makale pazarlama için makaleleri yeniden yazmak nasil

Yeniden makale, makale pazarlama bahsederken günümüzde yaygindir. Madde pazarlamacilar mevcut makaleler yararlanmak, ve makale dizinlere göndermek için benzersiz makale içine yeniden yazabilirsiniz. Onlar bunu neden burada.

Bir makale yeniden arastirma veya yeni fikirler için beyin firtinasi yaparak zaman harcamak zorunda yazar kaydeder. Fikirler mevcut makalede zaten. Yapilmasi gereken tüm bu ihtiyaçlari makale benzersiz böylece farkli bir sekilde ayni cümleleri yeniden yazmak için. Yeniden yeni bir sey degil. Kurulan birçok kendi dergi veya haber sütunlarinda yayinlamak için yeni makaleler içine yeniden yazma kaliteli makaleler yayinlamaktadir. Yeniden makale zaman kazanmak için harika bir yoldur ragmen, hala uygun bir sekilde ve bir makale yeniden bir o kadar uygun degil bir yolu yoktur.

Ilk olarak, çok uygun degil yol hakkinda biraz konusalim. Bazi insanlar mevcut bir makale, yazilim kelimeleri yeniden düzenlemek ya da bazi kelimeler yerine var, sonra yeniden makaleler tükürmek girisine yazilim veya komut dosyalarini kullanabilirsiniz. Simdiye kadar, henüz insanin isini degistirmek için herhangi bir yazilim var. Bu tür yazilimlar genellikle okunaksiz olan makaleler tükürmek. Bir okuma ve okuyucu bu makaleyi bir insan yazar tarafindan yazilmis olmadigini bilir. Cümleler garip ve genellikle, çok orijinal anlam kaybolur.

Ayrica, bunu yapmak için açik izni sürece yeniden için baskasinin madde kullanmak etik degildir. Bu yeniden yazma için private label haklari makaleleri kullanmak tamam, ama izni olmadan bir telif hakki madde kullanmak iyi degil. Eger gerekiyorsa, arastirma, orijinal kaynaklari kullanmak ve sadece kelimeleri ifadeleri yok. Yazinizin benzersiz yapmak için kendi görüsler ekleyin.

Bilgisayarin tek kabul edilebilir kullanim tarihine, yeniden destekli, makro makalelerin kullanilmasidir. Makro makaleler çesitli versiyonlari olan makalede birçok ifadeler ile insanlar tarafindan yazilmis makaleler bulunmaktadir. Yazilim komut dosyasi daha sonra ifadeler kullanmak rastgele seçecektir. Sonuçta nihai ürün bir insan yazar tarafindan yazilmis benzersiz bir makale gibi görünüyor olmasidir. Bir makro makale gerçekten bir insan tarafindan yazilmistir olmasidir. Ifadeler yazar tarafindan seçilir. Tüm yazilim makalenin farkli sürümlerini olusturmak degil mi, ve mesajlari genellikle ayni kalir ve orijinal anlam korunur. Sonuç olarak, birçok makale pazarlamacilar yazarak birçok saat kaydetmek gibi makro makaleleri kullanarak döndü.

O yüzden hedef on makaleler her hafta göndermek için diyelim. Eger makale yeniden yazmak için makro kullaniyorsaniz, bu sadece bir makro makale (biraz daha uzun, normal yazi daha alir) olusturmak zorunda, ve bir makro araç tarafindan yeniden ayni maddenin on veya daha fazla sürümünü anlamina gelir.

Yeniden yararlari tanir ve daha yüksek kabul orani elde etmek için dogru sekilde yapmak. Eger orijinal makaleye gelistirmek istiyorsaniz yeniden makale yeni yorumlar, görüsler, ifadeler ya da cümle ekleme esneklige sahip.