makale pazarlama para makinesi – disari ettik hepinizden her seyi elde got_

Trafik artirmak ve makale pazarlama ile satis artirmak istiyorsaniz, bu size belki olabilir en izleyiciler ve tiklama almak için yazi en üst düzeye çikarmak önemlidir. Yapmanin en iyi yollarindan biri, daha fazla müsteri almak ve karinizi artirmak, böylece farkli yollarini yazi çarpmaktir. Daha az zaman ve çaba ile makalelerden daha fazla trafik almak için bu 3 hizli stratejileri alin

Iste makalelerden daha fazla trafik ve yol almak için 3 yolu vardir:

1. Çoklu Haber bültenleri ve Ezines Gönder: Bu ekstra is yapmadan makalelerden trafik çogalmaya en kolay yoludur. Sadece daha hedef kitleye ulasmak, ama onlar e-posta veya RSS ile haber bülteni alirsaniz yazi da dogrudan ulasir. Sizin pazarda ezine veya haber bültenleri yayincilar için bakin ve sonunda bir baglanti karsiliginda makale yayinlamak isteyin.

2. Olusturma Bir Opt-In Video: makaleler alarak ve video sunum olusturma özel fikirler ve hedef kitlenizi için ipuçlari sunar video ile listenizi olusturmak için en iyi yollarindan biridir. Sadece bir mikrofona yüksek sesle makaleyi okuyun ve hizli bir slayt sunum halinde makaleden kilit noktalari içerir. Bu sekilde olusturmak ve dagitmak birçok video hizli ve ayni zamanda listenizi olusturabilirsiniz.

3. Sizin Twitter, Blog ve otomatikcevaplayici Hesaplari için Madde Güncellemeleri Gönder: Artik size yazi ile trafik alabilirsiniz birçok yerde oldugunu biliyoruz. Dizinlere ek olarak, bu nedenle yazi ile daha fazla kisiye ulasmak için size twitter, blog ve otomatikcevaplayici hesaplari güncelliyoruz emin olun. Bu, daha fazla insan irtibata yerine daha fazla makale yazarak trafik çogalmaya saglar.

Tabii ki bu isin tüm yarar saglamanin anahtaridir büyük makaleler yaziyor. Eger baslamak için büyük bir içerige sahip varsayarsak hizli bir sekilde yazi en iyi sekilde mümkün olacak.

En büyük sorunlardan birçok pazarlamacilar yüz biri, web sitenize dikkat ve trafik almak makaleler arastirma ve yazmak için gereken zamandir. Daha hizli dayanilmaz yazi yazmak ve daha fazla para kazanmak istiyorsaniz, size makale arastirma otomatik yapmak ve daha hizli yazma ve daha fazla müsteri elde böylece saat onlarca kaydetmek son araçlari kullanmak isteyeceksiniz.