makale pazarlama-Eger yazi bu de emin olmalisiniz

Makaleler Internet temeli haline gelmistir. Hatta artan ses ve video devrim karsisinda, temelini bilgi makaleleri etrafinda döner. Çogu web siteleri için birincil içerigi olusturur. Çogu web sitelerine trafik birincil yolu olarak hizmet vermektedir. Hemen hemen tüm internet pazarlamacilari kendi trafik stratejisinin bir parçasi olarak makaleleri kullanabilirsiniz.

Eger, bunlari kendiniz yazmak private label haklari malzeme kullanimi, ya da dis kaynak olsun, basarili bir yazi için yapar ve nasil makalelerin kümülatif etkisi en üst düzeye çikarmak ne anlamak gerekir.

Bu düsünceyle, en kullandiginiz her madde dahil edilmesi gereken bazi temel unsurlari bir göz atalim …

1. baslik anahtar kelimeler ve anahtar kelime öbekleri

Anahtar kelimeler hala internette trafik yönlendirmesi birincil yoludur. Online bir yo-yo ya da Stanley 25 ayak, geri çekilebilir mezura satin almak için ariyorsaniz nasil kullanilacagi hakkinda bilgi ariyorsaniz olsun … Basit bir arama ile baslar. Google, ya da kullaniyor olabilirsiniz ne olursa olsun diger arama motoru, bunlar arama terimi kriterlerini yerine inaniyorum web siteleri ve makalelerin bir listesini gelistirir. Örneklerimizin durumunda, bu iki yo-yo ilgili veya Stanley mezro ilgili olacaktir.

Bir web siteniz varsa veya bir yo-yo kullanimi hakkinda bir makale yazdim, ancak dönem yo-yo ya da daha uygun, eger “nasil bir yo-yo kullanmak için”, baslik dahil degildir sonra içerik büyük olasilikla arama motoru sonuçlarinda hiçbir zaman görünmez. Öyle Ya da, bu kadar olasi kimse hiç bulacaksiniz sonuçlarinda kadar derin topraga verilecek.

Yani, web sitenizin sayfa basligi ve yazinin basliginda, düzgün içerigi yansitan anahtar kelimesi eklemek istiyorum. Bizim örnegimizde durumunda, bir kez daha, … olacagini bir yo-yo nasil kullanilacagi.

2. anahtar kelime yogunlugu

Anahtar kelime yogunlugu arama motorlari içerik bir arama kriterlerine ne kadar iyi ölçülen sekilde bir zaman vardi. Sadece basliginda “bir yo-yo nasil kullanilacagini” vardi ve baska hiçbir yerde sayfa çikti Örnegin, daha sonra içerik sayfa boyunca oldukça düzenli dagilmis ayni ifade yer içerigi daha ilgili daha az kabul olacaktir.

bir
Tabii ki, bu hizla sonuçlarinin en az içerik yerlestirmek için arama motorlari istedim yöneticileri tarafindan istismar edildi. Bazi anahtar kelime öbekleri ile doldurulmus saçma yazi yazmak olacaktir. Digerleri onlari arka plan olarak ayni renk yaparak sayfasinda anahtar kelime öbekleri gizlemek olacaktir. Peki, arama motorlari gibi taktik üzerine kaslarini çatti ve hizli bir sekilde arama sonuçlarindan onlari silme hakkinda gitti.

Yakin zamana kadar olsa da, hala bir kelime veya kelime öbegi olan sayfa (veya makalede) zaman iki-üç oraninda yararli olacaktir görünür inaniliyordu. Arama motorlarinda daha sofistike hale geldikçe Ancak, bir anahtar kelime deyimi sürekli referanslarimiz için gerek kalmadan uygun içerik tanimayi ögrendim.

Yani, bizim örnegimizde “nasil bir yo-yo kullanmak için,” onlar yo-yo tutan, köpek yürüyüs, örnegin el yo-yo dize, hurma, yo-yo hileler gibi iliskisel terimleri tanimlamak mümkün olacaktir , bir ilmek yapma vs

Sonuç: içerik birkaç kez içine anahtar kelime öbegi almak ve yogunlugu hakkinda endiselenmeyin.