makale pazarlama stratejisi – büyük trafik için seo en üst düzeye çikarmak için 5 anahtarlari

Eger bir makale veya bir blog yazisi yazmak, size arama motoru siralamalarini ve ziyaretçi trafigi açisindan en iyi verimi almak emin olmak için bir stratejiye ihtiyacimiz var.

Iste SEO en üst düzeye çikarmak ve makale pazarlama çabalari büyük trafik olusturmak için 5 önemli adimlardir.

1. ana anahtar kelime seçin

Bu yüzden arama hacmi, bir ürün adi, ne düsünüyorum bir satin alma anahtar kelime ve üzerinde: Eger ana çesitli nedenlerle için anahtar kelime teslim alabilirsiniz. Önemli nokta yazi için optimize olacaktir bir birincil anahtar kelime seçmektir.

2. ana anahtar kelime için es anlamli kullanmak

Asiri hedef anahtar kelime yok. Bu, birçok makale pazarlamacilar tarafindan yapilan bir hatadir. Bunun yerine, birincil anahtar kelime için bazi es anlamli ile gelip ve yazi boyunca bunlari kullanin. Örnegin, yazi kilo kaybi olabilir, bu yüzden de sart kilo, yag kaybi, yag yakmak, ve benzeri kaybetmek kullanabilirsiniz. Bu ayni zamanda okumak için yazi kolaylastiracaktir. Tüm bunlardan sonra, yazi dostu insan olmak istiyorum, sadece arama motoru dostu degildir!

3. Kitabiniz birincil anahtar kelime içerir

Eger daha yakin makalenin basligi basina birincil anahtar kelime eklerseniz daha da etkili olabilir.

4. ilk paragrafta ana kelime içerir

Bu arama motoru optimizasyonu için son derece önemlidir. Birincil anahtar kelime mümkün oldugunca ilk paragrafin baslangicina yakin göründügünden emin olun. Ayrica ilk paragrafta hedef anahtar kelime biri esanlamli dahil etmek harika bir fikir.

5. Hedef Orta Kelimeler ve Alt dahil

Bu ana anahtar kelime önem iyi bir derece vardir saglayacaktir. Arama motorlari genellikle içerigin bir kismini son cümle almak. Bu birincil anahtar kelime için optimize makaleler yazarken zaman bu ekstra bit almak önemlidir. Neden paranin karsiligini en patlama elde etmeye çalismak degil mi?

Ben bu yazida pazarlama stratejisi size yardimci ve web için içerik yazarken kullanmak için kullanisli bir kontrol listesi olarak hizmet umuyoruz.