makale pazarlama sirlari – nasil web is için kaliteli bir makale olusturmak için

Herkes makale ve web isletmeler arasindaki önemli bir baglanti biliyor. Yazma makalede, bir web sitesine trafik büyük bir katki oldugunu kanitlamistir. Web sitenize bazi iyi yazi yazmaya ve dahil ederek, sitenizin arama motorlarinda üst siralari alabilirsiniz iyi bir firsat var. Ve üst siralari ile, sitenize trafik akisini kesinlikle artacak ve böylece kar olacak. Bu nedenle bu potansiyel gelir getirici yöntemi ihmal asla.

Ama soru basarili bir makale yazmak nasil yatiyor? Çogu kisi basit yazi yazmak mümkün ama iyi ve basarili bir yazma becerileri gerektirir. Iyi yazilmis makale daha fazla okuyucu çekmek ve daha sik sitenizi ziyaret onlari bastan çikaracak, bilgi için aç.
Iste, web sitenize trafik akisini pompalayacak iyi makaleler olusturmak için özel bazi sirlarini paylasacak. Kisacasi, iki kategoride ayri olacaktir. Ilk içerik yapidir. Ikinci düzen yapidir.
içerik yapisi

1. madde içerigi
Iyi madde içerigi büyük önem tasimaktadir. Sen, iyi dogru ve güncel bilgi vermek gerekir. Buna ek olarak, onlari okurken ziyaretçi kabul edilmeyecektir o kadar ilginç içerigi eklemeyi deneyin. Ayrica, yazilar iyi gramer veya yazim hatalari olmayan yazilir emin olun. Eger yayinlamadan önce yazim veya dilbilgisi denetimi gerçeklestirmek emin olun.
Referanslari, gerçekler ve istatistikler mümkün eklemeyi deneyin. Bu okuyucu ile güven ve itibar olusturmak için yardimci olacaktir.

2. anahtar kelimeler
Yazinizin her zaman anahtar kelimeler ve anahtar kelime öbekleri üzerinde merkezli olmalidir. Bunu yaparken, sitenizin ziyaretçileri belirli anahtar kelimeler kullanarak bir arama yaptiginizda çesitli arama motorlari tarafindan daha yüksek bir sayfa siralama elde etmek mümkün olabilir. Eger kullanilan anahtar kelimeler sitenize ilgili oldugundan emin olun.
Internette hazir anahtar kelimeler araçlari kullanmayi deneyin. Oradan, iyi anahtar kelimeler makalelerinde yararlanmak hangi bir fikir alirsiniz.

3. Anahtar kelime yogunlugu
Bir rehber olarak, anahtar kelime yogunlugu en az on-on bes yüzde korumak için çalismalisiniz. Çok düsük bir rakam sitenizi bulmak degil arama motorlarinda neden olabilir. Ancak, çok yüksek bir rakam sitenize görmezden arama motoru hale getirebilir. Bu nedenle, optimal bir denge çalismalisiniz.

4. makaleler baglanti
Son olarak makaleler baglantidir. Bu tür ozon makale olarak çesitli makale forumlara yazi göndererek eger web baglanti eklemek unutmayin. Eger ziyaretçinin daha fazla bilgi edinmek için istekli sitenize bir ziyaret yapmak mümkün oldugunu bu nedenle de emin olun.
düzen yapisi

1. Dikkat alici makale basligi veya baslik kullanin
Bunu yaparken, insanlar yazarken ne daha fazla okumak için ikna olacaktir. Eger okuyucularin dikkatini yakalamak yarisidir kazandi oldugunu hatirliyor musunuz.
2. Kisa paragraflar kullanin

Yazi içinde kisa bir paragraf kullanmaya çalisin. Uzun bir paragraf içine sadece toptan her seyi yok. Bu makale, sikici sikici ve düzensiz görünüyor yapar, ve bazi insanlar tek seferde okumak için sabir olmaz. En okuyucu daha kolay okuma ve daha az karisiklik için kisa paragraflar tercih edecektir.