makale gönderme servisi – onlari eskimis yapan yazilim

Bu makalede, artik bir makale gönderme servisi kullanmak gerekir neden bahsedecegiz. Makale gönderme hizmetleri artik geçmiste kaldi, çünkü, istirahat fikrinizi koyun.

onlar el görünmesi

Herhangi bir makale pazarlama kampanyasi oldugu gibi, onlar el sunulmustur gibi tüm makaleleri bakmak istiyorum. Bu harika ve elle kendi yazi göndermek için olsaydi, o zaman ayni seyi basarmak olabilir. Ama, kim bütün bu çalisma sayesinde gitmek istiyor? Belki yapacak daha iyi bir sey vardir, ama bu muhtemelen olmayan birisi. Bu konuda düsünüyorsaniz makale gönderme yazilimi, ayni seyi yapabilirsiniz. Bu Madde Pazarlama Robot gibi, bir makale gönderimleri hizmet yazilimi kullanarak, göndermek için kaç makale zamanlama yetenegine sahiptir, ve teslim zaman makaleleri elle sunulur gibi görünmesini saglayacaktir. Bu da sorunu halleder.

Onlar sizin için acounts olusturmak

Hesap olusturma uzun ve sikici bir istir. Disari çikmak ve tekrar tekrar ayni seyi yapmak zorunda, o zaman bu sadece düz sikici bir istir. Bir Artice teslim hizmet sizin için bunu iddia ediyor, ama kim onlar yazar kayit kutusuna giriyoruz ayrintilari ne tür bilir. Bu sürecin tam kontrol sahibi olmak daha iyidir ve sizin için yapabilir yazilimi kullanmak. Madde Pazarlama Robot kolayca bu islemi yapabilirsiniz, ve doldurulmasi gereken captcha’lar olsa bile, çok bu yapabilirsiniz.

onlarin makaleleri yeniden yazmak

Makale gönderme hizmetleri tarafindan sunulan bir diger hizmet yeniden yazidir. Bu, makale almak ve makalede bulunan her sözcügü yerine es anlamli bir grup yer anlamina gelir. O kisi bile degistiriyorsaniz kelime ilgisi olmayan es kullanabilirsiniz çünkü yazi yeniden kim asla bilemezsiniz. Onlar tam bir çöp makale olusturabilir! Bunun yerine, içerik sensetive hazine kullanarak makale yeniden yazmak için Madde Pazarlama Robot kullanabilirsiniz. Bu esanlamli listesinde bulunan tüm kelimeleri orijinal kelimenin tanimi maç gerçek kelimelerdir anlamina gelir.

Bu güncel liste tutmaya çalisin

Madde dizinleri gelir ve gider. Basit bir gerçegi var. Yöneticileri sadece kendi web sitesi ilgi kaybetmek ve ölmesine izin. Onlarin site listesi güncel tutmak için bir makale gönderme hizmeti sahipleri için bir görevdir. Bunu degil, onlar kendi hizmet ise yaramaz hale, ve listede aktif ve basarili olan makale dizinleri ile dolu oldugunu crutial var. Ne yazik ki, yazi teslim edilir herhangi bir kontrol yok. Madde Pazarlama Robot ile, sadece her zaman taze ve güncel dizin listesi, ama ayni zamanda yazi gidiyoruz tam kontrole sahip.

Eger bir makale gönderme hizmeti kullaniyorsaniz düsünüyorsaniz, o zaman gerekir muhtemelen seyi iki kez, size ödediginiz para deger degildir, ve aslinda bir kötülük yapmak çünkü. Bunun yerine, Madde Pazarlama Robot kullanimi ve makaleleri ve sunulan nasil üzerinde tam kontrole sahip.