makale pazarlama ipuçlari ve kaynaklari

Madde pazarlama is web sitenize trafik çekmek için harika bir yoldur. Birçok kisi bunu biliyor ama çalisiyor neden bilmiyorum. Degerli içerik, fayda saglar içerik, kendi alaninda uzman, yazar ve ilgili is kurar çünkü çalisir. Kitaplar ve raporlar ayni seyi basarmak, ancak onlar olusturmak için daha zor konum ve halka kullanilabilir hale getirmek için daha zor.

Madde dizinleri büyük ölçüde kesin bir sey pazarlama makale yaptik. Bu gibi çalisir, bir makale yazilmistir, bir makale listesi ya da tercih dizinlere sunulur, bir biyo veya kisi kutusu makale takilacak olusturulur. Makale yayinlandi. Konu hakkinda bilgi almak için arayan kisiler ihtiyaç duyduklari içerigi bulmak ve iki seyden biri genellikle olur. Okuyucu bu makaleyi okur ve yazarin web sitesini ziyaret – bingo! VEYA okuyucu baskilari kendi blog, bülten, veya web sitesi ve aniden sirketin maruz havai fisekler üzerinde makale.

Makale pazarlama için hiçbir zarari yoktur. Strateji deger ve okuyuculara fayda saglar maruz kalma, güvenilirlik ve tüm içerigi web sitesi trafigini ve en iyi artar. Bu bir kazan-kazan durumu.

Makale pazarlama için olumsuz zaman almasidir. Makaleler, uygun makale dizinleri arastirma için zaman ve dizinlere gönderebilirsiniz zaman yazmak için zaman.

Bu büyük makaleler için temel verir çünkü PLR veya Private Label Hakki harika bir araçtir. Private Label Hakki seçtiginiz herhangi bir konu hakkinda yazili ve sadece insanlarin bir avuç satildi içerik satin alma demektir. PLR kullanicilar ya da kendi ihtiyaçlarina uygun içerigi degistirebilirsiniz olarak adi altinda içerik yayinlamak için ücretsizdir. Bu yogun is sahipleri için büyük bir zaman tasarrufu oldugunu.

Madde teslim hizmetleri, teslim islemi otomatik çünkü tasarrufu saglayan bir aygit mükemmel bir zaman vardir. Bunun yerine arastirma gün geçirdikten ve makale dizin siteleri için umutlari ziyaret göndererek, bir makale gönderme programi birkaç saat içinde gerçeklestirilebilir alabilirsiniz. Mevcut en iyi makale gönderme programlarindan biri http://www.submityourarticle.com/main.php, Sizin Madde Gönder oldugunu. Bu ilgili dizinlere içerik sunar sadece, kullanicilarin kendi uygulamalarina hizli degisiklikler yapmak ve arama motorlari tarafindan yinelenen içerik ceza olmadan birden fazla dizinlere göndermek için yetenegi verir.

Yinelenen içerik bahsetmisken … bu bir büyük yazi almak ve hala tüm deger ve arama motorlari siralamasinda web sitenizin cezalandirmak yok saglayan çesitli makaleler içine dönmeye mümkündür. Dupecop, http://www.dupecop.com, kullanicilar arama motorlari karsilamak için yeterli farkli iseniz görmek için dört bükülmüs veya degistirilmis makalelerde yapistirmak saglayan ücretsiz bir programdir. Basparmak Genel kural yazilar benzersiz içerik olarak kabul edilebilmesi için birbirinden farkli olan en az% 25 olmasidir.

Madde pazarlama zaten mesgul gün saat almak zorunda degildir. Bunun yerine, dakika sürebilir ve hala güçlü bir yumruk paketi.