 50 veya 100 🙂 ile hayal 5 yayinlanmis makaleler, karsilandi. Ben Google Adwords gibi diger Internet Kaynaklari ile var daha oldu, ve en önemlisi ücretsiz ve kolay oldu.

Daha önce hedefli trafik alma, Google Adwords ve PPC diger çok fazla para yatirim, ama çok az kar birakarak, bu nedenle benim Web sitesi ile ilgili makaleler yayimlamak baslar ve gerçekten ilgi ziyaretçilerin büyük miktarda yakalamak için denemeye karar verdi Benim Web sitesinin içerigi.

Google Adwords (çok ziyaret almak için internet kullanilan baska bir yöntem) ile ben yüzlerce dolar harcadi ve benim bagli programlara bazi satis elde. Neyse ki, benim yatirim oldugunu, bu satis ile elde edilen gelir ile ödenmistir, ama çok fazla ek gelir alamadim.

Su anda, Im, beni çok iyi sonuçlar birakarak, benim web siteleri ile gelir elde ekstra yöntem gibi Google Adsense kullanarak aylarinda Ben siparis beri, indirilen ve ilgili e-kitaplar yüzlerce okumak için.

Ben Internet Is ile baslayan oldugunu herkese tavsiye, ne bilmek ve ne yapmiyoruz, tüm ilgili makaleler ve e-kitaplar okuyun.

Internet Pazarlama, E-Pazarlama, Liste Bina, Trafik Binasi, PPC, Google Adsense, Istirakler Programlar ve çok daha fazlasi ile ilgili 200 makale bir özetini bulacaksiniz birkaç gün önce, “Para Yollari” benim yeni bir blog yayinladi.

iyi sanslar!