makale dizinleri makaleleri teslim edilmesi

Bir web sitesine trafik satin alma bir sürü elde bir gelir getirici önemlidir. Kimse web sitesinin biliyorsa, nasil teklif ne satin alacak?

Ne çok basarili pazarlamacilar yapmak, onlar kendi ürünün reklamini hangi bir blog, lens veya sikmak sayfa olusturmaktir. Kendi blog veya lens, onlarin ürün hakkinda ilgili ve ilginç bilgiler vermek ve kim onlar hakkinda yazdiklarini ilgi, daha fazla bilgi ve daha sonra web sitesine baglantiyi takip edebilirsiniz böylece, kendi sitesine bir baglanti eklemek nerede ürünü satin almak.

Yapmaniz gereken ne, yazmak ve sonra Madde Dizinler yorum göndermek, (katilmak için ÜCRETSIZ olan), sitenize trafik çekmek için etmektir.

Yüksek bir google siralama sahip bir makaleyi Directory sitesine sunulur eger yorum, bir sürü daha iyi gerçeklestirir. (Bildiginiz gibi, Google Page Rank 0 ile 10 oldugunu. 10 olmak üstleri.)

Bazi Madde Dizinler Google oldukça göre siralanir ve çok fazla trafik çekmek vardir. Bu yorumu ya da senin editoryal, teslim ve bu makale dizinleri bir veya daha fazla tarafindan kabul edilirse Yani, sizin yazilari Directory site ve ayni zamanda daha fazla trafik yüksek rütbe keyfine varacaksiniz.

Bunu göz önüne aldigimizda düsünce, burada 12 olan (var digerleri, ben farkinda oldugumu 50 fazla) Google tarafindan siralanir yazi gönderebilirsiniz Madde Dizinler. Onlar katilmak ücretsizdir. (Açikçasi, bu siralamasi degistirebilirsiniz).

En yüksek Madde Dizin sayfa siralama (PR) PR8 oldugunu. Bu, bir temel alan bir bilim adamlari, ve muhtemelen çok az veya hiç bir kullanimi vardir.

hiçbir makale dizinleri PR7

Ancak bu asagidaki sitelere pazarlamacilar için büyük degere sahip –

ezine makaleler PR6
gitmek makaleler pr6
makale pano pr6
makale sehir pr6

makale sokak pr5
makale küp pr5
makale temel pr5

ücretsiz makale bölge PR4
makale zengin PR4
makale 99 PR4

fikir pazarlamacilar PR3
makale dünya PR3