makale pazarlama 101

Artik kesinlikle birisi makale pazarlama yeni web sitesini tanitmak için harika bir yol oldugunu söyleyecektir oldu. Makalelerin yayina için ama ne makale dizinleri ariyorsun?

Iki makale dizinleri sahibi (Linkler altbilgi olan) olarak ben benim makale dizinleri teslim makaleleri gözden geçirdiginizde ariyorum ne söyleyebilirim.

Her seyden önce, size KENDI bu orijinal içerik gönderiyorsunuz emin olun. Bu bir hayalet yazar istihdam etmek gayet iyi, ancak yazi yazmak için kimse ödemek ne zaman yazinin tam telif kendi benzersiz ve oldugundan emin olun. Insanlarin yüzlerce ayni maddenin satan varsa ben benim makale dizinleri teslim istemiyorum.

ORIJINAL Fikrinizi önünde yer gereken anahtar kelimedir. Içerik kazima ve sonra baskasinin makale kelime degistirme kullaniyorsaniz bugün orada siteleri ve yazilim parçalari ton vardir. Bana bu konuda açik olalim. Bu intihal oldugunu. Bu KAÇIRMAK edilir. Bu makale olusturmak için bu yöntemleri kullanirsaniz iyi bir telif hakki avukat dava ve kazanmak için gidiyor.

Aslinda makale pazarlama basarili olmak için orijinal içerik üretmek gerekir. Dönem.

Kitabimda hayir-hayir Baska bir büyük ‘kes ve yapistir’ makaleler edilir. Basitçe kesilmis ve baska bir kaynaktan yapistirilir makaleler göndermeyin. Ben gönderimler açikça wiki siteleri, sözlükler, ve profesyonel sözlükler alinir her zaman almak, ve bu makaleler hemen reddedilir. Her gün birisi belirli bir konu için bir ‘terimler sözlügü’ içeren bana bir yazi gönderir. Bana bir firsat ver. Gerçek bir yazi gönderiniz.

Bir kez daha, üretmek ve özgün içerik göndermek. Dönem.

Yazi ile gizli olarak çalismayin. Bu sörfçü Hikayenin geri kalanini arayan sitenize gelecek umuduyla ‘Benim makalede, Bölüm 7’, baslikli makaleler yazmakta içerir. Ben simdi tüm serisi tek seferde bana teslim sürece makaleler baslikli tüm ‘serisi’ silin. Hatta serisi makaleler için özel bir kategori YARATTI.

Baslik önemlidir. Sadece bir gazete baslik gibi, hizli bir sekilde okuyucunun dikkatini çekmeye çalisiyoruz. Kisa ve öz olun. Sansasyonel olun! Yaratici olun! Eger Eylül itibariyle 2.004 ‘ya da baska bir uzun anlamsiz Circa Onlarin Kurumsal Interoffice Zapti Cisco ile Özel Router Tasarim Of Teknik Metninde “gibi bir baslik için bir mil uzun sikici paragraf varsa, bunu silmek için gidiyorum. Aslinda onlari okumak için almak olacak bir sey ile baslik yazi. Aslinda sitenize trafik çekmek için link geri için makale okumak zorunda. Ayrica, diger yöneticileri bunu kisa ve tatli tutun yoksa yazi yeniden yazdirmak için gidis degildir.

Orada, çok yazi pazarlama zaman düsünebilirsiniz çok daha, ama bu temelidir. Eger etik makale pazarlama hakkinda daha fazla bilgi istiyorsaniz ben yöneticileri makale pazarlama ve daha görüsüyorlar bir forum kurulum var. Sen katilmak ve sag atlamak için bekliyoruz daha vardir: http://www.affiliatewebdesign.com

Eger bu yazidan hiç bir sey alirsaniz Son olarak, bu etik olsun lütfen. Eger is yapmak bir sey ahlaki ve etik olmalidir. O her sabah aynada kendinize karsi karsiya sensin. Bu kadar göz çocuklariniz görünmek zorunda sensin. Her türlü etik disi pazarlama kisa vadede ödemek olabilir, ama sonunda uzun vadede online is öldürecek. Etik kalin ve orijinal promosyon içerik olusturmak. Bu üst götürecektir.

Dahaki sefere kadar,