makale pazarlama Aptallar için

Evet. Bu dogru. Madde Pazarlama Aptallar için en kesinlikle. Ve bendeniz biri olarak gurur duyar.

Tamam, saka yapiyorum. Açikçasi akilli insanlar (ve yapilacak) ve Madde Pazarlama kullanabilirsiniz. O kadar hemen hemen herkes bunu yapabilir yazi yazmak için gerekli herhangi bir teknik beceri var ki sadece. Yazabilirsiniz varsa, bir parçasi olarak (ya da tüm olarak) genel pazarlama stratejisi Madde Pazarlama kullanabilirsiniz.

Yazdiginiz yapamiyorsaniz, o zaman dürüst olmak gerekirse kullanabilirsiniz pazarlama stratejisi ne tür çok emin degilim. Hemen hemen pazarlama her formu bir sekilde, sekil veya form yazabilirsiniz gerektirir. Eger, yazmak için size her seyi outsource edebilirsiniz bu durumda para ile baslayan olarak gerçeklesmesi sürece. Ama bu en eglenceli nerede?

Sey baska seyler denedim oldugunu. Ben degil bu degil. Bu her sey çok zor oldugunu sadece ya da zaman, çaba, ya da nakit yolunda çok fazla maliyet. Bu yüzden Madde Pazarlama lol, ile kaldi ilgiliydi. Degil ben sikayet ediyorum sakincasi. Her seyden önce, çalisiyor ve sikayet gerçekten bir sey yok bu yüzden oldukça lanet iyi çalisir.

Ama daha ‘teknik olarak mümkün’ millet bazi yüksek ata olsun tahris (Tamam, çok) biraz alabilirim. Gerçekten çünkü bir sekilde bu becerileri benden daha daha iyi yapmak bazi kod ile bir meraklisi video veya karisiklik, yapabilirsiniz oldugunu düsünüyor musunuz?

Madde Pazarlama ile sey bir kez ve sonra arkaniza yaslanin olmasidir. Bundan 2, 5 10 yil içinde, bu makaleleri hala görmek herkes için olacak. Onlara iyi bir is yapti ise yine onlardan para kazanmak olacak.

PPC Pazarlama-hiç bitmez. Eger birisi reklamlarinizdan birini tiklayin istediginiz her zaman ödeme tutmak gerekir.

E-posta pazarlama – bir liste olusturma ve bunlari satin almak istiyorsaniz millet e-posta göndererek tutmak gerekir. Ve evet, ben size otomatikcevaplayici mesajlari kurmak biliyorum, ama genellikle serisi yaklasik 7 sadece – 10 mesaj. Bundan sonra,, içeri bir mesaj yazin ve ‘gönderme’ dügmesine çarpmak zorunda. Ayrica, otomatikcevaplayici fatura ödeme üzerinde tutmak gerekir.

Network Marketing – Eger ise distribütör ve satis ürünleri ay içinde ve disinda ay tutmak zorunda. Yasasin, saka mi yapiyorsun?

Madde Pazarlama – hiçbir ücret, kendi web sitesi, (sizin hosting için ödemek zorunda bu durumda) veya üzerinde ya, dünyanin geri kalani ile paylasmak daha sonra hangi formda olursa olsun kaliteli yazi yazmak için zaman çok az ve disinda Orada zillion ücretsiz siteler veya makale dizinleri biri.

Bitti sonra, bitti. Gerçek ‘ayarla ve unut’ en saf haliyle pazarlama.

Evet, bazen bir kukla olarak öder.