makale pazarlama büyük bir potansiyele, strateji ile göreceli yeni bir internet pazarlama sanayi

Madde Pazarlama bir ana nedeni bugüne kadar en güvenilir uzun vadeli internet pazarlama stratejisi geregidir. Bu günlük kullanicinin tüm dünyada sörf internet nedeni milyonlarca web içerigi saglar. Onlar herhangi bir konuda objektif ya da sübjektif olup olmadigini, bilgi pesinde. Arama motorlari içerik saglamak için insa edilmis ve aslinda mücadele kullaniciya arama sartlarina göre en uygun web içerigi saglamak idi.

Madde Pazarlama büyük potansiyeli olan bir göreli yeni internet pazarlama sektörüdür. Ancak birçok tuzaklar ve yanlis anlamalara son zamanlarda serbest birakildi. Bir pazar asil çünkü bekleniyordu ki, büyüme ve firsat oldugunda, “firsatçilar” ve ilk konu “Dolandiricilar” adim makale gönderme yazilimi ve her türlü madde otomasyon islemleri oldugunu. Büyük ses vaat ediyor. Dügme yazilim çözümleri ile makale dizinleri Massive gönderimler. Bu görünse de cazip gibi, gerçek olamayacak kadar iyi. Büyük arama motorlari sirketlerin gelistirilen algoritmalar herhangi bir web sitesinin baglanti herhangi bir aninda muazzam büyüme tespit o kadar ileri oldugu için olur. Onlar dogal olmayan bu “büyüme” düsünün ve daha sonra önlemler almaya programlanmistir. Bu önlemler tamamen arama motorlari olusturan spam web sitesi veya yasak için arama motoru sonuçlarinda bir downgrade olabilir.

Basit bir deyisle örnegin Google gibi arama motorlari devleri kandirmak için çalismayin. Onlarin spam filtreleri son derece ileri seviyededir. Geçici olarak er ya da geç kesfedilen olacak spam basarili ve bile ciddi bir online is varsa bunu tehlikeye.

Ayni web sitesinin aninda ve büyük web içerigi büyüme için de geçerlidir. Bes alt sayfalarin ve Office 2000 web sayfalari 3 gün sonra bir web sitesi vardi Örnegin. Google spam filtreleri web sitenizin dogal olmayan bir web içerigi büyüme olarak yeniden tespit ve uygun önlemleri devam edecektir. Bu hedefli trafik ve dolayisiyla reklamverenler getirecektir çünkü arama motorlari, arama sonuçlarinin kalitesini korumak için her seyi yapacagiz gerçeklestirmek zorundadir. Bu adim web sitesi ve internet maruz kalma adim büyümek zorundadir. Bu sekilde uzun dönüs sonuçlari kazanacak ve kurallara çünkü Google sik sik algoritmanin degisikliklerin korkmam.

Bir sonraki konu PLR sanayi (Private Label Makaleler) ‘dir. Insanlarin çogu yazar degildir ya da yazma hor yana, abone her ay birçok makale saglayan (olgularin çogunda) aylik hizmettir PLR çözüm geliyor? Bu makaleler, hayalet yazarlar tarafindan yazilmis ve abonelerine ödeme yüzlerce verilmektedir. Bu ideal görünüyor ama degil.

Spam filtreleri çok burada ve çogaltilamaz içerik odaklanmak. Web sitelerinin onlarca ayni makalede, herhangi bir avantaj vermeyecektir. Ne yapabilirsiniz (zaman alici hangi) ya da anti-yinelenen içerik yazilimlar bazi kullanarak bunlari degistirmek veya elle etmektir. Ama bir sorun var dayanir. Bu yazilimlar çogu arama motorlari için makaleler degisiklik yapmak ancak kullanicilar tarafindan okunabilir degil. Yani dikkatli olmali ve ne PLR ??yazilimi saglar ve nasil makale degistirir sürekli kontrol edin.

Son konu son iki yildir kitlesel artmistir makale dizinleri ile ilgilidir. Her biri kalitesini incelemeden 500 makale dizinleri yazi göndererek düsünmelisiniz, ya da makalenin kalitesini artirmak ve niteliksel olanlar için sunmalidir?

Eger makale günlük tekil ziyaretçi binlerce büyük bir çevrimiçi yayina yayinlanan olmasi için olanaklari en üst düzeye çikarmak için ikinci durumda uzun vadede daha etkilidir. Bu sekilde size sektörüne büyük maruz kalma ve en önemli itibar kazanabilir.

Son olarak yukaridaki sonuç kisayollari size yardimci olmayacaktir olmasidir. Web içerigi sanayi gelecegi yazmak (onlar romanci olmak zorunda degilsiniz) ve benzersiz içerik üretmek korkmayan insanlara aittir. Benzersiz içerik degerini kavramak ve pazarlama çalismalarinda uygulamak girisimcilerin kesinlikle avantaj kazanacaktir.