makale pazarlama için google optimizasyonu

Makale dizinleri Yayincilik ücretsiz ama olmayan kosulsuz, kisa makaleler ya da tamamen tanitim reddedilir. Yazinizin bu bunu kabul edilecektir eminim o olur eminseniz gereksinimleri, yazmak ve bir dergi ya da bir gazete tarafindan yayinlanan olsaydin kendinize sorun ne düsünmeye çalisin karsiliyorsa anlamak için.

Içerik çok önemli ve ne arama sonuçlarinda iyi bir standi vermek, ama simdi gerçekten ziyaretçi getiriyor bir makale isterseniz umurumda gereken bazi önemli noktalari görelim olacaktir.

Bir anahtar kelime veya keyphrase için Google arama yaparsaniz o zaman onun metin ve url olarak, basligi vurgulanir göreceksiniz. Nasil baslik yazilmalidir? Biz örnegin o zaman bizim baslik basinda ama bu terim ve ilgili koyacagiz Ikinci el araç parçalari bahsediyor bir makale yazarsaniz çok insanlarin ancak arama motorlarinin dikkatini, sadece çekmek için yazilmalidir Bu kelimelerin rekabet ortaminda özellikle dikkat. Yazimizin basligi “ipuçlari satin alma otomobil parçalari kullanilir” ise size “Ikinci el araç parçalari” için Google arama o zaman fazla sonuç çikip çünkü bizim makale basligi “satin alma ipuçlari Nissan araba parçalari kullanilirsa daha sonra bulunabilir zor olacak “sonra arar kim” ikinci el nissan araba parçalari “daha az sonuç verecek ve böylece ilk sayfa sonuçlarinda olma sansi büyük olacak. Bir anahtar kelime veya bir keyphrase rekabet ortaminda kendi sayisal degerlendirme vardir ve “anahtar kelime zorluk” için Google arama bulunabilir ücretsiz araçlari ile ölçülebilir: biz seologs.com tarafindan saglanan birini kullaniyorsaniz, o zaman arama alanina koyacagiz anahtar kelimeler veya belirli bir ifade (bu durumda çift tirnak arasinda koymak gerekir) ve biz o zaman alacak yüksek sayisal degeri bizim anahtar kelime, kombinasyon zor sayisi düsük ve daha kolay olacak ise iyi bir yerlestirerek almak olabilir ama ayni zamanda daha düsük olacaktir alinan ziyaret sayisini olacak, biz o zaman bir makale için 15% anahtar kelime zorluk ile ilgili oldugunu iyi bir çözüm bulmak gerekir.

Biz biz biz teslim her dizin için bizim makale basligi degistirir bu durumda, “makale listesi” için Google arama bulunabilir diger dizinleri de yayinlayabilirsiniz: biz bu olacak kadar ne yazmak synonims kullanmak ya da bununla ilgili diger anahtar kelimeler ekleyerek Yazimizda daha fazla anahtar kelime veya bunlarin kombinasyonlari bulunabilir çünkü daha fazla trafik getirmek. Makalede boyu kisa bir yazi arama motorlari tarafindan çok seviliyor olmayacak ve ayni zamanda asiri uzun whouldn’t beri önemli bir rol oynar, 3000 karakter iyi bir uzunlugu olan.

Önemli kelimeleri iyi bir yerlestirme için önemi var vurgulamak için karakter stilleri kullanarak, paragraflarda bizim aticle Subdiviging. Görüntüler gibi dikkatimizi çok arama motorlari dikkat çekmek ve pubblicitadvertising size diger anahtar kelimeler koyabilirsiniz ve böylece bulunabilir olanaklari artacak hangi açiklamalari ile birlikte makalede görüntüleri koymanizi saglar çekmek.

Simdi iyi bir is ve iyi bir yerlestirme geçirmeniz dilegiyle zamani …