makale pazarlama whys ve hows

Teknolojisindeki gelismeler internet uygulamalari için sürekli degisim getirmek gibi, Internet Pazarlama de gelismeye devam ediyor. E-posta pazarlama, afis, safelist reklam, vb, birkaç yil önce internet pazarlama standartlari vardi Oysa, simdi, YouTube, MySpace gibi sosyal ag siteleri, Facebook ve Twitter gibi internet video siteleri ve anlayisli için birçok yerde pazarlamaci kendi öz ya da islerini gelistirmek için. Bu gelismeler internet pazarlamacilari için yeni ufuklar açti da, orada gözden kaçirilmamasi gereken bazi geleneksel internet pazarlama yöntemleri hala, ve en etkili biri Madde Pazarlama.

Birçok avantaj ve faydalar yazma ve dahil olmak üzere pazarlama makaleler vardir;

1. Maliyet … Bu makale yazimi ve pazarlama da sadece maliyet beri online pazar için daha maliyet etkin bir sekilde bulamazsiniz zamanidir. Bu tanitimi için sinirli fonlari olanlar için mükemmel bir seçenektir.

2. Bina Adi Tanima … Yazi yazma ve pazarlama alaninda bir uzman olarak isim tanima olusturmak için harika bir yoldur. Yazma ve pazarlama makaleler makale dizinleri, Ezines, ve diger yerlerde online takip ve ayni zamanda güvenilirligini insa edecek. Onlar ‘marka’ isimleri degerinin farkindayiz çünkü en büyük internet pazarlama gurusu online bazilari hala makaleler katkida bulunur.

3. Trafik Artan …. Pazarlama makaleleri de baglama ve arama motoru optimizasyonu sürecinde uzun vadeli trafik olusturmak için en iyi yöntemlerden biridir. Makaleler sitenize geri tek yönlü baglantilar birçok olusturmak sadece makale dizinleri, ezine yayincilar ve baska yerlere gönderilen, ayni zamanda arama motoru siralamasinda artar.

4. Sizin Listesi Binasi … Madde pazarlama da ziyaretçilerin bülten, ezine, vb bu gerçeklestirilir sekilde kayit olan isinizi için müsteri listesi olusturmak için harika bir yoldur sitenize yönelik bir baglanti olmasi geregidir Makalenin sonunda Kaynak Box.

yazi yazma … ipuçlari ve öneriler

• bir makale yazmaya baslamadan önce, amaciniz bu yazinin ne oldugunu, kendinize sorun? Eger isim tanima olusturmak için çalisiyoruz? Bir ürün ya da is önceden satmak? Bülten abonelerine çekmek veya posta listesine kisi eklemek? Bir makale yazmak için motivasyon bilmek Yazinizin gelistirme konusunda size yardimci olacaktir.

• Makalenin basligi, makalenin basarisi ve dagitim için çok önemlidir. Baslik akilda kalici ve makalenin içerigini konusuyor emin olun. Biri düsünebilirsiniz yaklasim makalenin basligi ile gelmeden önce yazi yazmayi bitirdiginizde kadar beklemektir.

• Bir diger önemli bileseni için yaziyoruz seyirci bilmektir. Kendinize sorun kim bu makalede yazili olarak ulasmaya çalisiyoruz? Sorun hedef kitle belirlenmesi yasiyorsaniz, sitenize bakarak biraz zaman harcamak ve sitenizde odaklanan anahtar kelimeler ve konu dikkat ediniz.

• Basarili bir yazi için nihai ve en önemli unsur kaynak kutusu uygun kullanilmasidir. Bu makale yazdim ve kim kisa bir biyo, isinizin bir açiklama ve web sitenize bir link içeren temel unsurlari içermelidir baslica nedenidir. Kendiniz hakkinda konusurken genellikle üçüncü kisi konusmak kabul edilir. Bunun yerine “Ben harika bir web sitesi insa edecek” gibi bir sey söyleyerek, yerine örnegin “ABC basariyla bos yildir isletmeler için en gösterisli, yaratici web siteleri insa edilmistir” bir sey kullanin.

Lütfen makale pazarlama

Sürecinde son adim makale yayinlanmistir ve dagitilmis oluyor. Bunu yapmanin en etkili yolu makale dizinleri ve Ezines için makale sunacak. Size yazi göndermek olabilir dizinleri yüzlerce olsa da, benim önerim ilk on kadar dizinlere yazi göndermek için. Kolayca “en iyi makale dizinleri” için bir Google aramasi yaparak en yüksek puani var olan dizinleri belirlemek ve kisinin en yüksek trafik ve page rank oyu bunun için bakabilirsiniz.

Bir el yazi göndererek ve makale gönderme yazilimi kullanarak iki ana yöntem. Yanlisi ve con hem de, size teslim islevlerinin çogu otomatik ve ayni zamanda çok sayida dizinlere yazi göndermek mümkün olabilir olmak makale gönderme yazilimi kullanmanin en büyük avantaji vardir. Teslim yazilim kullanmanin en büyük dezavantaji çogu zaman yazi kategori ve gerçekten olmak istemediginiz yerlerde sonunda olmasidir. Manuel olarak biraz daha fazla çaba sürer yazi göndererek yaparken, basvuru sürecinin üzerinde daha fazla kontrole sahip, ve gönderimler sorun haline çalistirmak için daha az olasidir yok.

Internet gelismeye devam edecek ve yeni teknolojiler ortaya iken, biri tamamen denenmis ve gerçek internet pazarlama yöntemleri terk edilmemelidir. Pazarlama bazi formlari kesinlikle gelecekte eski haline olsa, makale pazarlama uzun yillar boyunca bu pazarlama stratejisi kullanmak isteyenler için avantajlar sunmaya devam edecektir.