makale pazarlama – serseri pazarlama acemi kapali yazili makaleler koyuyor

Muhtemelen önce dönem “Bum Pazarlama” duydum. Eger yoksa bu temelde para kazanmak için makale pazarlama pazar bagli ürünler için kullaniyor. Fikir sokaktan bir “serseri” almak ve nasil online pazar ve para kazanmak için onlari gösterebilirim o kadar basit oldugu için vadeli Bum Pazarlama konusunda temelde geldi.

Çalisma tarzi size ürün ile ilgili anahtar kelimeler bulmak ve her anahtar kelime ile ilgili bir makale yazmak ve sonra bagli kurulus sitenize trafik çekmek için kullanabilirsiniz olmasidir. Sonra size zaman ve o anahtar kelimeyi çaba ve daha fazla yazi yazmak ve böylece karlarini artirmak digerlerinden daha iyi dönüstürme gibi görünüyor bir anahtar kelime bulmak gibi.

Ama zaman kaybi olarak makale pazarlama shun acemi bir sürü neden var?

Online bir çok sey gibi, orada dönüs bir çok sey var ve bu süreç ses kolaylastirmak için soyunma.

Örnegin on line raporlarin birkaç gün için 10 yazi yazmak (fikri olarak ben katiliyorum size daha iyi orada var daha fazla içerik,). Tavsiye

Ama bu mümkün mü?

Ben gün 2 basina 10 yazi yazmak için olsaydi seyler olacagini biliyorum.

1. Ben kabartmak baska bir sey, bana (benim pazarlama çabalari ile) ya da benim okuyucu yardimci olmaz sadece belirsiz içerik olusuyordu makale yazimi bitirmek istiyorum.

Eger belirsiz ve yararsiz yaninda oldu bir makale okursaniz gerçekten bir bagli baglanti tiklayin ve o kisi bir sey satin almak ister ki? … Hayir.

2. Yakinda çok hizli bir sekilde makale ve makale pazarlama yazma hasta olsun istiyorum. Makale pazarlama ile ilgili bir sey aksine daha fazla insan makaleleri okumak gibi trafik olusturmak yerine anlik daha kademeli bir “tiklama reklam basina ödeme” olmasidir.

Arti herkes kapali büyük bir makale yazmak bilen varsayar. Ipuçlari ve püf noktalari vardir pazarlama baska bir biçimde oldugu gibi Ama nasil tiklama alir büyük bir kaynak kutusu, vb yazmak için uygun bir baslik, yazma örnegin, ondan en iyi sonuçlari almak için bilmeniz gereken

Bum Pazarlama ile diger sorunlari büyük olanlardan biri bir nis çok yerine çabalarini sulandirir ve hepsinde basarisiz olmuyor sadece bir, odaklanarak kapsayacak sekilde denemek için acemi bir sürü neden olmasidir vardir.

Ayrica bunlarin çogunlugu bunun yerine tekrar tekrar pazar olabilir potansiyel müsterilerin listesini olusturmak için bir yol olarak ilk ve en ön bunlari kullanarak daha bir satis bekliyor satis mektuplari trafik atmak için kendi makaleler kullaniyorsaniz ve daha sonra muhtemelen olusturmak, kendi ürünlerini onlara satmak için?

Son olarak,

Makale pazarlama adiniz ve is online pazarlama büyük bir yol oldugu gibi, trafik ve satis üreten bir yolu olarak Bum Pazarlama karsi degilim. Ama Bum pazarlama içine girmek bir sürü insan onlar yerine uzun vadede daha kisa vadede mükemmel sonuçlar almak için gidiyoruz düsünce içine yaniltmak olabilecegini düsünüyorum.

Ve sonra yanlis makale pazarlama çok az getiri ile zaman kaybidir ve her ne pahasina kaçinilmalidir varsayalim.