makale pazarlama – yazi yazma etkisini artirmak için 6 yol

Makale pazarlama verimli ve etkili bir pazarlama araci oldugu bilinse de, bu çaba basarisiz ve istenen yararlari alamadim bazi pazarlamacilar hala var. Eger onlardan biri iseniz, bana bu 6 olaganüstü yollarla makale pazarlama alabileceginiz tüm iyi seyler maksimize yardimci olalim:

1. Daha fazla makale üretin. Bu tam olarak makale pazarlama alabilirsiniz yararlari gerçeklestirmek için en iyi yollarindan biridir. Daha fazla yazi yazmak (Ben her gün en az 10 yazi yazmak için çaba öneriyoruz), arama motoru siralamasinda yukari iterek yardimci olabilir daha gelen baglantilar olusturmak mümkün olacak, daha iyi bir uzman olarak kendinizi konumlandirabilirsiniz nis seçilmis, ve müthis satis potansiyelini artirmada yardimci olabilir web sitenize daha fazla trafik sürebilirim.

2. Hedef kitlenizi bilin. Bu, simdiye kadar pazarlama stratejileri gelistirmede yapabileceginiz en akillica kararlardan biri olabilir. Eger kisisel bir düzeyde okuyucularin biliyorsaniz, kolayca onlar gerçekten yazi görmek istediginiz belirlemek gerekir. Bu, kopya çok hedef pazarin ihtiyaçlarini ve taleplerini hedefleyen yapmak için bilgi veya sag unsurlari almak için çok daha kolay hale getirecek.

3. Akillica konu seçin. Web sitenize yüksek kaliteli trafik için, ben size potansiyel müsterilere gerçekten ilginç konularda sopa öneririz. Bu konular ürün ve hizmetleri, is hatti, seçtiginiz nis etkileyen sorunlar ve potansiyel müsterilerin ilgi alanlari etrafinda olmalidir.

4. Okumak için ilginç yazi olun. Eger daha ilgi çekici hale böylece konusma sesi kullanarak içerik yazabilirsiniz eger bir yana degerli ve yararli bilgiler ile makaleler yükleme, ayni zamanda yardimci olacaktir. Ayrica uygun veya ilgili tirnak ve ilginç trivia gördüklerinde uygun mizah eklemek için tercih edebilir.

5. Gerçeklerle sopa. Bunlari yaniltici önlemek, böylece gerçekleri baz olmayan bilgi ile okuyucularin beslemek için degil en iyi deneyin. Bu kolayca yazi online yapmadan önce saygin kaynaklari kullanarak veri dogrulama yapilabilir.

6. Makaleler yayimlamak. El makaleler redaksiyon sonra, tüm önde gelen makale gönderme siteleri ve dizinlere gönderebilirsiniz olabilir. En uygun kategorilere sunmak ve zorlayici makale özeti ve cazip bir kaynak kutusu oldugundan emin olun.