makale pazarlama açikladi

Birçok kisi makale pazarlama duydum ama gerçekten ne oldugunu anlamiyorum. Makale pazarlama size yardimci olmak için kullanilabilecek farkli yolu vardir.

Sonra kitle makale gönderme veya ücretsiz içerik web sitelerine göndermeden, web sitenizin içerigi, hizmet veya ürünle ilgili bir sey hakkinda bilgilendirici bir makale yazma.

Çünkü makalenin sizin yazar bio bölümünde veya alt bilgi olarak baglantilari, her makale listesi size geri baglanti oldugu gönderin. Bu tek yönlü gelen baglantilari bir sürü olusturur iken, bu web sitelerinin ürün, hizmet veya web sitesi içerigi ile ilgili olmasi olasi degildir hatirlamak zorunda.

Buna ek olarak, bu makale dizinleri de web siteleri binlerce baglanti. Hatta makale kendi sitesinde görünen sayfada, birçok diger baglantilar daha fazla ve bu baglantilarin degeri azalan, ayni sayfada baglantilarinizi eslik olasidir.

Bu çabaya deger. Bu gelen baglantilar kesinlikle zarar vermez ve bazi yardimci olacaktir, ancak bu makale dizinleri tüm yazi göndererek hedefi diger Web Yöneticileri ve Blogcular makaleler bulabilirsiniz böyledir.

Bir webmaster veya Blogger içerik, ürün veya hizmet ile ilgili bir web sitesi veya blog makale kullandigi zaman, o zaman bir çok gerçeklestirerek. Bu degerli tek yönlü gelen baglantilar ve Google gibi arama motorlari ile agirlik tasiyacak.

Yüksek trafik web siteleri için özel yazi yazma.

Bu arama motoru siralamalarini ve link popülerlik gelistirmek yani sira makale okuyanlar dogrudan trafik almak için makale pazarlama kullanabileceginiz baska bir yoludur.

Bunun için, gerçekten yazma stili lehçe gerekir. Sen dilbilgisi her seyden önce dogru bir bilgilendirici yazi yazmak gerekir. 500 olmasi ihtiyaci – 700 kelime.

Eger teorileri ya da görüsler desteklemek için gerçekleri ve taninmis tirnak için referans saglamak gerekir. Ayrica bilgilerin dogru oldugunu göstermek yardimci olacaktir. Onlar dogru olmasi gerekir, çünkü makaleler bu tür daha fazla arastirma gerektirir.

Bir kez onlarin konu içerik, ürünler ya da hizmetler ile ilgili sadece bir yüksek trafik web sitesi için özel bir makale olarak sunmak, yazi yazdim. Kabul edilir ve size sadece bir web sitesi için sunulan tek bir madde elde trafik miktarinda dogrudan bir sonucu göreceksiniz, bu makalede, birçok kisi tarafindan görülecektir.

Ben etkin makale pazarlama kullanmak son bir yol sunacak. Baska bir web sitesi için yukarida belirtilen ve kendi web sitesi içine koyarak gibi özel bir madde oldugu gibi makale yazma.

Bir kere kendi sitenize entegre yazili ve yayinlanan makale var, makale sayfasina dogrudan baglanti almak ve forumlarda gönderme ve makalenin konusuyla ilgili bloglar hakkinda yorum baslamak. Senin sig bu makale sayfaya baglantiyi kullanin. çizgi veya insanlarin tam yazi açiklar ne tartistigi, bir referans olarak.

Baskalarina yardim etmek makaleyi kullanarak, size web sitenize sahip baska ne görmek istiyorum bulacaksiniz. Senin sig baglayarak. hat, ayni zamanda o sayfa için ve web siteniz için baglanti popülerligini artirmak. Web sitenizin geri kalani içine yazi koymak ve hatta web sitenizin arama motorlari tarafindan taranan yardimci olabilir sayfasindan bagli oldugundan emin olun.