makale pazarlama – bu hatalari para parçasi bir maliyeti vardir

Ve okuma makale – Ben büyük bir makale pazarlama hayraniyim. Ama ben her zaman düzgün operasyonun iki en önemli parça çalistirmak için basarisiz çünkü çogu yazar, masaya birakin ne kadar para hayret ediyorum.

Bunlar:

* Baslik ve özet paragraflari

* Imza kutusu veya kaynak kutusu

Bu çok önemli olan nedeni size makalenin amacina ulasmak kadar okuyucu tasimak zorunda iki önemli “kapi” olmasidir.

Baslik ve özet bir paragraf, birçok makale bankalar gerektirir: iki bu ilk yazida, ilk hayati ag geçidi bakacagiz. Tam makale okuma içine okuyucu kizdirmak – bu sadece yapmaliyim çünkü bu genellikle “teaser paragraf” denir.

Ikinci makalede, size araciligiyla okuyucu almak zorunda önemli geçidi bakacagiz – aslinda web sitesini ziyaret.

Ilk olarak, yazinin temel amaci hakkinda çok açik olalim: birçok arasinda ana amaci, web sitenize nitelikli ziyaretçi çekmektir. Ayrica okuyucu konuyu biliyor gösterecek bazi degerli bilgiler, vermelidir. Bu da, onlara bu konuda bir otorite olarak kabul ve web sitenize gelerek detayli bilgi aramak istediginiz yol açacaktir.

Bu düsünceyle, bu makale basligi ve teaser kopyasini makale banka veya web sitesindeki tüm diger maddeleri arasinda öne etmezseniz, cehennemde meshur kartopu daha az sansi var açiktir. Birçok makale bankalar makaleler göstermesi ise, baslik sizin yazi “satmak” gereken tek sey. Bu yüzden hangi yasamak ya da ölmek için on saniyeniz var söylemek hiç de abarti!

Bu yüzden kopya yazi bazi hileler (ki gerçekten bir deyisle psikoloji) yazi koymak için cömertçe ödeyecek.

Bunun sebebi sudur: Yazinizin basligi herhangi bir satis mektubu baslik kadar önemlidir – genellikle bütünün% 80’i kabul etti. Öncelikle web sitenize gelmek sonra makaleyi okuyun ve için okuyucu almak: Ayrica bir ürün satiyoruz, çünkü amaci, aynidir. Bu yüzden çabalari esit yorucu olmali.

Iyi bir ipucu – biz yazarlar her zaman takip kopyaladiginiz – akliniza gelebilecek birçok basliklari gibi yazmaktir. Ve sonra bir gün için onlari birakin. Üzerinde uyku ve sonra seçin veya daha fazla degistirmek, iyi bir. Gerçekten önemlidir!

Bu da gösterilir, bu okuyucu tam makaleyi okumak için karar almak için bir baska sans, çünkü özet kopyalama, neredeyse kadar önemlidir. Bir satis mektubu yazma kopyasi gibi sadece, bu ilk paragraf basligi olarak neredeyse önemlidir. Daha da baslik artirir tercihen merak – Bu islemek için en iyi yolu, merak bir tutam baharat ve olabildigince, en iyi özeti yazmaktir.

Baslik ve özet hem yazarken, her zaman hatirlanmasi merak en büyük insan motivasyon biridir. Bu nedenle her zaman baslik ve kizdirici belli esrarengiz kalitesi saglamak – ama her zaman gerçekligin sag tarafinda tutun. Sadece onlara aldatildigini oldum hissetmek için, makale içine okuyucu cazip bir anlami yok.

Bu bir psikolojik aslinda insanlarin kazanç olasiligi daha kaybi korkusu çok daha kolay tepki de var. Bu akilda ile basliklari ve teaser çerçeve Yani, size yanit oranlari artis göreceksiniz. Örnegin, tüm zamanlarin en etkili basliklari birini gerçeklestirin: “Ingilizce olarak bu hatalari yapiyor musunuz?” Hemen okuyucu bir kasinti verir, çünkü bu kadar uzun yillar boyunca çok etkili kanitladi nedenidir. Ve bu sadece yaparak bir gaf ariyor olabilir tam olarak ne hatalari kesfetmek için kopyalama okuyarak çizilebilir bir kasinti var.

Söz – – uçurtma Yani, hakkinda bir makale yaziyoruz varsayalim. Ve diyelim size yazdi: “Bir Uçurtma Fly Nasil On Ipuçlari”. Simdi “ipuçlari” basliklari iyi çekin, çünkü, çünkü merak ve kaybi korkusu, oldukça iyi. Tüm bunlardan sonra, sadece bu on ipuçlari dokuz biliyor olabilir – o zaman nerede olurdu?

Ancak, baslik oldugunu ne güçlü bir psikolojik tetikleyici bilerek, bu bir deneyin: “Sizin Uçurtma Uçan Bu ölümcül hatalar yapabilirim?”

Bir uçurtma meraklisi olsaydi, hemen korku bogazda yükselen hissederiz. Birden fazla ölümcül bir hata – Allah korusun – Bir yapim, ya da konum varsayalim! Ev yakmaya baslamisti bile, bunu göz ardi ediyorum bahis, bu baslik tiklayin ve makalede yutmak. Testler üç kata kadar ederek yanit orani artirabilir “negatif” baslik bu tarz geçis, göster!

“Para Maliyet Bu hatalar var mi?”: Benim baslik çünkü gelin, bu makale okuyorsaniz size bagli.