makale pazarlama ile basliklari yapmak

Hepimiz makale pazarlama web sitenize yüksek hedefli, yüksek nitelikli trafik çekmek için harika bir yol oldugunu biliyoruz. Ne çok insan bilmiyorum neredeyse üzerine tiklayin ve tüm makale okumak için bir okuyucu zorlayan bir baslik olusturmak için nasil. Eger makaleleri okumak almiyorsaniz o zaman yaptiklarini, o yüz çok az web sitenize trafik yönlendirmek

Bir makale kar açmak için basarisiz tek ve en önemli nedeni iki kelime ile özetlenebilir … Baslik. Zayif bir baslik okunan degildir Yazinizin neden olur.

Büyük bir baslik ayaga kalkip çiglik olacaktir “Look At Me.”

Killer Baslik için 6 Ipuçlari Iste

1.) En iyi 10 sonuç ziyaret edin ve daha sonra herhangi bir kelime veya kelime grubu kolay erisim için bir metin dosyasina onlar listesi kesme ve yapistirma için bir Google aramasi mi “Güç kelimeler ve Deyimler.”. Basliklari olustururken daha sonra kullanabilirsiniz.

. 2) anahtar kelimeler baslik baglidir makale için uygun oldugundan emin olun ve ilk 4 bunlari kullanmayi deneyin – baslik 6 kelime

3.) “Unlock” gibi kelimeler ile merak olusturun, vb “kesfetmek”

4.) Gibi “sen biliyor musunuz” gibi bir soru sorun, “ne olur” Bu okuyucu içinde daha fazla bilgi edinmek arzusu asilamak olacaktir “Eger Ever Bilmek Istediginiz var.”, Veya.

5.) En listeleri de büyük is. “Top 7 ipucu”, vs, “10 Neden” yolunda bir sey kullanin

6.) Baslik bilgilendirici olun. “12 Nedenleri” ve “3 Yollari” iyi örneklerdir.

Herkes “Sadece iyi bir ilk izlenim yapmak için bir sans var.” Atasözü duymustur söyleyerek çok dogru hem de makale pazarlama dünyasinda oldugunu. Baslik bir okuyucu ile ilk izlenim ve pike ilgi ya da hareket edecek gerekir.

Tüm makale okumak için okuyucu zorlayacak katil basliklari olusturmak için bu ipuçlarini kullanin.