makale pazarlama izleyici çekmek için resim yerine kelime ile yazmak

Orada karanliktir çürümek olanlardan her yerde dagitilan olsun bu popüler makaleler ayiran bir sey – ve bu hayal gücü.

Makaleler hayal, ilham ve size ihtiyaciniz olan sonuçlari elde etmek için gerekli zip, vermek için denenmis ve gerçek yazari teknigi kullanmayi düsünün. Resim yap. Bu Reklam Yazarlari ne onlar satiyorsaniz ne olursa olsun içine okuyuculari çekmek için her zaman var. Hayal: bu insan beyninin en güçlü parçasidir üzerine çekiyor çünkü yazili olarak en güçlü araçlardan biri.

En iyi yani, sadece okuyucunun hayal kivilcim kopya içine bir kaç detay damla olmasidir. Anahtar kelimeler dinleyicilerin istediginiz tepkiyi hangi bilmektir.

Ki yüksek satis almaya baslamak için sadece dogru resmi boyamak için neler yapabilecegini bir göz atalim.

1. O satin önce umudu hissediyor duygu biliyorum.

Eger onlar kendi kredi kartlarini patlak önce büyüdüm biriymis gibi umutlari çogunlugu hissetmek gerekecek mi? Hatta is-to-Business satis, bu satis duygusal tarafi hakkinda, çünkü bu, kendinize sormak zorunda soru türüdür. Resim boyama zaman, okuyuculariniz siz de onlarin güvenini kazanmak o kadar olmak istiyorum ne olacak. Bu sekilde, sizin satilik sordugunuzda asagi, yazdiginiz her kelime okuyacagim.

2. Okuyuculari için tanidik bir durum ya da deneyim seçin.

O baski adimi görme deneyimi söz Örnegin, bir yazi antrenör aninda bana çekmek olacaktir. Her yazar olur bir acele alir. Bu eski geçmez. Ne ortak bir deneyim hedef kitlenize paylasir? Hizli bir sekilde tarif ve bunlari en azindan bir sonraki paragrafa kadar, bagimlisi var.

3. Teklifinizi geri kalani içine okuyucularin çizmek için “resmi” bir akilli büküm sunuyoruz.

Iste bir örnek: ekstra Cheez Whiz ve sogan ile bir peynir biftek almak için bir Cuma gecesi Gino’nin biftek gitmek nasil hissettigini hatirliyor musun? Eger Philadelphia sokaklarinda büyüdü, bir Cuma gecesi geçirmek için iyi bir yol yoktu.

Simdi dünyada ünlü oldugunu ayni büyük Philadelphia peynir biftek için artik Gino’nin çalistirmak zorunda degilsiniz. Tabii ki, okuyucu Philly zorunlu degildir, ama bu ilk paragraf okuduktan sonra o vardi istedigi – ve o bu peynir biftek vardi istiyor.

4. Çok, negatif fotograf kullanin.

Hedef kitlenizi umutsuzca, en kötü kabus önlemek istedigi bir sey açiklayan deneyin. Onlar hayatlarinda en az bir bas agrisi ortadan kaldirmak için daha kolay bir yol hakkinda onlara gidiyoruz kendi kemiklerimde hissediyorum çünkü onlarin tam ilgisini olacak.

Eger boya için hangi resim, bu hedef kitlenizi bir duygu ortaya çikarir emin olun. Bir kez duygu, okuyucular hemen sonra ve orada ürün veya hizmet gereken kendi varliklarin her ons ile hissettirmek için kullandiginiz var.