makale pazarlama – google makale orani olacak

Hizla büyüyor kursun nesil bir yöntem makaleler yaziyor. Ben yazi yazma ustasidir David Wood tarafindan tekrar bir semineri izledi justed var. Onun web seminerleri izlemek her zaman, ben yazi yazma benim kursun üretimi artirmak için bazi küçük prensibi kesfetmek. Onun o verir bilgilerin tüm taslar hatirlamaya çalisiyorum, özellikle o konusurken zaman ona yetismek için gerçekten zor!

David Wood bu yöntemle yaklasik 50 yol her gün üretir.

Bir sey David Ben sadece fark çok önemlidir, bu siralama bir sey söz konusu oldugunda Google’in belirli kriterlere sahip oldugunu söylüyor. Orada dört ana ilke aslinda ve onlar ilk basta basit gibi görünebilir:

1. Alaka – Ben benim yerel alanda oldu var ne de ilgi alanima giriyordu kendi cografi alan, insanlari bulmak mümkün oldugunu söyleyerek birinden bir baglanti takip kadar gerçekten bu rastlamak olmasaydi, ama kadin oldu kim ariyorlardi …. um, iyi biliyorum! Degil ne bekleniyor! Eger bir konu hakkinda bir linke tiklayin ve bu konu ile ilgili hiçbir sey bulursaniz, ilgili degildir ve google son derece rütbe degildir.

2. Popülarite – Bu bir ders kendini açiklayici tasimaktadir. Bunun için arayan bir sürü insan vardir yüksek, Google bir siralama olacaktir.

3. Benzersiz Içerik – Bu kendisi için konusur. Çogumuz ayni fikri tartisiyor bile, hepimiz bu konuda kendi egik ve okuyucu için ilginç yapmak gerekir. Hepimiz farkli bir sey teklif! Kopyalama sadece düz tembel. Baskasinin konu gibi olsa bile, difinitely farkli bir açidan düsünmek ve kendi gözlem ve düsüncelerini koyabilirsiniz. Bu yüzden orijinal.

4. Tutarlilik – Sadece bir hafta bir yazi ya da bunu gibi hissediyorum zaman sürekli yol olusturmak için gitmiyor. Eger herhangi bir sonuç göreceksiniz önce gün sonra sürekli gün yazili olmasi gerekir.

Bu ilkeler izleyerek yüksek rütbe yardimci olacaktir.

Size yol çok üretmek istiyorsaniz Yazilmis oldugu bir kez yazi ile bazi seyler yapmaniz gerekir. Blogunuza oturan birakmak hiçbir ise yaramaz. Burada makale okumak için trafik yapiyor olmasi gereken temel seyler sunlardir: –

1. Sosyal imleme. Böyle Onlywire.com gibi bir sosyal imleme sitesi kullaniyorsaniz, makale 26 hemen baglantili olacak en popüler, en çok internet sitelerini ziyaret!

2. Video Pazarlama kullanarak makale tanitin. Youtube sadece birkaç dakika sürer ve makale için büyük poz almalisiniz günümüzde büyük ve makale gelistirmek için hizli bir video çekim oldugunu.

3. Mümkün oldugunca çok sayida dizinleri bir makale gönderme yapmak. Bu kesinlikle çünkü orada dizin sayisi yapabileceginiz en önemli seydir. Bir makale gönderme aracini kullanarak zaman ve çaba muazzam miktarda tasarruf, süreci hizlandirmaya yardimci olacaktir.

Bunlarin hepsi bu nedenle web sitenize büyük trafik almak, blogunuza veya web sitesi üzerinde olabilir orijinal makaleye geri baglanti gerekir! Su anda yol olusturmak için bu strateji kullanmazsaniz, belki de olmali!