makale pazarlama için mükemmel fikirler

Madde pazarlama bir yazar karsi karsiya oldugu en sikintili seylerden biri olabilir. Böyle bir ihtiyaç için dikkate alinmasi gereken bir zenginlik vardir. Halkin taleplerine ek olarak, yazili bir parça duyurmak için bakmak için birçok taktik de vardir.

Bu incelemede, ben bir yazar pazarlama amaçlari için göz önünde bulundurmaniz gereken seyler ayrintili olarak bakacagiz. Herhangi bir sans ile, ipuçlari burada degerli bir sirket tarafindan yayinlanan alma umuduyla bu yardimci olacaktir içeriyordu.

Pazar Talebi: bir hedef kitleye sahip ugruna, güncel olaylarin farkinda olmak gerekir. Bu bilgi sahibi hakkinda yazili layik konularda dogru yönlendirmek olacaktir. Ayrica talep oldugunu biliyorum belirli konularda yazabilirsiniz.

Internet: Internetin kullanimi yazarlari pek çok kisi ile iletisim saglar. Toplu e-postalar potansiyel okuyuculari için makaleler göndermek için degerlidir. Pazara baska bir yolu bir blog sitesi olusturmak ve sosyal ag sitelerinde reklam etmektir. Kisisel arkadaslar kendi sitelerine link alarak, basari sansinizi artiracaktir. Baglantilarinizi bütün büyük arama motorlari ekledi unutmayin.

Örnekler Out gönderme: reklam pazarlama bir degerli yaklasimdir olarak bir yazi örnek kullanma. Bir yayinci için bir örnek veya bütün bir parça gönderme Aslinda bir eski moda ve saygin bir tekniktir. Yillik söndürüldü yayincilar bir dizin kullanarak, göz için çalismalar göndererek baslayabilirsiniz.

Bir Yazar Kimlik Bilgileri: az basari bu dogru dikkatini çekmenin zor bir zaman var. Ancak, saygin egitim veya önceki yayin deneyimi olan, bir islerini daha saygi ile tedavi olabilir.

Kendi Yayin: Eger makale yayinladi elde çok az basari yasiyorsaniz, size sahibi yayinlamak isteyebilirsiniz. Bunu yapmanin bir yolu, kendi dergi yaratmaktir.

Gerilla Taktikleri: Eger cesur hissediyorsaniz, el ilani, spam, hatta grafiti sanati ile ün olusturun. Sosyal toplantilar katiliyor ve bilgi teslim veya makale antoloji satarak bir anda kreasyonlar bir okuyucu tesvik çalisin.

Bu makale pazarlama içine arayanlar için birçok seçenek oldugunu okuyucuya simdi açik olmalidir. Umarim yazar pazarlama seçenekleri, ancak pazar sadece de ele alacagiz. Söz konusu ipuçlari mevcut en iyi seçenek belirleme sürecinde yazarlarin rehberlik hizmet etmelidir.