makale pazarlama ne yapmak ve ne yapmak degil

Madde Pazarlama: Ne gerçeklestirmek için ve ne basarmak için degil

Bugün, isletmelerin islerini yürütmek için internete yönelen bu gün vardir. Kendi online is kurmak planliyorsaniz, bu daha önce olmustur daha rekabetçi olmasi esastir.

Yararli online sirketlerin bir miktar var çünkü onlar rekabet yoktu çünkü birçok online sirketlerin basarisiz oldu.

Isletmelerin ürünlerini pazarlamak isteyen ne her türlü yürütmek?

tanitim

Pazarlama isletmelerin yasam kan biri olarak kabul edilir. Tek basina bir organizasyon web sitesi olusturmak, basari veremem. Bu potansiyel müsterilerin web sitenizi ziyaret ve ürün veya hizmet satin alma hatirlamak saglamak için web sitenize pazar gerekir.

Eger online bir is düsünce varsa, ayni ürün veya sattiginiz hizmetleri sunan muhtemelen diger bazi web siteleri vardir. Bu yüzden Eger sirket digerlerinden öne yapmak zorunda oldugu önemlidir. Web sitenizi ziyaret etmek bir umudu olan kisi muhtemelen bir samanlikta bir igne bulmak arzu.

Nokta sirket sizinkine benzer diger isletmelerden öne yapma hakki kavrami reklam edilir.

Online is bugüne kadar birçok reklam bu kadar para harcama bir hata olusturmak. Bu isletmeler genellikle basarisiz olmaya mahkumdur. Onlar kazandiklari daha reklam bu kadar sermaye harcamak.

Makale promosyon içeri giriyor

Madde pazarlama agirlikli olarak etkili yollarindan biridir ya da muhtemelen web sitenize trafik olusturmak ve ürün tanitimi için basarili konsepti IS. Makale promosyon hakkinda harika bir sey ücretsiz olmasidir. Hiçbir sey ama zaman ve çaba harcamak gerekmez.

Eger reklam için daha ne görüsmek olabilir?

Ücretsiz ve etkili.

Hepinizin bildigi bu nedenle, geleneksel reklam insanlara diyecek: “Seni bu ürün veya hizmet satin almak istiyorlar.” makale promosyon diyecekler ise:. “Burada hakkinda bilgilendirmek isteyen bir ürün veya hizmet var Eger ilgileniyorsaniz Ve hey, ben de, daha pratik benim web sitesinde ögrenebilirsiniz, ve www beni ziyaret edebilirsiniz bu satmak : “Insanlarin dogrudan satin almak için bildirmek, ama öncelikle açiklar ve bireylerin satin almak için seçenek sunmuyor.

Madde pazarlama yapmak kolaydir. Buna ragmen birçok dos ve farkinda olmasi gerektigini yapilmamasi gerekenler vardir.

dos

Kisa bir yazi yazin. Sindirimi kolay ve anlasilmasi kolay bir makale yazmak. Kisa makale, daha iyi, herhangi bir bilgi okuyucu ihtiyaçlarini teslim olmadigini çok kisa insa olmamasina ragmen. En az 500 ile 700 kelime yazi yazmak. Nokta özetlemek zorunda oldugunu. Noktasina ve çok neden bahsettigini görmek gerektigini bir makale olusturun.

Yeni bir makale, bir TV talk-show arzu. Sen talk show izledim olabilir, bu eglenceli ve bilgilendirici. Yazinizin bu sekilde yazin. Son bir sorun ve yaptiginiz her aci için son bir çözüm. Okuyucular bir ürün hakkinda bir çok soru olacak, bu onlarin sorulari ne arastirma ve bunun için bir çözüm bulmak esastir. Eklemek gereken sorular hakkinda bilgi almak için ilginç sorular yanma, sik sorulan sorular.

Lütfen makale hakkinda ipuçlari bir dizi vardir. Eger, insanlar ne yapmak ve önlemek için ne yapmak degil ya da ne bireyler söyler hata ucu, söyler komut ucu, dahil etmek var ipuçlari iki türü vardir. Insanlar uyardi isteyen, bir makale okuyucu ile daha kisisel bir iliski için yapar.

yapilmamasi gerekenler

Dilbilgisi, yazim ve noktalama hatalari çok iyi çok gibi. Bu profesyonelce bakmak ve ciddi itibar zarar verebilir yapar. Bu hatalari önlemek için, okumak ve bitirdikten sonra yazi okudu.

Ayrica çok kendini promosyon. Yutturmaca ve palavra küçük bir süre için kaliteli olabilir, ama ayni zamanda çok bunun itibar yok edebilir. Bireyler hem de çok palavra sevmedigi ezberlemek. “Ben”, “Ben ettik” kullanmaktan kaçinin, ayni zamanda çok “ben”. “Biz” veya “arastirmasi bulundu” bunu degistirmeye çalisin. Eger yangin kesfetti çünkü eger o degil.

De uzun gibi. De vardir Makaleler uzun sikinti anlamina gelebilir; sikinti yok okuyucular anlamina gelir ve hiçbir okuyucular basarisiz makale anlamina gelir. Pratikte size önemli bilgiler tüm sindirimi ve makale yerlestirmek zorunda arastirilmis eger bir makale, okunmasi kolay ve bilgilendirici olmalidir.

Kötü Baslik. Genellikle okuyucular genellikle baslik okuyarak yazinin kalitesi temel. Kötü baslik küçük veya okuyucu anlamina gelir. Bir okuyucunun dikkatini çekecektir bir baslik düsünün.

Bir makale Yazma temellerini anlamak uzun çünkü, bu kurallara itaat ve tabii ki web sitenize sizin gibi hedefli trafik gerçeklestirmek olacak olabilir bu nedenle kolaydir.

Yine de, yazi yazmak için mücadele onlari Trafik ulasmak ve para insa Gönderilmesi?
Bu gün marka modern teknoloji bu gün 100 ve hatta binlerce UNIQUE ve okunabilir makaleler disinda sadece bir en önemli tohum makalenin yapmak saglar – fare dügmesi sadece birkaç tiklama ile … ve sonra onlari otomatik pilotta üst yazi dizinlere gönderdiniz!