makale dizinleri – keith p tarafindan kendilerine yazi göndermek için on büyük nedenleri. stieneke

Madde pazarlama hala internette tanima almanin harika bir yoldur. Gerçekten de kendi adi Google birkaç kez bulunan ve bu büyük bir makale dizinleri yazi göndererek nedeniyle edilir. Ben bu pazarlama yöntemi optimize etmek için henüz ama bu yil daha çok yapacagiz.

Burada makale dizinleri yazi yazmak ve sunmalidir on büyük nedenleri vardir:

1. Tanitim – Insanlar yazmak ve hatta hakkinda yazmak konu üzerinde uzmanlik ararlar olabilecegini bilir. Bu güvenilirlik içine bagli tabii ki.
2. Güvenilirlik – makaleler belirli bir alani ile ilgili esas olup olmadigini Kendi alaninda bir uzman olarak görülecektir, mantikli ve zamaninda ve ilgili bilgileri içerir. Bir makale yazar olarak bu yeni makale listesi sahipleri tarafindan özel tedavi almak ve bunlari sadece uzmanlik için bir kategori olusturmak için alabilirsiniz.
3. Marka – Sen marka kendinizi ve web sitesi belirli bir konu hakkinda bilgi arayan insanlar kolayca kamuoyuna makale listesi üzerinde bulabilirsiniz böylece. Eger çesitli makaleler varsa hizli bir sekilde yeni makale siteleri bir üst yazar olabilir.
4. Ezine Pozlama – Ezine yayincilar belirli bir nis bir makale ariyor ve bu nis bir makale bulmak için bu makale dizinleri gitmek olabilir. Daha sonra yayinlanacak olan yazi için izin verdiyseniz bunu yayimlanarak bile farkindayiz önce kamuoyuna olabilir.
5. Blog Pozlama – bu gün blog oldugu en büyük çilginlik haline gelir biri. Birçok kisi belirli bir nis ilgi ifade bloglar kullaniyorsunuz. Kendi nis ilgi alanlarindan biri alternatif saglik ve ben dört bloglar bu alanda farkli bir “alt-nis” ile ilgili her vardir. Blogcular ya makale-dizinde kendi blog veya makale baglanti tam içinde makale yazdirabilirsiniz.
6. RSS – Birçok makale dizinleri bugün teklif RSS kendi kategorilerin her biri için beslenir. Bir web sitesi olan biri kendi web sitesi ile ilgili oldugunu belirli alan için nis içerik ihtiyaç ve kendi web sitesinde bu yem çalistirabilirsiniz. Yeni makale veritabani sahipleri bu teknolojinin yararlanarak olacak böylece sitelerinde büyüyen almak için yogun tesvik olacak.
7. Mainstream Yayincilik – Bu ilgi belirli bir alanda dergi ve Magazin gibi ana baski yayinlarin Editörler makale etkilendim ve sadece kendi yayin için yazi yazmak için ödeme teklif olabilir.
8. Arsivleme – Yazinizin kategori veya yazar arama ile dizin ve kullanilabilir her zaman. Bu yayincilar ve digerleri için kolay yazdiginiz makaleler bulmak için yapar.
9. Web Sitesi Pozlama – Birisi yazi okumak ya da kendi web sitesinde yazdirmak seçtiginde URL görmek için makaleyi okuyan herkes için yayinlanir, ve tabii ki, hangi en önemli nedeni pazarlama stratejisidir.
10. Arama Motoru Pazarlama Stratejisi – Bu size makale dizinleri yazmak yazi göndermek neden her seyi kapsayan bir nedenidir. Bunu yapmazsaniz veya herhangi bir nedenle yazmak ve bir is kurma biri harika bir yöntem üzerinde eksik yazi göndermek mümkün degil. Makale dizinleri göndererek almak ve web sitenizin arama motorlarinda belirtilen olabilir. Google ve diger arama motorlari her zaman taze, yeni içerik ariyoruz. Belirli bir sirket ile bagli iseniz bu is kurmak için harika bir yoldur.