makale pazarlama – büyük trafik için

Sen nasil makale pazarlama ile ÜCRETSIZ trafik alabilirsiniz “, diye düsünebilirsiniz?

Beni denemek ve sizin için açiklayayim. Pazarlamacilar çevrimiçi Aradiginiz büyük sey içerigidir.

Içerik ‘Kral’ olarak da bilinir.

neden? …

Onlarin müsterileri için kullanabilirsiniz, çünkü arama motorlari içerik seviyorum * Sadece çünkü, onu seviyorum. Iyi içerik onlar gelismek budur.

* Ne zaman arama motorlari iyi içerik bulmak o zaman büyük olasilikla onlarin okuyuculari için iyi bir içerik istiyorum görmek kendi site.You üzerinde kullanacagiz. Sizin en iyi ise onlar muhtemelen kullanacagiz.

* Hangi sitenizde iyi içerik varsa, bu arama motorlari ziyaret anlamina gelir. Onlar sitenizin kendi arama motoru üzerinde sirada olacak sonra, kaliteli içerik olduguna karar verirseniz, hatta ilk sayfada alabilirsiniz.

Simdi, soran olacak … nasil içerik alabilirim?

1. Kendiniz 2 yazin. Elance.com veya Guru.com 3 gibi yazmak için bir baskasi olsun. Ücretsiz PLR artilce siteleri.

Sen ne olmasi gerektigini bilmek isteyebilirsiniz?

1. Eger Öncelikle iyi bir baslik olusturmalisiniz – Eger çok önemli bir avantaj 2 liste emin olun. Sonraki iyi bir açilis cümledir. Bu ilgi çekici hale getirin, liste faydalari burada.

3. Bilgi – Metin o zaman cevap, onlar bilmek istiyorum ne belirtmelisiniz.

4. Sonraki adim, bazi noktalar olusturmak isteyeceksiniz — Sadece bu kisinin gibi SIMDI dogru bakiyoruz vardir. Bu okuyucular gözün için daha kolay, bu nedenle insanlar makalenin geri kalanini okumak için olasiligi daha yüksektir.

5. Daha fazla bilgi için gidebilirsiniz bildirmek, önerilerde bulunmak.

6. Ne yapmak istediginizden alaninda uzman oldugunuzu göstermek edilmektedir. Bunu yaparak çok büyük bir itibar elde edersiniz, ve onlar da sizin malzemenin daha bakmak isteyeceksiniz.

* Iyi içerigini saglayan olarak, insanlara yardim ediyoruz, onlar makale daha okumak isteyeceksiniz. Bu bir uzman yazar olarak bilinir hale yardimci olacaktir.

* Net fikirlerinizi alin, bu arastirma, nis konu hakkinda bir Google arama yapabilirsiniz. Sayfalari çok siteleri bak, bu bazi yararli bilgiler saglayabilir. Bu Ezinearticles.com veya Goarticles.com gibi makale dizinleri, deneyin. Konu aramak ve bir makale seçin, kopyalayin yok. Bir fikir edinmek ve kendi kelime yazmak.

* Hatta Yahoo Answers gidip insanlar soruyor ve insanlarin ne cevap oldugunu görebilirsiniz.

* Lütfen konuyla ilgili forumlar göz atin, insanlar hakkinda neler konustugunu görmek, bazi sorular göndermek ve cevaplari ne oldugunu görmek.

* Diger iyi kaynaklaridir haber gruplaridir. Bu farkli kategoriler tasirlar ve bunlari kontrol edebilirsiniz. Bu iyi bir http://info.borland.com/newsgroups/ bunu kontrol ve bulabilirsiniz görmek görünüyor.

Umarim bu yardimci olur, sitenize veya blog benim yazi kullanabilirsiniz ama asagida benim kaynak kutusu içermelidir