makale pazarlama ile listeleri bina – listesi olusturma ve makale pazarlama

Tamam, muhtemelen makale pazarlama ve liste olusturma teknikleri duymussunuzdur en azindan yeterince uzun, kisa bir süre için Internet pazarlama olmustur. Bu arada, iki ayri seylerdir.

Birlikte kullanildiginda, liste olusturma ve makale pazarlama dinamik ikilisi! Tüm bu yöntemler durdurulamaz bir trafik jeneratör bir canavar birbirleri ile iç içe ve olusturmak için kendilerini birlestirir.

Çogu zaman bir Internet pazarlamaci bir canavar yaratmak, bu iki ayri unsurlarla tecrübe oldugunu beslenen geri için çok fazla hit, onlara çok fazla para kazanmak. Ne yazik ki, yapilmasi gereken nedir? Madde pazarlama ve liste olusturma pizza peynir gibi, sadece olmasi gerekiyordu!

Bir model olarak, bize sadece su anda piyasada yok diyelim. Gerçekten kedi ve köpekleri seviyorum çünkü 4 kedi ve 5 köpek ile bir evcil hayvan sahibi. Eger evcil hayvan forumda bir araya geldi birkaç hayvan seven arkadaslariniza e-posta bir bülten hazirlandi.

Bakilirsa, dogal bir yazar! Forumunuzun sarsak tüm birkaç ay için, her hafta bülten için yeni bir baski olusturun ve sonra arkadaslariniza göndermek, evcil hayvan ipuçlari, vs Yani hakkinda bülten seviyorum. Bu belki bu “haber bülteni sey” ile biraz para kazanmak olabilir size olustu. Sorun, nasil bu pazar olacak mi?

Bir online pet malzemeleri satan bir magazadan evcil hayvanlariniz için bir kaç sey siparis edilmistir. Bir gün bu magaza alisveris yaparken, bir kurulus ve onlar için kendi ürünlerini pazarlamak için bir baglanti fark. Hatta size satmak her seyi 25% bir komisyon ödeyecek. Bu sirketin ürünlerini tanitmak için çok kendi bagli web sitesi katilmak ve olusturmak.

Ertesi gün, senin bazi makale pazarlama arkadaslar makale pazarlama sirlari sizi içeri. Bu evcil hayvanlar hakkinda yazi yazmak ve her makalenin alt kisminda evcil hayvan besleme web sitesine bir link ile makale dizinleri onlari teslim baslar.

Sasirtici, okuyucularin hayvan ilgili makaleler okumaya basliyor ve sitenizi ziyaret, ama hiç kimse bir sey satin aliyor edilir. Eger satislari artirmak için ne yapacak?

Aniden, büyük bir isik bülten hakkinda kafasinda söner. Ertesi gün size makale altindaki bir mesaj ile bir baglanti pazarlama ve terk makale bulunmaktadir. “Bos haftalik bültenine abone olmak için,” Kedi ve Köpek göster “, asagida benim linke tiklayiniz!”

Aniden, bir köpek pire oldugundan daha bülten için daha fazla abone aliyorsaniz! Aslinda, simdi normal bir zaman çizelgesi üzerinde emailings fason bir otomatik cevap hizmeti basvurarak o kadar çok abone aliyorsaniz. Artik de sitenize haber bültenleri arka baglantili kaynak bilgileri ayriliyor.

Aniden, bilgili güvenilir ve uzman haline gelmistir. Bu hayvan severlerin Tüm daha fazla abone her gün gelen ile bültenine abone listesini bir parçasidir! Bu insanlar sizden günesin altinda her seyi satin alma, sitenizi isaretleme ziyaret ve kitap vardir. Bu kedinin miyav haline gelmistir.