makale pazarlama bir yazi güzel bir yazi gerçek degerini kesfetmek

Makale yazma çogu internet pazarlamacilari için güven veya umutsuzluk ya ilham bir konudur.

Iyi hazirlanmis makale hiçbiri hedeflenen ziyaretçi yüz binlerce yerde, pazarlama tarzi ve trafik üreten strateji ürün olabilir bagli olarak, ve bazi hizli pazarlama ipuçlari ile, siteniz için büyük trafik jeneratörler halinde makaleler dönüstürebilirsiniz.

Yazi yazma hala birçok pazarlamacilar özellikle düskün olmayan bir sey olsa da, yerine getirmek için dis kaynak kullanimi ve serbest dönüp bir sey olmasi gerekmez.

Bazi temel basit stratejileri uygulayarak, okuyucularin satin almak için ilham makaleler olusturabilirsiniz, dönmek, hem de dis trafigi ve baglantilari almak için müsteriler için tesvikler yaratmak.

Bir makalenin ilk amaci bilgilendirmektir. Trafik birçok pazarlamacilar için birincil amaç iken, trafik verilen bilgilerin çesit olmadan hemen hemen her zaman anlamsizdir.

Tabii, herhangi bir eski yazi ile web sitenizin ziyaretçileri alirsiniz, ama parlak beklentiler gelmeyebilir ve neredeyse kesinlikle deger bir sey satin almadan birakacagim.

Dönüstürür trafik için, kaliteli yatirim gerekiyor. Bu çok dogrudan reklam endisesi olmadan kaliteli içerik olusturmak için izin becerilerini gelistirmek gerekir sadece, bir süper pahali içerik yazar ise gerekir anlamina gelmez.

Bu konuda gitmek için en iyi yolu, zaten oldukça iyi bildigi bir konu seçmek. Kesinlikle bir uzman olmak gerekmez, ve herhangi bir özel egitim veya deneyime sahip gerekmez.

Sadece konunun bazi bilgi ve anlayis alarak, sorunu temel ve kesim önceden hizli bir arastirma tarama olan biri tarafindan yazilmis bir makale daha okuyucu için çok daha fazla deger yaratan bir ilgili makale olusturmak mümkün olacak.

Bilgi yatirim ve dönüstürür trafik alirsiniz. Ucuz yazma ve hizli is yatirim ve hiçbir yerde götürür trafik ile bitirecegiz.

Bir makale içine satis metin ve reklam mesajlari içeren zor, bilgi ve pazarlama dengelemek için çalisiyor olabilir kesinlikle hatta en deneyimli yazar için bir mücadeledir.

Bu çok fazla pazarlama odakli rastlamak makaleleri hizli spam olarak ilisigi kesilir, bilgilerin tarafinda err için iyi bir fikirdir.

Daha iyi tüm bu risk ve her seyi kaybetmek daha düsük risk ile biraz küçük bir ödül için oynamak. Yazinizin ‘istenmeyen’ ya da kalpsiz pazarlama mesaji oldugu fikrini önlemek için tekrar, basit ve dogal bir baglamda web sitesi, ürün veya hizmet dahil etmek için emin olun.

Son olarak, zamansiz ve zamaninda hem bilgi içeren makaleler yazmaya sürekli kazanç yaratmak için iyi bir yoldur. Diger yöneticileri burada ve simdi üzerinde mücadele ederken, simdiki ve geçmis içerigi büyük bir miktar hem de hakim.

Iyi yazilmis makale trafik ve sizin için kazanç bir yil, iki yil, hatta bes yil satir asagi üretmeye devam edecegiz. Eger ön kaliteli yatirim yaptiginizda, size sürekli pasif gelir bir dünyaya kendinizi açin.