makale pazarlama yok asla neden

Makale pazarlama ile benim is ben basit küçük yazi yazma dan ücretsiz ve ölçütlere uygun, hedefli trafik istiyorum, ve bir soru zaman zaman sonra geliyor tutar insanlardan sorular istemek:

S. makale pazarlama hala çalisir mi?

Bazen yazarlar geri, ya da arama motoru optimizasyonu teknikleri, ya da makaleler kullaniyorsaniz bunun için diger taktikleri herhangi biri hakkinda merak, ama hala çalisiyor sorusunu asagi tüm kaynar … vardir

… Ve gelecekte çalismaya devam edip.

makale pazarlama her zaman çalisir neden burada

Basit bir cevabi makalelerden bos trafik çok farkli nedenlerle olur, ve bu nedenlerle her biri yok olacak bir yolu yoktur olmasidir.

Örnegin, arama motoru yönü – Dünyanin her arama motoru gecede kayboldu bile sitelerine trafik çekmek için makaleler kullanabileceginiz birçok yolu hala var.

Arama motorlarinda makalelerde indeksleme baglantilar durdu bile, geri kullanimi çalisma olmaktan çok, web sitenize kullanici çekmek için birçok yol hala var.

Tek yolu makale pazarlama insanlarin okuma durdurmak eger çalismayi durdurur – ve bu ne olacak asla. Okuma bir çok dijital versiyonlari için fiziksel kitap, dergi ve gazetelerden geçis yapmistir ve ürün veya hizmetini tanitmak için kullanilan makaleler dogru onlarla birlikte açtiniz.

Sadece düsünür çalisma almak için, bana en ufak bir arama motorlari güvenmeyin internette pazarlama için yazi kullanmak için üç yol verelim.

1. Bir White Knight ol – kaynak kutusu yeni bir kitleye maruz kalmaktadir, çünkü Genel olarak, Ezines / haber bültenleri, bloglar, vb, onlarin okuyuculari için yeni içerik ile gelip bu nedenle kazanmak yazmak ve kazanmak insanlara yardim.

2. Otomatik pilotta Uzun Vadeli Satis – otomatikcevaplayici mesajlari bir dizi bir “pasif satis adim” olarak makaleler kullanin. Bir kere insanlar posta listesine katilmak, (ayni zamanda onlara büyük bilgi vermek) makaleler seklinde bunlari satis mesajlari göndermeye baslayabilirsiniz.

3. Otomatik Özel Raporlar – birlikte ayni konuda çesitli makaleler birlestirin ve bir PDF dosyasi olarak yayinlamak. Artik posta listesine katilmak, hatta tek basina bir ürün olarak satilan bir tesvik olarak uzak verilebilir bir “özel raporu” var.

Tüm detaylari ile ilgilenen iseniz ben bu teknikleri tüm makaleler yazdim, bu yüzden onlari aramak.

Bunu dilim ne olursa olsun, makale pazarlama onlarca yildir ve web siteleri için ücretsiz trafik, gelecek on yillarda civarinda olacak.