makale pazarlama üç üst sirlari

Yeni baslayanlar ve acemi makale yazarlar bir çok makaleler olusturmak sorunlari var. Onlar nerede baslar ya da hakkinda yazmak ne tam olarak bilmek sorun bilmiyorum. Bu ortak bir sorundur.

Eger beceri gelistirmek ve makale pazarlama gelistirmemize yardimci olacak bazi ipuçlari.

# 1 – Eger yeterince konu hakkinda biliyorum emin olun. Eger disari içinde konuyu biliyorsaniz biri bir uzman ve olacak tek yolu olmasi gerekiyordu. Bu sizin yazi yazmak zaman bilgili ve bilgili görünen önemlidir. Size özel nis ile güncel tutarak bu elde etmek ve mevcut sicak konular nelerdir biliyorsunuz.

# 2 – cazip basliklar yaratiyor Uygulama. Eger makale almak hit sayisi ortalamasindan daha yüksek olacaktir, çünkü bir cazip baslik olusturduk zaman bilir. Düzenli olarak daha popüler makale dizinleri için istatistiklerini kontrol. Makaleler tüm istatistiklerini kontrol ve basliklari veya basliklar en dikkat çekmek hangi ögrenmek.

# 3 – Denemeye devam et. Eger ifade alistirma yapar duydum. Yazinizin pazarlama beceri gelistirmek için en iyi yolu pratik tutmaktir. Her gün yazin. Her gün en az 2 ya da 3 yazi yazmak hedeflemelidir ve zaman içinde sizin beceri gelistirecek ve okuyucularin çeken ve web sitenize abone olusturmayi büyük olmak.

Sonra size blog patlayabilir ve para çevrimiçi yapmak için bu üç gizli ipuçlari izlemistir.